Zene....

Naravno da mozemo. Evo ja sam zadovoljna, samo jos ti objektivi i da krenem na neki put i poludecu od srece.
cheerleader3.gif
 
Niko, nikada ne može biti potpuno srećan. Uvijek nešto fali i uvijek žudimo za još nečim. To je u ljudskoj prirodi. To se odnosi i na muškarce i na žene, nema razlike. Pitanje je malo filozofsko znaš, moglo bi se o tome pričati i pričati....
 
:D fino!
Ja bi volio da pobjegnem negdje na jedno mjesec dana...gdje nema problema..ni boli...ni nista samo lijepo toplo vrijeme..kupanje..i opustene situacije...samo lagani odmor...opustanje...cak ne mora biti ni seksa....samo da se opustim...:D..hehe lazem...bar par puta u taj mjesec dana!:D
 
suncan dan kada ujutru ustanem,svez vazduh za udahnuti,muzika koju volim,smeh,obala u liznjanu suncanog zimskog dana,lagani vetar,ljudi koji mi bas bas znace,osecaj topline od njih i ja sama sa mapom u potpuno nepoznatom gradu : )
 
ne razumijem....oces li ti toplinu ili neces?:)
pa kako ne razumes?
zar ne postoje trenuci kada zelis da budes sam i da te niko ne uznemirava...
postoje neke stvari koje najvise volim da radim sama jer onda najbolje uzivam u njima,mislim ne mogu stalno da budem okruzena ljudima i ma koliko ih volela,volim i svoju samocu...to je valjda normalno da svako ima trenutke samo za sebe...bar su meni potrebni...
 
pa kako ne razumes?
zar ne postoje trenuci kada zelis da budes sam i da te niko ne uznemirava...
postoje neke stvari koje najvise volim da radim sama jer onda najbolje uzivam u njima,mislim ne mogu stalno da budem okruzena ljudima i ma koliko ih volela,volim i svoju samocu...to je valjda normalno da svako ima trenutke samo za sebe...bar su meni potrebni...

e pa sad razumijem...evo ti jedna pjesma:)


Sta ja tu mogu, opet sam na dnu
Srusio se opet ceo svet
Ali bar jednom nasao sam sebe
Jos jedan propao je let.

Nedam ti svoju, svoju samocu
Nedam , jer ona mi je sve!
Nedam ti svoju, svoju samocu
Ako treba umret cu zbog nje!

Ne zelim sada, da znam sta me ceka
Ne verujem nikome, al' znaj
"dok god je suza bit ce i coveka
Dok traje ova muzika !"
 
kako lepa tema :)
ne znam, generalno sam srecna poslednjih nekoliko dana bas,ne znam zasto,jednostavno je neki dobar osecaj,ono kad vam je lepo a nista se posebno nije desilo,ima tu svasta nesto da se sredi,ali meni je fino...:)
e,da bilo bi dobro da tako ostane,ali znam da nije bas izvodljivo da non stop budemo srecni bez razloga :S
 
....sta zelite...da bi bile sretne...:idea:
Da li ikada mozete da budete sasvim zadovoljne...:?:


da je muškarac osvaja ovakovom poezijom...

Hajde stani tu kraj mene
Da ti lice dotaknem
Da ti svojim toplim dahom
Ruke zagrijem

Hajde stani tu kraj mene
Jer te volim najviše
Volim kada sve na meni
Po tebi miriše

Zima me podsjeca na
Nekoga kog sam davno volio ja
Zima me podsjeca na
Nekoga kog vec dugo ne volim ja

Hajde stani tu kraj mene
Nešto cu ti priznati
Jednom sve je bilo isto
Ali nisi bila ti

Hajde stani tu kraj mene
Zagrli me bojim se
Šta ce biti ako jednom
Sve ovo prestane

Hajde stani tu kraj mene
Jer te volim najviše
Volim kada sve u meni
Za tobom uzdiše
 
kako lepa tema :)
ne znam, generalno sam srecna poslednjih nekoliko dana bas,ne znam zasto,jednostavno je neki dobar osecaj,ono kad vam je lepo a nista se posebno nije desilo,ima tu svasta nesto da se sredi,ali meni je fino...:)
e,da bilo bi dobro da tako ostane,ali znam da nije bas izvodljivo da non stop budemo srecni bez razloga :S

jeste ali kosta puno para:)
 
pa kako ne razumes?
zar ne postoje trenuci kada zelis da budes sam i da te niko ne uznemirava...
postoje neke stvari koje najvise volim da radim sama jer onda najbolje uzivam u njima
,mislim ne mogu stalno da budem okruzena ljudima i ma koliko ih volela,volim i svoju samocu...to je valjda normalno da svako ima trenutke samo za sebe...bar su meni potrebni...

8) mislis na samozadovoljavanje
 

Back
Top