Bolje rukovanje

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Zanima me nesto...ko barata bolje sa rukama,tj. sakama...muskarac sa sela ili muskarac iz grada..ne pricam o drkanju vec o zenskim sisama ili koja ruka bolje mesi zenske sise?
Da li saka muskarca seljaka,naviknutog na svakodnevne fizicke poslove ili nezna saka muskarca iz grada,koji je navikao da mu je najteze da drzi kasiku i viljusku ili da se drzi za sipku u gradskom prevozu??
Da li je presudno iskustvo stocara,koji svako jutro i vece pod svojim sakama ima vime nekoliko krava ili urbanog momka koji vezba svoje prstice rolajuci dzointe ili kuckajuci prstima po tastaturi i misu???.mada za ovo rolanje dzointa i na selu je svakodnevnica...
I sta mislite drage dame..da li bi vam prijala jedna iskusna saka radnika seljaka na vasim sisama ili saka urbanog momka...ili..ko bolje mesi zenske sise?
 
A kako korisno Dragane?
U cemu ti vidis slicnost izmedju ophodjenja prema sisicima od krave i od zene?
Nadam se da zene ne mazis kao sto muzes krave...................jadna tvoja djevojka

Zena koja kaze da nevoli da im se stisnu sise tokom sexa,koje ne pozele tokom zestokog sexa da im se sise gnjece,mese,grickaju,grizu,sisaju...onda ta zena i ne uziva u sexu..tokom predigre,kada se samo mazimo nezno i ljubimo..prema sisama zenskim sam fin i nezan..milujem ih i ljubim..jezikom ih prelazim,bradavice sisam...ali u toku jebbanja...ako zena kaze da joj stisnem sise,jako..to cu i uraditi...
 
ono sto mogu da napisem da muskarci ciji su se jedini misici razvili, vilichni od price i zvakanja zvaka (dakle u nerazvijeni ostatak spadaju sake koje izgledaju kao da nisu, a verovatno i nisu digli vise od-koliko kita ima grama? mlohava, glatka, gnjecava saka...) su nako, meni neprivlacni.
 
Zena koja kaze da nevoli da im se stisnu sise tokom sexa,koje ne pozele tokom zestokog sexa da im se sise gnjece,mese,grickaju,grizu,sisaju...onda ta zena i ne uziva u sexu..tokom predigre,kada se samo mazimo nezno i ljubimo..prema sisama zenskim sam fin i nezan..milujem ih i ljubim..jezikom ih prelazim,bradavice sisam...ali u toku jebbanja...ako zena kaze da joj stisnem sise,jako..to cu i uraditi...

Dragane, pa grudi su njezne, zlijezde su to, a ti samo neko gnjecenje, stiskanje spominjes..............kao malo dijete si, mogu misliti kako navalis na njih, kao da kazes kako muskarac koji ne voli da mu se jaja uvrcu, stiskaju tokom zestokog sexa, ni ne uziva..........
Mnogo si grub..................
Vidis kako Djordje zna sta se zlostavlja tokom akcije
 
Dragane, pa grudi su njezne, zlijezde su to, a ti samo neko gnjecenje, stiskanje spominjes..............kao malo dijete si, mogu misliti kako navalis na njih, kao da kazes kako muskarac koji ne voli da mu se jaja uvrcu, stiskaju tokom zestokog sexa, ni ne uziva..........
Mnogo si grub..................
Vidis kako Djordje zna sta se zlostavlja tokom akcije

i grub i nezan...to je sex...zar da budem fin kada mi se digne...
 

Back
Top