ARMAGEDON
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: ARMAGEDON

Zainteresovan član Mikul@ (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2008.
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano ARMAGEDON

PRES:Načelnik Glavnog štaba vojske Ruske Federacije general Jurij Balujevski potvrdio je u izjavi za agenciju RIA novosti da je njegova zemlja spremna da pruži vojnu pomoć Srbiji u odbrani Kosova i Metohije ako zvanični Beograd to zatraži ! Balujevski čak nije isključio ni mogućnost upotrebe atomske bombe "kao krajnjeg sredstva odbrane teritorijalnog suvereniteta Rusije i njenih saveznika"!!!

Treba li nam pomoć ???
    Da li smo spremni za ova " krajnja sredstva " , ili je to samo pretnja???

Iskusan Zvezdica (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Podrazumevano Re: ARMAGEDON

Kako atomska bomba moze da nam pomogne??? I gde bi bila bacena? Na Ameriku? Pa to je onda Treci svetski. A ako je bace na Kosovo, ubice ceo Balkan.

PS- Mislim da je samo pretnja. Rusi se malo qrce preko nas.

Primećen član
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Zvezdica Pogledaj poruku
    Kako atomska bomba moze da nam pomogne??? I gde bi bila bacena? Na Ameriku? Pa to je onda Treci svetski. A ako je bace na Kosovo, ubice ceo Balkan.

Pa ima i drugih oruzja ne mora atomska

Iskusan Zvezdica (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    244

Ako je do oruzja, imamo mi tajno Teslino...

Slazem se da ima drugih oruzja, ali misli da nikome u ovom trenutku ne bi odgovaroa rat.

Zainteresovan član vercetti (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Ma cim pise u ''Prss-u'' to mora da je tacno.Hm jel primecujete ironiju u mom postu?!

Primećen član gdzd968 (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Zaboravili smo na ono tajno oružje Žirinovskog (mislim da je nekakva crvena živa bila u opticaju ili tako nešto)
    Interesuju me nova poznanstva, provod, zabava, putovanje, film, muzika, fotografija, priroda, racunari...

Primećen član
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Slazem se da ima drugih oruzja, ali misli da nikome u ovom trenutku ne bi odgovaroa rat.
    Zasto ne bi? Pa to ti je kao u prirodi pa oni pozari koji u stvari su dobri posto posle pozara priroda se obnovi i procveta na tom prostoru.Tako bi isto bilo posto bi sprzili siptariju na kosovu.Procvetali bi i mi a i Balkan

Aktivan član zvezdarac81 (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2007.
    Srbadija klice cela ne damo te Kosovo, to je nase uvek bilo, od davnina ostalo...
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio Mikul@ Pogledaj poruku
    PRES:Načelnik Glavnog štaba vojske Ruske Federacije general Jurij Balujevski potvrdio je u izjavi za agenciju RIA novosti da je njegova zemlja spremna da pruži vojnu pomoć Srbiji u odbrani Kosova i Metohije ako zvanični Beograd to zatraži ! Balujevski čak nije isključio ni mogućnost upotrebe atomske bombe "kao krajnjeg sredstva odbrane teritorijalnog suvereniteta Rusije i njenih saveznika"!!!

Treba li nam pomoć ???
    Prvo, stara vest. Drugo, nema nista lose da oni brane svoje interese (nadamo se da smo mi jedan). Trece, ne treba nama atomnjak, ali neki s-300, Buk-M1,Tunguska, Suhoj, Mig,.... po fabrickoj ceni (cisto da nemaju gubitke) bi nam i te kako pomogao i "pojacao" nas glas malo.

Primećen član
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Treba li nam pomoć ???
    klasicno podizanje morala..

novi momenti ,a pominje saveznike ,zanima me jel u ovom "ratu" ili iz proslih vremena

Aktivan član zvezdarac81 (avatar)
    Učlanjen
    16.10.2007.
    Srbadija klice cela ne damo te Kosovo, to je nase uvek bilo, od davnina ostalo...
    Reputaciona moć
    53

Sto moramo u rat. Dobro je da imas i da pretis sa necim nekada.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Bilo je na tv-u danas, dao je izjavu Medvedev, da je došlo vreme da Rusija pomogne Srbiji konkretnim metodama.

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Treba li nam pomoć ???
    ...samo pretnja nije. Rusija se probudila u vreme bombardovanja Srbije jer i tad smo bili poligon za ispipavanje pulsa kao i sad. da im ne bi padale bombe pred Moskvom bolje im je da oni pomere liniju odbrane zapadnije a mi ? Mi smo na brdovitom,vetrovitom balkanu vecna raskrsnica.

Domaćin
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Teško onome koga Grci hrane i Rusi brane!

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

Citat Original postavio Toranaga Pogledaj poruku
    Pa ima i drugih oruzja ne mora atomska
    Ima u Pancevu toliko velika pijaca,svakojake igracke ima da se kupe.Najbolji su pistolji na vodu.

Buduća legenda Sanovnik (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    853

Armagedon. Cudno brdo. Da li ce do sukoba doci kod brda, ili kod srusenog novog Jerusalima?
    Kosmet je Srpski Jerusalim, zar ne?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

http://www.index.hr/vijesti/clanak/rusi-prijete-nuklearnim-oruzjem-zbog-kosova/376061.aspx Ameri se prave važni a europljani provociraju Rusiju i Kinu ako se nastavi kršenje međunarodnih zakona UN-a moguće je da će SCO intervenirati protiv NATO-a zbog podrške terorizmu i separatizmu na Kosovu.8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Rusi rade ameri se prave važni i provociraju ali kada bi došlo do 3svjetskog rata Amerika i Europa bi izgubili taj rat jer ni jedna njihova raketa ne bi probila naš proturaketni štit naše plasme https://www.youtube.com/watch?v=diJ4cv-tDbQ a mi bi tada zapad pretvorili u bez životnu pustinju.Nadajmo se da usijane glave u Washingtonu i Briselu znaju da se Rusiju i Kinu opasno izazivati.Armegedon će biti samo na zapadu što ne znači da se nečemo i mi nagutati radijacije.

Neproveren član
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Па добро што се мора није тешко

Aktivan član VelikiMedur (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

"Zapaljeni ljudi ce padati u Srbiju."

Obećava
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Jeste,evo apokalipsa je na pragu zbog Kosova,a nuklearni projektili samo što ne polete... Momci,treba manje da gledate američke filmove i da redovno uzimate svoje lekove..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa Rusi imaju "ekolosku" bombu ekvivalentnu atomskoj, bez zracenja !
    Misle i oni na prirodu ! Father of all bombs

https://www.youtube.com/watch?v=ZUVctHXwotg&feature=related

Primećen član
    Učlanjen
    27.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Postoji danas nesto sto se zove "small tactical nuke". Te nuklearke su kako kazu eksperti "veoma upotrebljive" jer deluju na "kontrolisanom podrucju". Ako je neko pratio zbivanja na ovom polju znace da je to upravo najnovije "takticko" oruzje Rusa koje je Putin najavio pre godinu dana kada je bio podvrgnut podsmevanju od strane NATO generala!

"Upotrebljivost" ovih bombi je u smislu da deluju samo na malim podrucjima, tipa jedan veci grad. Inace i Ameri u zadnje vreme prete Iranu ovim "nuklearkicama" tako da me ne bi cudilo da se napravi mala trka ko ce prvi da ih isproba, sto bi naravno bilo pogubno za nas. Nisam sto bi se reklo "doomsayer" ali znajte da "zadnje vreme" dolazi i svi NEZAVISNI analiticari to najavljuju kao "the final nuclear showdown" iliti finalni nuklearni okrsaj izmedju rivala iz hladnog rata.

Narodu na zapadu se daje hleba i igara, dok njihove administracije vec otvoreno vode fasitsicku politiku sirom sveta. Mas-mediji, naravno, rade za vojno-industrijski kompleks tako da znajte kada iz Iraka dobijete vest da je poginulo 100 ljudi u jednom napadu tu brojku obicno treba pomnoziti sa 10. Inace kazu da ukoliko se ovaj trend u Iraku nastavi a broj zrtava raste eksponencijalno, za par godina holokaust ce liciti na "obdaniste" (nikog ne zelim da uvredim, daleko od toga) u odnosu na holokaust koji se sprovodi u Iraku. Ta nesrecna zemlja je postala poligon za razne umobolne nacisticke eksperimente americkih neo konzervativaca koji ustvari predstavljaju produzenu ruku vojno-industrijskog kompleksa, a koji je kontrolisan od strane "Council on Foreign Relations" ciji su, verovali ili ne, clanovi svi kandidati za predsednika Amerike i to uopste tamo nije tajna. TOLIKO O DEMOKRATIJI!!!

Videcemo sta ce biti, ne daj Boze mili da se nesto ovako desi, mi cemo ga u toj situaciji prvi nayebati! Na zalost mislim da ce sada Ameri kao taktiku izabrati koskanje sa Rusima i konstantno provociranje. A najblize tome je i pozivnica Ukrajni za NATO. Mislim da ce to biti prvi ozbiljniji incident koji bi doveo do "novog Cernobila" u Ukrajni ali ovog puta izazvanog "pametnom bombom" kako je oni zovu!

Mogu o ovome pisati danima jer sam celu materiju proucavao vec godinama, tako da ako nekog dublje interesuje ova problematika neka pita slobodno, bice mi drago da objasnim.

Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Ne znam da li je Armagedon,ali bice rata...
    Za naseg zivota.

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Hm, ajd' i ja malo na ovu temu... Nisam rusofil... al' imaju Ruje neku bombicu veličine teniske loptice... napravljenu od crvene žive... kako kažu, ubija samo ljude i životinje... nema zračenja, nema razornog dejstva po okolinu... prava ekološka ybt.

Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Kazu i da nismo sami....

Slične teme

1. Worms Armagedon
    Autor tab503 u forumu Video igre