EMO INVASION

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

al bundy

Legenda
Poruka
63.993
Jel ste primetili gomilu debila po nasim gradovima pogovoto onim "urbanijim , koji su pre neku godinu gledali b92 ,MTV ,Vivu hebem li ga i videli njihove EMO voditelje (posebno bi izdvojio onu plavu spodobu sa piskvim glasom koji nas prepadne na svakoj drugoj reklami ili najavi na b92 ), pa sad su i oni EMO. Emo ribe, emo muskarci, emo macke, emo kucke. Sve je postalo jebeni EMO. Iako sam prilicno liberalan i indeferentan prema sekjusalnom oprededljenju drugigh ljudi hebiga tako se rodis i to ti je kod ovih je problem neki debilan trip u glavi . Emo-i nisu ******, nisu lezbejke, nisu hetero, oni su EMO. Posebna vrsta ljudi, izopstena od stvarnog sveta, koja zivi u nekom svom urbanom i cool svetu. Cak su poceli i od emo prodavaca patika, da prave emo voditelje, pa tako Exit emisija ima jednog takvog .Evo i edukativnog filma da ih lakse prepoznate( pogledati obavezno)
:mrgreen::mrgreen
Naravno ovo nije poziv na linc mozda samo na "nasilje nizeg intenziteta " nista preko ciglji i stangli :twisted::mrgreen: dobro bez nasilja nego kakvo je vase misljenje o doticnoj populaciji ,pardon posasti ,jel vam se desilo da ih onako pijani u klubovima i kafanama podjebavate i polivate pivom :lol: ?
 
pa ja ih u beogradu nisam nesto puno vidjala,mada sretnem sa vremena na vreme ponekog momcica u helankama i sa tuznjikavim izrazom lica i nekim dramaticnim frizurama i onim suzama pod okom...mislim meni je smesno kad ih vidim,ali mi ne smetaju.
ali zato sam ih u nemackoj videla u nekom bolesnom broju i u spaniji po vecim gradovima...ne znam da li sam to samo ja ili oni mahom pate od anoreksije,pored plakanja secenja vena usled neuzvracenih ljubavi i sta ti ja znam :neutral:
ustvari oni mu dodju ko mekana goth verzija ili tako nesto :?
 
Pa i meni je vise smesno nego zalosno ,nije bas da mi smetaju vise su predmet sprdnje i zajebncije :mrgreen:sto inace ne radim nepoznatim ljudima :-| dobro ti u helakama i sa suzama su bas HC varijanta ima i puno ovih light EMOa:mrgreen: a dobro za svabe je opste poznato da se oni prvi napale ne sve sto stigne sa druge strane okeana pa cak ih i debeo prevazidju , kad se samo setim svabskih kanala iz devedestih koje smo ovde pratili ono je bila komendija :lol::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top