O.š. ''Ilija Birčanin'' Z.P.

cao svima imam jedno pitanjce posto vidim da je tema bas prava za mene ja sam isto isla u OS. Ilija Bircanin i zelela bi da pronadjen iz mog razreda celo drustvo ako je to nekako moguce ,jer ja vec duze godina zivim u Nemackoj tako da samo se svi nekako izgubili iz vida .Naravno i zivela sam u Z.P od svog rodjenja... pozdrav
 
Cao svima posto sam naisla bas na pravu temu koja bi meni mogla pomoci ,a to je da sam i ja isla u O.S Ilija Bircanin i zivela sam u Z.P od svog rodjenja a sad sam vec duze godina preko u Nemackoj . Bilo bi mi drago kad bih nekog pronasla od starog drustva iz mog razreda a mozda cak neko ko je i iz Zemun Polja da bi uspostavili kontakt jer se od kad sam otisla za Nemacku skoro sa nikim od njih nisam videla:-(:-(:-( . P.S ja sam bila VIII/5 a razredna mi je bila Zivka Radovanovic pozdrav svima ;);)
 
heheh evo i ja se pridruzujem drustvu i ja sam jedna odkojih je isla u istu skolu i bas bi i bilasretna kad bi jos nekog i nasla iz mog razreda a moze naravno i iz skole jer ima vec 16 godina kako se sa skoro svima iz mog razreda isam videla ni cula sem jedne osobe koju sam nasla poz....
 

Back
Top