Povratak

Pa to ovde nikad nije ni stalo.Jedino dok je pokojni premijer bio ziv.Tad sam se stvarno nadao da cemo brzo da postanemo normalna drzava.Sve posle toga je...:|
 
Znam da nije stalo, ali nije bilo ovoliko vidljivo. Ili ja to nisam u ovolikoj meri uočavala. Jako loše. A baš sam pomislila kako se stvari, doduše sporo, menjaju.
 
Znam da nije stalo, ali nije bilo ovoliko vidljivo. Ili ja to nisam u ovolikoj meri uočavala. Jako loše. A baš sam pomislila kako se stvari, doduše sporo, menjaju.

Pa mozda bi se mi i izvukli nekako.Ali onda nas ovi Evropljani dotuku skroz.Kako sad da veruje covek u evropske vrednosti i nacela kad nam ovo uradise?!Tj. i mi smo pravili greske ali bezobzira...Sad smo u zivom blatu.
 
Kad se spomenu devedesete ja samo pomislim na svoj "Dnevnik uvreda".A ovo sto kazes,moguce je da neke stvari"naginju" ka tom nesretnom vremenu.Mada,kako za koga...:roll:
 
Manje trosi raznorazna stimulativno-halucogena sredstva pa ce ti se manje ciniti da putujes kroz vreme :D:D
Upravo tako, sve je više paranoika koji umesto da svoje strahove od 90-tih, bombardovanja i ko zna kakvih gluposti, dele sa nekim psihoterapeutom ili psihijatrom, dolaze ovde i nas smaraju, ali ok, valjda to sloboda govora i podrazumeva, a uz to, nadam se da će i njima biti lakše kada se nama izjadaju. 8)
 
Kad se spomenu devedesete ja samo pomislim na svoj "Dnevnik uvreda".A ovo sto kazes,moguce je da neke stvari"naginju" ka tom nesretnom vremenu.Mada,kako za koga...:roll:

Vidis neki misle, da covek moze da bira izmedju dobrog i loseg. Istina je, da mi u Srbiji imamo samo priliku da biramo izmedju loseg i losijeg. Ali sta je manje lose, neznam.
 
Čitam postove nekih ljudi i ne mogu da ne pomislim da se vraćamo u devedesete. Da li je moguće da ponovo počinje?

Ljudi iz devedesetih se vraćaju na velika vrata. Više se čak i ne foliraju. Moram da priznam da sam naivno pomislila da su svi ti ljudi "nestali", ili makar otišli odavde, ali očigledno je da su sve vreme bili tu i čekali "svoj momenat". Kao kancer.
 
Da kažem postavljačici ove teme da se tek sad vidi da je sva kriza u bivšoj SFRJ krenula iz našeg dvorišta i da nam se sada sve to vraća i završava kod nas.
 
Upravo tako, sve je više paranoika koji umesto da svoje strahove od 90-tih, bombardovanja i ko zna kakvih gluposti, dele sa nekim psihoterapeutom ili psihijatrom, dolaze ovde i nas smaraju, ali ok, valjda to sloboda govora i podrazumeva, a uz to, nadam se da će i njima biti lakše kada se nama izjadaju. 8)

Стварно, требало би једну лепљиву поставити ДОЂИ ДА ТИ ЧИКА ДОКТОР КАЖЕ... па нека се тамо изјадају до миле воље, стварно има доста неких параноичних фрустрираних ликова...

 
Стварно, требало би једну лепљиву поставити ДОЂИ ДА ТИ ЧИКА ДОКТОР КАЖЕ... па нека се тамо изјадају до миле воље, стварно има доста неких параноичних фрустрираних ликова...

Da, imaš pravo. Ima mnogo takvih likova.

"Šizofren" je državni vrh, te onda ne čudi što se to reflektuje i na obične ljude.
 

Back
Top