Savo Milosevic

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.369
Mozda ce nekoga zacuditi sto na forumu politika otvaram TOPIK sa imenom jednog fudbalera ALI...svima nam je jasno da je FUDBAL vise od IGRE te da je narocito u nasoj zemlji poslednje 2 decenije...o posebno poslednjih meseci postao politika...tj postavlja se pitanje volje drzave i politicara da se obracunaju sa SPORTSKOM-FUDBALSKOM mafijom...i kada je svima valjda postalo jasno da su nasi legendarni sportisti...Dzajic,Cvetkovic,Bjekovic,Zecevic.Piksi...nazalost jos legendarniji mafijasi i kriminalci...kada je svima postalo jasno da su i Ceca Raznatovic,njen pokojni suprug i Dragisa binic tkdj. debelo umesani u sportski-fudbalski kriminal....KADA JE MAFIJAS NAD MAFIJASIMA, citaj ZVEZDAN TERZIC, pobegao i spolja se sprda sa svima nama a mi ga jos smatramo za presednika- mediji kazu kako nam stize spas u vidu SAVE MILOSEVICA...(na mestu predsednika saveza) i jos kazu da politicari nemaju nista protiv njega a da ga javnost podrzava...EPA NECE BITI...to sto su ovi gore pomenuti mafijasi i sto podhitno moraju iza resetaka ne zanci da u SAVI MILOSEVICU iko od nas treba da gleda SV SAVU SRPSKOG FUDBALA...naprotiv...on je samo jos jedan u nizu koji ce da nastavi sa unistavanjem SRPSKOG fudbala ako dodje na mesto predsednika...da vas podsetim SAVA je DS-ov kadar,citaj ZUTI, znaci jos jedan po PARTIJSKOJ liniji koji se postavlja...sta se moze ocekivati od takvog procenite sami...SRPSKI FUDBAL ILI TREBA DA VODE OZBILJNI,CASNI,STRUCNI I APOLITICNI ljudi ili ne treba ni da postoji...!

P.S posebno pitanje postavljam ''gospodi sa B92" zasto dok se zdusno bave gore pomenutima izbegavaju bavljenje RADOSLAVOM LALOM SEKULICEM i FK JAVOR i bivsim ministrom pravde VLADANOM BATICEM i njegovim uticajem na OBRENOVACKI RADNICKI...mislim da bi se tu imalo sta ispitati...molim forumase da i ovo komentarisu! HVALA!
 
Нећу још и око фудбала да се нервирам, али мислим да тог СавА Милошевића - Црногорца има да личују навијачи...
 
Нећу још и око фудбала да се нервирам, али мислим да тог СавА Милошевића - Црногорца има да личују навијачи...

Molim te procitaj tacno sta sam napisao...nije stvar u FUDBALU,fudbal i ne mora da se igra ako ce to da spase drzavu,,,ali nece...stvar je u necemu drugom u kriminalcima koji su u fudbal pruzili sape i tako deru li deru ovu nesrecni zemlju...e tu je problem! U MAFIJI!
 
Zašto obavezno misliš da je Savo Milošević loš? Dati čoveku šansu, pa da vidimo. Kakve veze ima čiji je simpatizer (ako je uopšte)?


nije fora u tome sto je simpatizer....ne interesuje me ko je kome simpatizer...SAVO MILOSEVIC JE CLAN DS...ali nije ni to kljucni problem...problem je u tome sto on nema kvalifikacije da se nadje na mestu predsednika FS...ili mislis da to sto je terao loptu po terenu je dovoljna kvalifikacija...ne njegova jedina preporuka je PARTIJSKA LINIJA...u tome je problem..opet se mesaju SPORT i POLITIKA...a tada tesko i SPORTU I DRZAVI!
 
Savo Milosevic je super i kao fudbaler i kao covek. Doduse, nije patriJota, nego samo patriota, sto ocito smeta radikalima i njihovim simpatizerima. Oni bi tu najradije videli mafijasicu Cecu.


EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ NISAM RADIKAL, NISAM NICIJI CLAN i NICIJI SIMPATIZER jel to toliko tesko da utuvis u glavu.....Kao fudbaler ne poricem da je bio solidan,, kao covek-uopste ne zalazim u to...pitam..koje su njegove kvalifikacije da bude predsednik fudbalskog saveza ako to nije clanska karta DEMOKRATSKE STRANKE....usput ja sam prvi okarakterisao kao dno dna afirmaciju Cece Raznatovic u nasem fudbalu..tako da nemoj mi to spocitavati!
 
Pzite ljudi,,,nemoj da pomisli neko da ja imam nesto ad pesonam protiv Save,ja imam protiv mesanja politike u sport i protiv mafije u sportu i u politici....dakle koliko god sam protiv toga da Sava bude predsednik FS toliko sam i protiv drugih stvari koje se pisu u medijima...kao sto su VELJA ILIC NOVI PREDSEDNIK ATLETSKOG SAVEZA, MARKO MISKOVIC clan upravnog odbora FK CRVENA ZVEZDA, Ivica Dacic predsednik RK Crvena Zvezda, Rasim Ljajic funkcioner FK Partizan, Vlahovic -ekonomski savetnik u zvezdi......ej ljudi - DOOOOOOOOOOOOSTAAAAAAAAA bre...kriminala i pljacke i politike u sferi sporta....stari mafijasi u zatvor a nove da ne stvaramo nego na vodeca mesta sportskih saveza i klubova STRUCNE, APOLITICNE ljude...ciste proslosti....i jos cistije buducnosti,,,,valjda takvih ima a ako nema..onda ni sporta ne mora da bude!
 
ako dodje na mesto predsednika...da vas podsetim SAVA je DS-ov kadar,citaj ZUTI, znaci jos jedan po PARTIJSKOJ liniji koji se postavlja...sta se moze ocekivati od takvog procenite sami...QUOTE]
Pa, ti si mu jedino zamerio zutu boju. Svi se u ovoj zemlji postavljaju kao partijski ljudi. Sava je bar dobar fudbaler i posten covek, para ima, nece krasti. A kakve veze ima Jocic sa policijom, koje su njegove kvalifikacije, osim sto je obijao trafike? A, to je bitnija funkcija.
 
Savo Milosevic je los fudbaler.

Pa i jeste ali je talican a to je najbitniji faktor u zivotu. Covek dosao iz BiH u Partizan kada se raspala SFRJ i kada je Zvezda prodala ceo tim i onda se kao nadavao golova u vise nego smesnoj ligi u kojoj bi i moja baba bila najbolji strelac da je igrala tada u Partizanu.Pa ga kupi glupa Aston Vila gde Savo nista uradio nije,pa ga uvaljaju u Spaniju i tamo za koji god klub je igrao taj se borio za opstanak isto vazi i kad je u Parmi bio.Ali sta ga briga maznuo je lovu :)
 
ako dodje na mesto predsednika...da vas podsetim SAVA je DS-ov kadar,citaj ZUTI, znaci jos jedan po PARTIJSKOJ liniji koji se postavlja...sta se moze ocekivati od takvog procenite sami...QUOTE]
Pa, ti si mu jedino zamerio zutu boju. Svi se u ovoj zemlji postavljaju kao partijski ljudi. Sava je bar dobar fudbaler i posten covek, para ima, nece krasti. A kakve veze ima Jocic sa policijom, koje su njegove kvalifikacije, osim sto je obijao trafike? A, to je bitnija funkcija.

Para ima nece krasti???? Da li si sigurna u to????
I kakve sad veze ima Jocic? Otvori temu o njemu pa cemo da raspalimo po tom Jocicu ovde je rec o Savi. Kakve veze Sutanovac ima sa vojskom ili ona ministarka za sport sa sportom...
 
ako dodje na mesto predsednika...da vas podsetim SAVA je DS-ov kadar,citaj ZUTI, znaci jos jedan po PARTIJSKOJ liniji koji se postavlja...sta se moze ocekivati od takvog procenite sami...QUOTE]
Pa, ti si mu jedino zamerio zutu boju. Svi se u ovoj zemlji postavljaju kao partijski ljudi. Sava je bar dobar fudbaler i posten covek, para ima, nece krasti. A kakve veze ima Jocic sa policijom, koje su njegove kvalifikacije, osim sto je obijao trafike? A, to je bitnija funkcija.


najveca glupost koju je neko mogao da izgovori je - PARA IMA NECE KRASTI....A STO DZAJIC i ostala gospoda nisu imala lovu i pre nego sto su OJADILA NAS FUDBAL i upustila se u unistavanje istog zarad svoje koristi...ma daj....ma nisam mu ja zamerio sto je ZUTI...vec sto se gura u politiku...NECEMO BRE LJUDI VISE VALJDA PARTIJSKU DRZAVU....dosta PARTIJSKIH DRZAVA......
 
Pa i jeste ali je talican a to je najbitniji faktor u zivotu. Covek dosao iz BiH u Partizan kada se raspala SFRJ i kada je Zvezda prodala ceo tim i onda se kao nadavao golova u vise nego smesnoj ligi u kojoj bi i moja baba bila najbolji strelac da je igrala tada u Partizanu.Pa ga kupi glupa Aston Vila gde Savo nista uradio nije,pa ga uvaljaju u Spaniju i tamo za koji god klub je igrao taj se borio za opstanak isto vazi i kad je u Parmi bio.Ali sta ga briga maznuo je lovu :)
E zezni to...uopste nije bitno da li je dobar fudbaler ili ne ...ja smatram da je prosecan, uostalom bio je sa KLAJVERTOM najbolji strelac Eura 2000 godine...ali kazem..pusti to.......zaboravi i ko je grobar a ko delija..nebitno je sada,,,,nesto drugo ja zelim da kazem ovim topikom!
 
Sto bi ga kupovali ako je los fudbaler? Pa, ako je jos, kao takav, maznuo lovu, onda je pametan i snalazljiv.

Pa i Terzic i Dzajic su pametni i snalazljiviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............pa..................i Ceda Jovanovic i Legija su pametni i snalazljivi pa su kriminalci....ej ne kazem da je Sava kriminalac...daleko od toga...ali ne znam KOJA JE NJEGOVA PREPORUKA ZA MESTO predsednika FSS ako nije clanstvo u DS odnosno politicki angazman!
 
Sto bi ga kupovali ako je los fudbaler? Pa, ako je jos, kao takav, maznuo lovu, onda je pametan i snalazljiv.

Nije on pametan nego njegovi menadzeri.Sta onda reci za onog Drulica za koga je Sevilja dala milione a covek pojma sa fudbalom nema i sada tamo negde u grckoj desetoj ligi pika fudbal.Taj sto je Drulica prodao treba da bude ministar finansija u Srbiji ;)
 
ako dodje na mesto predsednika...da vas podsetim SAVA je DS-ov kadar,citaj ZUTI, znaci jos jedan po PARTIJSKOJ liniji koji se postavlja...sta se moze ocekivati od takvog procenite sami...QUOTE]
Pa, ti si mu jedino zamerio zutu boju. Svi se u ovoj zemlji postavljaju kao partijski ljudi. Sava je bar dobar fudbaler i posten covek, para ima, nece krasti. A kakve veze ima Jocic sa policijom, koje su njegove kvalifikacije, osim sto je obijao trafike? A, to je bitnija funkcija.


Ama...uopste necu da branim Jocica...ali Jocic je politicar i nalazi se na mestu namenjenom politicarima...mesto ministra unutrasnjih dela....mesto predsednika FSS nije mesto za politicara niti pripada bilo kojoj stranci,niti sme da pripada ,kapiras ili treba da ti nacrtam....
 
Ma bre ti si radikal ,hahahhaha !!! ;)


pa ne vredi...u ovoj zemlji je izgleda nemoguce da ne bude zuti a da ti odmah ne prisiju etiketu radikala,,,ili da kazes NISAM KOMUNISTA a da te odmah ne nazovu CETNIKOM....ama ne pripadam ni jednoj stranci i njiednoj ideologiji...ali VOLIM SRBIJU i ne mogu da podnesem MAFIJASE U NJOJ....tj to sto ona danas pripada MAFIJASIMA i danas i poslednjih 15 godina!
 
Pa i Terzic i Dzajic su pametni i snalazljiviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............pa..................i Ceda Jovanovic i Legija su pametni i snalazljivi pa su kriminalci....ej ne kazem da je Sava kriminalac...daleko od toga...ali ne znam KOJA JE NJEGOVA PREPORUKA ZA MESTO predsednika FSS ako nije clanstvo u DS odnosno politicki angazman!

A, koja je Jociceva preporuka, Ljusiceva, Tijaniceva...?
 

Back
Top