Ilić bi da se igra Milana Martića

Aquarium

Obećava
Banovan
Poruka
92
Vest da su srpski pripadnici KPS-a u Gnjilanu jutros napustili Kosovsku policijsku službu, nije bila iznenadjenje za minsitra za infrastrukturu Velimira Ilića.

On kaže da je sve to u skladu sa Akcionim planom Vlade Srbije.

"Mi ćemo imati našu lokalnu policiju na srpskim prostorima. To je iz akcionog plana“, rekao je Ilić.

Ministar Kulturni bi očigledno da se igra SAO i balvan revolucije kao neki pre njega. Da li je obavešten kako je Martić na kraju prošao?
 
Vest da su srpski pripadnici KPS-a u Gnjilanu jutros napustili Kosovsku policijsku službu, nije bila iznenadjenje za minsitra za infrastrukturu Velimira Ilića.

On kaže da je sve to u skladu sa Akcionim planom Vlade Srbije.

"Mi ćemo imati našu lokalnu policiju na srpskim prostorima. To je iz akcionog plana“, rekao je Ilić.

Ministar Kulturni bi očigledno da se igra SAO i balvan revolucije kao neki pre njega. Da li je obavešten kako je Martić na kraju prošao?


sumnjam da ce to zavrsiti dobro
 
Nacisto, vidim da je tebe i tvoje istomišljenike baš pogodilo ovo ustaničko i borbeno raspoloženje koje se širi u srpskm narodu. Čak ni frenetična radost zbog trenutnog komadanja Srbije nije dovoljno jaka da umanji strah koji sasvim opravdano osećate od nadolazeće srpske osvete. Ipak, znam jado šta te sad najviše j*be. To što će od sada svaka pomisao na separatizam u Vojvodini biti vrlo brutalno ugušena. Ali dobro, za utehu ti ostaju forumi da po njima laješ i širiš mržnju još neko vreme, bar dok te neko ne prepozna na ulici.
 
Hehehe. Pošto poznajem dosta ovakvih gnjida poput tebe, ovih dana baš uživam da gledam njhove sjebane face. Znam tačno taj profil mrzitelja, isfrustriranih samom činjenicom da srpski narod nije slomnjen duhom, već da je naprotiv odlučniji no ikad da uzvrati udarac. Ponadale se barabe da će „vojvođansko pitanje” da se otvori po automatizmu, ali od toga nema ništa. A posle pokrajinskih izbora ćemo polako krenuti ka punoj unitarizaciji naše zemlje Srbije (koju ti tako bolesno mrziš :lol:)
 
Ministar za kapitalne investicije Velimir Ilić, '' Ne bavim se spoljnom politikom, ali Vlada treba da razmatra priznavanje delova Amerike, poput Kalifornije, Havaja ili Teksasa'' :))))

Eto ko je sve dans ministar u Srbiji !!!

Је л'? Имаш ли неки бољи предлог... можда... евентуално...??? Или ви жути покушавате да га дезавуишете и да му се наругате ПРЕ НЕГО ШТО ПОЧНЕ
ПРАВА ИСТРАГА О НЕРЕДИМА ЗА ВРЕМЕ МИТИНГА "КОСОВО ЈЕ СРБИЈА":



18:51
ВЕЛИМИР ИЛИЋ: ИЗДАЈНИЧКЕ ГРУПЕ ОРГАНИЗОВАЛЕ НАСИЉЕ

БЕОГРАД – Министар за инфраструктуру Србије Велимир Илић оптужио је данас, како је рекао, „издајничке групе”, међу које је уврстио Либерално-демократску партију, да су организовали нереде 21. фебруара како би бацила сенку на мирни и достојанствени народни митинг.
Упитан да ли су људи који мисле другачије од власти безбедни у Србији, Илић, који је и председник Нове Србије, рекао је новинарима у Београду да „не можемо да бранимо људе који иду и воде акцију да Косово није наше да их не претуче неко ко је дошао са Косова”.
Поводом оптужби ЛДП-а да шири мржњу, он је казао да „Либерално- демократска партија оптужује све што мирише на Србију” и додао да је „срамота што та политичка опција постоји”.
„То је једна издајничка групица која би продала ову државу за шаку чварака. Уствари они нису ништа своје уложили у ову државу, не знам какви су њихови корени и порекло у овој Србији и зато је не цене. Међутим, има људи који ову државу воле и цене и носе у срцу, ово је наша једина отаџбина”, рекао је Илић.
И напад на новинаре, навео је Илић, био је део сценарија и то је било режирано споља да би се навукла мржња на оне који бране достојанство Србије.


Бета
 
Ministar za kapitalne investicije Velimir Ilić, '' Ne bavim se spoljnom politikom, ali Vlada treba da razmatra priznavanje delova Amerike, poput Kalifornije, Havaja ili Teksasa'' :))))

Eto ko je sve dans ministar u Srbiji !!!

A ja bih još dodao: I da se preduzmu sva raspoloživa sredstva te da se tim delovima pruži bezgranična podrška za čin odcepitve!?:D
 
Vesto me izbegavas Aquarium. Uredu, svako ima prava da odgovori ili ne na postavljeno pitanje. Interesantna je slicica pa nisam mogao da odolim a da te ne pitam.

Ne izbegava odgovor:
Slatko spava i sanja nekakvu drugačiju Vojvodinu! On još naivno misli da je nekome u svetu možda zanimljivo da odvoji Vojvodinu od Srbije zato da bi narodima u Vojvodini bilo bolje!

Naivnost, glupost, neinformiranost, potplaćenost?...Vrag će ga znati koji je njegov problem:D
 
Problem je sto takvi nas nazivaju "velike patriote", sto u prevodu za njih znaci zaludjeni primitivci i isprani mozgovi. Sama pomisao na tu rec kod njih stvara onaj cinicni osmeh. Ali zato da Vojvodina proglasi nezavisnost, skakali bi od srece i cak sta vise podrzavali sve to. Zato se oni toliko prepiru s nama.
 
Problem je sto takvi nas nazivaju "velike patriote", sto u prevodu za njih znaci zaludjeni primitivci i isprani mozgovi. Sama pomisao na tu rec kod njih stvara onaj cinicni osmeh. Ali zato da Vojvodina proglasi nezavisnost, skakali bi od srece i cak sta vise podrzavali sve to. Zato se oni toliko prepiru s nama.

Sreća njihova da su patriote previše demokratske!
Drugu bi oni pesmu pevali da patriote malo okrenu ploču!
 
Znash li ti kako je prosao tudjman i pica man ?

Pazi sta radish i sta govorish .

Pogotovo sta mislish i planirash .
Jer on je nemilosrdan .

Isto kako Srbe neki zezaju po pitanju Rusa, tako i ja druge zezam po pitanju njihovog oslanjanja na jaku Ameriku! Prvi put, kada Amerima malo jače zagusti na drugom mestu, ili kod kuće, oni će da se povuku, a onda...ko zna?...Sve zavisi kako se ko ponašao dok su im Ameri držali sveću!:D
 
Peta kolona, izdajničke grupe, plaćenici i špijuni... ovaj film smo već gledali.

Svaka budala koja nema pravi argument ima pravo da kvalifikuje svakog ko drugačije misli kao unutrašnjeg neprijatelja. Svaki put kada Srbiju dovedu u slepu ulicu oni bi još i da je zalepe za zid. To nazivaju patriotizmom. Primitivci i moroni. Nije im dosta tekućih problema pa stvaraju nove, samo da što više zapetljaju i ostanu što duže u svojim foteljama.

Žalosno je da zavisimo od odluka takvih kapitalnih bolida... :-x
 
Је л'? Имаш ли неки бољи предлог... можда... евентуално...??? Или ви жути покушавате да га дезавуишете и да му се наругате ПРЕ НЕГО ШТО ПОЧНЕ
ПРАВА ИСТРАГА О НЕРЕДИМА ЗА ВРЕМЕ МИТИНГА "КОСОВО ЈЕ СРБИЈА":



18:51
ВЕЛИМИР ИЛИЋ: ИЗДАЈНИЧКЕ ГРУПЕ ОРГАНИЗОВАЛЕ НАСИЉЕ

БЕОГРАД – Министар за инфраструктуру Србије Велимир Илић оптужио је данас, како је рекао, „издајничке групе”, међу које је уврстио Либерално-демократску партију, да су организовали нереде 21. фебруара како би бацила сенку на мирни и достојанствени народни митинг.
Упитан да ли су људи који мисле другачије од власти безбедни у Србији, Илић, који је и председник Нове Србије, рекао је новинарима у Београду да „не можемо да бранимо људе који иду и воде акцију да Косово није наше да их не претуче неко ко је дошао са Косова”.
Поводом оптужби ЛДП-а да шири мржњу, он је казао да „Либерално- демократска партија оптужује све што мирише на Србију” и додао да је „срамота што та политичка опција постоји”.
„То је једна издајничка групица која би продала ову државу за шаку чварака. Уствари они нису ништа своје уложили у ову државу, не знам какви су њихови корени и порекло у овој Србији и зато је не цене. Међутим, има људи који ову државу воле и цене и носе у срцу, ово је наша једина отаџбина”, рекао је Илић.
И напад на новинаре, навео је Илић, био је део сценарија и то је било режирано споља да би се навукла мржња на оне који бране достојанство Србије.


Бета

Eto...ovo sam i ja rekla odmah po okoncanju protestnog mitinga...i da sam videla jednog pacenika glasaca lsd/a kako se vraca iz pravca A>A>de...a rekla sam i onima kojima treba da se kaze...sve sa imenom i adresom doticnog...nesto ga od tada niko ne vide da se seta ulicom:rolleyes::lol:
 

Back
Top