Ludi Google

giselle

Primećen član
Poruka
911
Nije bas sajt, ali nadjoh negde na netu, pa reko' da podelim sa vama...
Dakle:
u googlu kucaj: bilo sta
pa u adress baru kopiraj ovo i pritisni enter:

javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI= document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5; DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5}R++}setInterval('A()',5 ); void(0)

bas me zanima kako je to uradio....... :think:
 
Meni je uspelo! Ukucala sam rec san , pa napravila razmak i kopirala onu konfuziju gore. Dobijete sav internet "ispisan " kao na nekom recimo kompijuterskom jeziku. Ocigledno da svaka rec ima neku paralelu u ovom komfuznom "jeziku ", pa svaki sajt koji otvoris, umesto normalnih reci dobijes tekst pun tih simbola. Ovo se najpre desava , ako otvorite neki forum.
 
@Neptunijanka: Mislim da si ti otkrila nesto drugo :)
Ovo moje bi trebalo da izgleda ovako (recicu, posto se ljudi zale da im ne radi):
- kucas "bilo sta" u guglu.
- izadju ti neki sajtovi, a u prvom imaju i dve slicice.
- kada u adress baru ukucas onaj kod, te slicice ce poceti da setaju po ekranu.
I to je cela filozofija. Javite ako vam uspe. Da ne bude da lozim narod ;)
 
@Neptunijanka: Mislim da si ti otkrila nesto drugo :)
Ovo moje bi trebalo da izgleda ovako (recicu, posto se ljudi zale da im ne radi):
- kucas "bilo sta" u guglu.
- izadju ti neki sajtovi, a u prvom imaju i dve slicice.
- kada u adress baru ukucas onaj kod, te slicice ce poceti da setaju po ekranu.
I to je cela filozofija. Javite ako vam uspe. Da ne bude da lozim narod ;)
Nerazumem,sta tacno treba da ukucam?Bilo sta ili slovo 'bilo sta'?I kad mi se pojave sajtovi,treba da otvorim onaj prvi?I kad u Adress Baru ukucam te kodove,treba da pritisnem Enter?Pojasni malo!
 
Sve jasno pise.
Znaci otvoris Google.
u njemu pises bukvalno reci "BILO STA" (bez navodnika), Enter
kada otvori stranice koje je nasao sa recima Bilo Sta, u Adress Baru kucas kod i lupis Enter.
I tada bi trebalo da se dve slike setaju po ekranu....
javite jeste li uspeli...
 
Nisi im dobro objasnio a ni kod nisi dobro prekopirao! Ajde sad ovako znachi odma odavde isto mozhe samo prekopirajte ovaj kod gore u ovaj Adress Bar gde se kucaju sajtovi ceo znachi to shto piche u njemu (http://forum.krstarica.com/threads/200856) izbrishite i kucajte ovaj kod:
javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.getElementsByTagName("img"); DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=(Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5)+ "px"; DIS.top=(Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5)+" px"}R++}setInterval( 'A()',5); void(0);
 

Back
Top