Za sve rusofile...

Evo za sve rusofile fina ruska pesma posvecena nama tj Jugoslaviji kad je bombardovana 1999. godine a rusoskepticima dokaz da je Rujama zao sto su nas onomad izjebali. :D

Pesma se zove ''Yugoslaviya'' a izvodi je ona ridja devojka iz Tatua...

http://www.zaycev.net/pages/11/1147.shtml

Samo kliknite: [mp3]


eh da dozivim dan da SRBI postanu SRBOFILI i da ne vole tudjina vise od svog....ne bitno da li se radi o Rusima,Amerima,Nemcima....dajte da budemo svoji!
 
Dobro bice i ta drugi put :mrgreen: ne stvarno ne vidim ja nista lose u toj pesmi al ne vidim ni neki veliki znak ruskog prijateljstva prema Srbiji ,a opste je poznato da su Rusi jos veci jugonostalgicari nego mi i obicno kad ih pitas za Srbiju odma pocnu da pricaju o Jugi,Titu i Slobi kao necem nepreyebivom .

Pa kad realno sagledas stvari ko im je bio veci saveznik,Slobina Jugoslavija ili Djindjiceva Srbija...
 
Pa kad realno sagledas stvari ko im je bio veci saveznik,Slobina Jugoslavija ili Djindjiceva Srbija...
pa sa obzirom da je Sloba podrzavao one komunjarske generale sto su hteli da likvidiraju Jelcina u neuspelom pucu 91 , a i uvek se lizao sa opozicionim komunistima tamo nije bas da smo mi tada bili neki saveznici,uostalom za vreme Djindjica je Putin prvi i jedini put bio u Srbiji,dok ove beskorisne dupeuvlakace pre i posle Djikija nije udostojio posete ni on ni Jelcin .
 
pa sa obzirom da je Sloba podrzavao one komunjarske generale sto su hteli da likvidiraju Jelcina u neuspelom pucu 91 , a i uvek se lizao sa opozicionim komunistima tamo nije bas da smo mi tada bili neki saveznici,uostalom za vreme Djindjica je Putin prvi i jedini put bio u Srbiji,dok ove beskorisne dupeuvlakace pre i posle Djikija nije udostojio posete ni on ni Jelcin .

Mozda nije ponovo dolazio zato sto mu se nije svideo Djindja i put kojim je tada Srbija krenula.Mada da budem iskren ja kad kazem Rusija ja ne mislim na Rusku vladu.Realno kad su Srbi mogli da zajebu Krajisnike sto onda Rusi ne bi mogli Srbe.Nama je naklonjen Ruski narod i oni za mene jesu Rusija,oni nas za razliku od Zapadnjaka ne gledaju sa visine kao da smo neki olos....
 
A o cemu je pesma?
Mislim fino zvuci,ali nista ne razumem:)

YUGOSLAVIA
Composed by A. Voitinsky


A white flower floats on the evening Danube
And the melody of the passed years requires the memory
But simple lyrics of our song faded away as flocks of birds
You leave in the fire, Yugoslavia!
Without me! Without me! Without me!

For the night in the rain of leads
For that I'm not by you
You, forgive me, my sister, Yugoslavia!
For the death in the spring rain
For that I wasn't helpful to you
You, forgive me, my sister, Yugoslavia!

You stand on the other shore as an black-eyed girl at a loss
But I never can get to that shore
A white flower floats on the evening Danube
And the melody of the passed years requires the memory

For the night in the rain of leads
For that I'm not by you
You, forgive me, my sister, Yugoslavia!
For the death in the spring rain
For that I wasn't helpful to you
You, forgive me, my sister, Yugoslavia!
 
Apsolutno!;) Sa Rusima ce uvek nekako biti lakse pricati, doci do razumevanja, i uvek je opustenije. Nisu toliko ignorantni kao Englezi ili ne dao bog Amerikanci...

Pazi kad ovo bas i nije istina. Doduse, jeste za Amere i Engleze, ali i mnogi Rusi znaju da budu itekako nadrndani i da te gledaju sa visine. Doduse, te za koje ja pricam su Moskovljani, koji vaze za najnadrndanije. I, verovao ili ne, znaju da nas gledaju na visine, i nas i nase obrazovanje, ispravljaju ti engleski cccc, ko bi reko?
 
Pazi kad ovo bas i nije istina. Doduse, jeste za Amere i Engleze, ali i mnogi Rusi znaju da budu itekako nadrndani i da te gledaju sa visine. Doduse, te za koje ja pricam su Moskovljani, koji vaze za najnadrndanije. I, verovao ili ne, znaju da nas gledaju na visine, i nas i nase obrazovanje, ispravljaju ti engleski cccc, ko bi reko?

Pa da budemo iskreni ni Beogradjani nisu nesto prijateljski kad vide da im dolazi neko iz provincije..
 
I to je tacno, nazalost.
Mislim da bi jednomz a svagda trebalo da se okanemo price o nasem cuvenom gostoprimstvu, ili o ljubavi brace Rusa. Ako su Rusi uz nas, to je zato sto je njihova vlada procenila da bi tako bilo pogodno. Kladim se da nas prosecan Rus voli vise nego Amere, ali to ga ne sprecava da o nama misli kao o inferiornima. Rusi imaju kompleks velicine (ok, sad ovo nije dobro zvucalo) nista manje nego Ameri.
 

Back
Top