Када сте били најсрећнији?А најтужнији?

carlos4607

Zainteresovan član
Poruka
118
Постоје тренуци када нам недостају речи и кад не можемо да објаснимо ни себи ,а ни другима,шта је то што тај дан или та ноћ носи у себи толико посебног,толико необјашњивог ,скоро магичног осећаја да су нам се снови испунили или с друге стране,да смо просто упали у амбис из ког нема излаза!

Ми их памтимо.Ми желимо да ти срећни тренуци поново дођу!Са новим даном,скривено
у себи ,прижељкујемо и чекамо.

А ружне ствари?Као што море брзо брише наше стопе на жалу,желимо да то избришемо из нашег сећања што пре.Па ипак,колико се год трудили да их нема.остају делићи болне прошлости да нас опомињу и сећају...

'' Прошло је све и једва душу дирне,
сећања талас драг
к'о с вечери кад тихо водом пирне
далеки ветар благ.

Прошло је све што болело ме икад,
о' лаж је да се не зацели никад рана
и радости траг.
Без неспокојства,без срџбе,без крика
сећам се данас ја љубави наше:твог смеха,твог лика...

Прошло је све и само каткад,
кад месечев такне ме прах,
душу ми талас једва дирне.
К'o тиху воду у вечери мирне
далеког ветра дах.''

П.С.Волео бих да сам ја написао ову песму,али нажалост,то је већ давно,
учинио Д.Цесарић.
 
Nash prvi dodir,prvi zagrljaj.Njega sam ja htjela.
Nash prvi poljubac. Njega je on htio.

Nash prvi rastanak.Njega nisam htjela.
Njega je on htio.

Морам признат да је ово фино састављено!

Него ,кажи како си саставила ове речи?Постоји ли рецепт за то?
 

Prilozi

  • devojka sa kuglom.png
    devojka sa kuglom.png
    136,8 KB · Pregleda: 1
Najsrecniji sam bio kada sam je upoznao i ugledao njeno lice. Sreo se sa njenim osmehom.

Najtuzniji sam bio kada je otisla. Kada vise nisam mogao da vidim njeno lice i cujem njen osmeh.

Sve ostalo, pre i posle je samo tisina koju ne znam i ne umem da ispunim.

Ovo je pravo dobro rečeno. Potpisujem svaku riječ ovog teksta!
 
...............srećna jednog 05.avgusta kada sam ga upznala i prvi put ga dodirnula.........................
...................najsrećnija jednog 12.avgusta kada me je prvi put poljubio......................
...............................nesrećna jednog 18. marta kada me je ostavio..................
...................................najnesrećnija svih ovih dana od 03. aprila na ovamo kada je definitivno odlučio da neželi ništa samnom.......................
 
Najsrecniji sam bio kada sam je upoznao i ugledao njeno lice. Sreo se sa njenim osmehom.

Najtuzniji sam bio kada je otisla. Kada vise nisam mogao da vidim njeno lice i cujem njen osmeh.

Sve ostalo, pre i posle je samo tisina koju ne znam i ne umem da ispunim.

Drugacije i ja ne bih mogla da izrazim,naravno umesto nje je On
 

Slične teme


Back
Top