IDM: "Ili EU,ili pada vlada"

Aquarium

Obećava
Banovan
Poruka
92
Potpredsednica G17 plus Ivana Dulić-Marković ocenila je da Vlada Srbije mora da potpiše politički sporazum sa EU ili će pasti.
"Brani se teritorijalni integritet, a zapostavljene su evropske integracije, saradnja s Haškim tribunalom, borba protiv kriminala i korupcije, kao i poboljšanje životnog standarda građana", navela je Ivana Dulić-Marković.

Konačno glas razuma! Ostaje samo da se vidi da li Dinkić stoji iza ovih reči ili će Dulić-Marković proći kao Labus..
 
ova zayebancija od vlade- (ocemo u eu/ necemo, kosi se sa kosovom :roll:) ne moze ovako vechno, jer se radi o strateshkom pitanju. i izboru.
stvari treba da se rashchiste. naravno da ne ochekujem da ds i g17 imaju bilo sta da traze u vladi koja brise evropski princip. i osim ako im fotelje nisu zalepljene za bulje, a bice da nisu, treba da rushe to

dugorocno je chak bolje i biti malo opozija, nego se odreci tako krupne stvari, na chemu ,zapravo, i zasnivaju svoj program i obracanje birachima.

p.s. imd rulez!
 
ova zayebancija od vlade- (ocemo u eu/ necemo, kosi se sa kosovom :roll:) ne moze ovako vechno, jer se radi o strateshkom pitanju. i izboru.
stvari treba da se rashchiste. naravno da ne ochekujem da ds i g17 imaju bilo sta da traze u vladi koja brise evropski princip. i osim ako im fotelje nisu zalepljene za bulje, a bice da nisu, treba da rushe to

dugorocno je chak i bolje biti malo opozija, nego se odreci tako krupne stvari, na chu zapravo i zasnivaju svoj program i obracanje birachima.

p.s. imd rulez!

pokazalo se dobrim u svim demokratskim zemljama...
 
Ето шта смо дозволили да та клемпава зрикава усрашкиња и Г17* већ ПО ДРУГИ ПУТ РУШЕ ВЛАДУ СРБИЈЕ, уместо да је неко управо њу прозвао да одговара што је у целом свом мандату наговарала сељаке да не сеју пшеницу а они је послушали тако да је Србија данас у ситуацији да интервентно увози 200 000 тона хлебног зрна (а не знам када се то у историји Србије десило), уместо да је одговарала што је промовисала и заговарала генетски модификовану храну за људе - она треба да ми командује у Србији. А то што је државно земљиште у Војводини "издала" на 99 година усрашким фирмама је посебна прича.

Па оног ко прими у следећу Владу те кретене из Г17* стварно треба пљунути.:x
 
Ко нам је крив, када смо мултиеничка држава, да смо као кроати "демократе"....неби имали проблема, овако гују у њедрима одгајамо...дамо им сва права, после ми геноцидни, а они добри..ето нам демократије..

3dflagssrb00010003art4.gif

3dflagsisr00010003act4.gif
 
Ето шта смо дозволили да та клемпава зрикава усрашкиња и Г17* већ ПО ДРУГИ ПУТ РУШЕ ВЛАДУ СРБИЈЕ, уместо да је неко управо њу прозвао да одговара што је у целом свом мандату наговарала сељаке да не сеју пшеницу а они је послушали тако да је Србија данас у ситуацији да интервентно увози 200 000 тона хлебног зрна (а не знам када се то у историји Србије десило), уместо да је одговарала што је промовисала и заговарала генетски модификовану храну за људе - она треба да ми командује у Србији. А то што је државно земљиште у Војводини "издала" на 99 година усрашким фирмама је посебна прича.

Па оног ко прими у следећу Владу те кретене из Г17* стварно треба пљунути.:x

Ahahaha...pa tvoj dragi Dr Kalašnjikov bi primio I Veslija Klarka u vladu ako potpiše da VK može da ostane premijer.

http://en.wikipedia.org/wiki/Hypocrisy
 
Немојте да се заваравате, СРС, ДСС и СПС ЧИНЕ УБЕДЉИВУ ВЕЋИНУ У СРБИЈИ - поготово после падања маски у вези КиМ, уосталом:

23:13
КОШТУНИЦА:У ЕУ САМО СА КОСОВОМ КАО САСТАВНИМ ДЕЛОМ

МОСКВА - Председник Владе Србије Војислав Коштуница изјавио је вечерас да Србија у Европску унији може само са Косовом и Метохијом као својим саставним делом и да се пре било каквих даљих преговора о чланству мора јасно рећи шта је територија Србије коју ЕУ признаје.
„Наша позиција је да је територијални интегритет Србије више него важан”, рекао је премијер Коштуница за руску телевизију на енглеском језику „Русија данас” , одговарајући на питање да ли се Србија, узимајући у обзир њено залагање за територијални интегритет и позицију већине чланица ЕУ у односу на Косово, неће прикључити ЕУ.
„Косово није само питање целовитости Србије и њеног територијалног интегритета. То је веома важан део Србије који је везан за српски идентитет, а можда је најбољи доказ за то да Срби, где год живе - у Црној Гори, Републици Српској, широм света, наша дијаспора реаговала је на распарчавање Србије и једнострано проглашење независности”, рекао је Коштуница.
Истичући да је Србија пре много година одредила свој интерес за приступање ЕУ, превазишла неке препреке и начинила веома озбиљне кораке, Коштуница је рекао да када дође до „било каквих даљих преговора о чланству у ЕУ, морамо јасно да кажемо шта је територија Србије коју ЕУ признаје”.
„То је за нас само Србија са Косовом као својим саставним делом”, истакао је српски премијер.

Танјуг
 
a to cemo videti, na izborima, naravno

pogotovo rezultat dss-a posle takvog 'prestrojavanja'

Спусти се на земљу, живиш у облацима, у виртуелном свету који је за ретарде произвео и промовисао Запад... и наравно, нема никаквих проблема да све
видимо на следећим изборима...:cool::cool::cool:
 
Спусти се на земљу, живиш у облацима, у виртуелном свету који је за ретарде произвео и промовисао Запад... и наравно, нема никаквих проблема да све
видимо на следећим изборима...:cool::cool::cool:

hehehe....ne znam ko zivi u virtualnom svetu.
a ne bih dalje o retardima i slicnim stvarima :rolleyes:
 
Evo ga i cuveni prognozer koji je bio ubedjen da ce Velja Ilic uci u drugi krug i da ce osvojiti "orgoman broj glasova" jer je "Srbija za Velju ":mrgreen::mrgreen: sad ce reci da sam i ovo izmislio :lol:

Ниси измислио, ја сам у комбинацији Тадић - Николић навијао за Вељу, па нећу ваљда да навијам за некога тако што ћу да причам да ће изгубити... али на крају
нисам ни изашао на изборе.

Уосталом некада и ја погрешим - а не пишеш о многим другим моијим "прогнозама" које су се 100% обистиниле...хехехе
 
Ниси измислио, ја сам у комбинацији Тадић - Николић навијао за Вељу, па нећу ваљда да навијам за некога тако што ћу да причам да ће изгубити... али на крају
нисам ни изашао на изборе.

Уосталом некада и ја погрешим - а не пишеш о многим другим моијим "прогнозама" које су се 100% обистиниле...хехехе
Није им у демократском (читати:фашистичком) интересу
3dflagssrb00010003art4.gif

3dflagsisr00010003act4.gif
 

Back
Top