Kondom- da ili ne?

littlefoot:
Zanima me dali je istina da muskarcima zaista smeta kondom ili je to samo foliranje :?: :?

pa normalno da smeta ali zbog malkice manjeg užitka netreba rizikuješ....(nenvode mi se sve bolesti).
Srećom industrija "zaštitnih gumica" je napravila pravi bum što se tiče izbora:
sa mirisom
sa ukusom
u boji
veće
reljefne
blabla

Zato pamet u glavu (kad vam krv bude bila dole)
kondom uvek(mislim na kratkotrajne veze i kres varijante a za ostalo, pa 'ebiga, stvar poverenja i nadanja da Vam je partnerka/partner pametna/an i koristi kondom!).
 
Espanol:
apotekarka:
Mislim da to mogu da kažu samo oni na koje se odnosi poslovica "rđavom k***u i dlaka smeta", ali neka se jave muškarci pa neka kažu.
Ovo me je oduvek interesovalo. Kako se oseća dama kada zna da je umesto prave prirodne kože draška GUMA?
Znas kako se oseca...opusteno,nema brige o trudnoci,infekcijama,pojacanom sekretu i potpuno se opustis i uzivas u seksu.
 
Ja sam zaista bila uverena da je osecaj sa kondomom manje "potpun", ali sam insistirala na njemu. Jednom prilikom je decko sa kojim sam tada bila u vezi (dovoljno dugoj i kompletnoj da proteramo kondom) navukao kondom, a da nisam primetila... (Da sad ne gnjavim detaljima!). U svakom slucaju, bila sam ubedjena da kondoma nema, i da je osecaj "potpun"! Dakle, ne znam za ostale, ali ja nisam u stanju da osetim razliku, ali sam zato mnogo mirnija i opustenija kad ipak znam da je tu...
 
UVEK!
ne mogu da verujem da su muskarci ovde toliko ,plitki` i da previdjaju koliko ih opasnosti vreba ukoliko ne koriste zastitu!
Licni moto - kad se ozenim - moci cu ceo zivot bez kondoma...dotle PAMET U GLAVU!
 
Pa kako da se kaze ali kondom uvek kada je za razonodu ako smovec oprobani i duze od nedelju dana zajedno onda ga ostavim za sledecu. Hocu da kazem ja ga ne volim jer nista ne osetim dok tambusam treba mi najmanje po sat sat ipo sta ko ce toliko vreme da nadje mora da ga obradjuje posle pola sata da se digne jer se umorim radim ko stoka da bi nesto osetio a onako braco 10-30 min i dosta a onako oznojis se ko prc
 
Koliko je meni poznato probleme sa upotrebom kondoma imaju uglavnom nesto stariji muskarci kojisu pojavu side i ostalih vaznih stvarcica sreli tek u zrelim(sexsualnim)godinama.Nesto mladje generacije obicno to dozivljavaju kao sasvim normalnu stvar,ujedno nesto neophodno i sigurno.
Sto se tice zena razlika je manje primetna i uglavnom se sve osecaju opustenije upravo zbog osecaja sigurnosti.
 

Back
Top