Problem sa tudjim psom
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Problem sa tudjim psom

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Problem sa tudjim psom

Komsija koji zapravo i ne zivi tu vec duze vreme ima neku kerusu, ranije je imao kera. Mi zapravo od njegovih kerova ne spavamo. Sve su neki mesanci. On se ponasa kao da ga boli uvo. Prvo smo godinu dana slusali kako mu jedan ker polako umire od bolova, pa je onda u vise navrata imao stence koji su se isto drali pod nasim prozorom. Lik je glup samo tako. Zatvori stence na jedno mesto a kerusu na drugo pa onda ovi kevcu. Naravno njega bas briga on zivi na drugom mestu. U kraju skoro svako dvoriste ima psa ali su sve vaspitani psi i gazde rade na njima jedino njega bas briga. Trenutno jedva spavamo nocu. Orku i slica drustva smo zvali ali ne mare mnogo da pomognu tj. boli ih uvo.

Planiram ozbiljno da mu kidnapujem kerusu i sterilisem ili da joj dam nesto.

Ako neko zeli da me napadne. Neka ima u glavi da vec mesecima nocu ne spavamo.

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kako naterati tudju kerusu na pobacaj???

Aco, извини на грубости, али овде дођеш или кад хоћеш да се спрдаш са нама или кад ти нешто треба, а ниси никад неком помогао и тражиш помоћ и савет? И сам наслов ти је ужасно дегунтантан! И да ли стварно очекујеш да ти кажемо "па, да, киднапуј је, није ти лоша идеја". Решавај то са самим власником те керуше а немој се празнити на самој керуши, није она јадна крива што је у рукама такве особе.

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Citat Original postavio Aca_Banovani Pogledaj poruku
    Komsija koji zapravo i ne zivi tu vec duze vreme ima neku kerusu, ranije je imao kera. Mi zapravo od njegovih kerova ne spavamo. Sve su neki mesanci. On se ponasa kao da ga boli uvo. Prvo smo godinu dana slusali kako mu jedan ker polako umire od bolova, pa je onda u vise navrata imao stence koji su se isto drali pod nasim prozorom. Lik je glup samo tako. Zatvori stence na jedno mesto a kerusu na drugo pa onda ovi kevcu. Naravno njega bas briga on zivi na drugom mestu. U kraju skoro svako dvoriste ima psa ali su sve vaspitani psi i gazde rade na njima jedino njega bas briga. Trenutno jedva spavamo nocu. Orku i slica drustva smo zvali ali ne mare mnogo da pomognu tj. boli ih uvo.

Planiram ozbiljno da mu kidnapujem kerusu i sterilisem ili da joj dam nesto.

Ako neko zeli da me napadne. Neka ima u glavi da vec mesecima nocu ne spavamo.
    Vidis i ja mesecima nocu ne spavam zbog komsinice koja povraca i usisava ceo dan i noc. I sta, treba da je kidnapujem i DAM JOJ NESTO??? Ne budi glup, ako vec tvoj komsija jeste. Cepovi za usi su odlicno resenje.

Sve su neki mesanci? A da su rasni, bilo bi ti lakse?

Da li si probao da porazgovaras sa covekom?

Slusali ste kako mu KER umire od bolova? Vidis, human covek to ne bi mogao da slusa i kuka nad svojom crnom sudbinom kako nije mogao da spava, vec bi tom KERU pomogao!!!

Dabogda ne spavao godinama!

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _Look_Of_Expectancy_ Pogledaj poruku
    Vidis i ja mesecima nocu ne spavam zbog komsinice koja povraca i usisava ceo dan i noc. I sta, treba da je kidnapujem i DAM JOJ NESTO??? Ne budi glup, ako vec tvoj komsija jeste. Cepovi za usi su odlicno resenje.

Sve su neki mesanci? A da su rasni, bilo bi ti lakse?

Da li si probao da porazgovaras sa covekom?

Slusali ste kako mu KER umire od bolova? Vidis, human covek to ne bi mogao da slusa i kuka nad svojom crnom sudbinom kako nije mogao da spava, vec bi tom KERU pomogao!!!

Dabogda ne spavao godinama!
    Prvo smo pricali sa njim 1000X. Ponudili smo se cak i da mu damo novac da sterilise kerusu. Njega bas briga jos je i drzak i bezobrazan. Imao sam i je keruse sa kericima ali ja ili neko od mojih ako treba sidje i nocu pa smirujes stence i kerusu a ne da ceo kraj ne moze da spava. Moji psi ako krenu da laju a to se retko desava ja ustajem da ih primirim.

Na sve to ima nekog potstanara koji dodje u 3 uvece pa krene da urla, peva navijacke pesme, odvrce muziku do daske.

Taj njegov ker sto je umirao tako imao je 15 godina? Jesam li trebao da mu uspavam kera?

Vi iz orke niste bas pri sebi. Vama je pas vazniji od coveka.

Aktivan član
    Učlanjen
    08.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mili Pogledaj poruku
    Aco, извини на грубости, али овде дођеш или кад хоћеш да се спрдаш са нама или кад ти нешто треба, а ниси никад неком помогао и тражиш помоћ и савет? И сам наслов ти је ужасно дегунтантан! И да ли стварно очекујеш да ти кажемо "па, да, киднапуј је, није ти лоша идеја". Решавај то са самим власником те керуше а немој се празнити на самој керуши, није она јадна крива што је у рукама такве особе.
    Pricali smo 1000X sa njim. Nega boli uvo i sto i kaze, ne zivi tu, njegov potstanar koji tu zivi je svako vece mrtav pijan i ne zna za sebe tako da i njemu ne smeta.

Orku smo kontaktirali i njih boli uvo, oni imaju teoriju da je pas vredniji od coveka i da mi treba da trpimo te njegove pse.

Iskusan vilus (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano Re: Problem sa tudjim psom

Pas u vecini slucajeva i jeste vredniji od coveka.
    A ti taj problem moras resiti sa vlasnikom psa,a ne sa psom koji sigurno nije sam birao takav nacin zivota.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Vi iz orke niste bas pri sebi. Vama je pas vazniji od coveka.

Nije ovde Aco bitno da li je neko iz Orke ili ne .... bitno je da se na ovom podforumu nalaze, pišu i razgovaraju isključivo veliki ljubitelji pasa - i glupo je što si uopšte postavio ovakvu temu.

Ljudi su mnogo gori od pasa .... prave veća sranja i zli su ....

Psi su tako nedužna i divna bića ..... i greota je mučiti ih i ne voleti ih ....

A to što vama smeta jaukanje, lavež, štenjenje, štenci i njihova starost - to je već vaš problem - koji morate rešiti na ''ljudski'' način.

Koliko god glupo zvučalo, ali meni se zaista čini da je moj pas meni najbolji prijatelj.

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Ljudi nemojte da se primate na ovu temu, sve mi se cini da je ovo cista provokacija. Nemojte uopste da se upustate u raspravu, svako normalan zna sta treba raditi u ovakvim situacijama.
    Aco, ako nemas sta da radis sedi i uci.

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

Vama je pas vazniji od coveka.
    Naravno da je pas vazniji,a znas zasto?
    Zato sto pas nikada iz zlobe ne bi zlostavljao choveka,niti bilo koje drugo bice. Pas nikada ne bi izdao onoga koga voli,pas nikada ne bi drzao choveka u takvim uslovima i pas NIKADA ne bi optuzio choveka za nesto za sta chovek nije kriv....a buduci da su ljudi KRIVI ZA SVE NA SVETU STO JE LOSHE i buduci da nas psi i dalje vole i trpe nas,eto ti odgovora zasto ja lichno smatram da je pas,kao i ostale zivotinje ovog sveta,vazniji od choveka....
    A ti sto ne mozes da spavas mesecima i krivis jadno kuche za to,tebi "svaka cast",ti si nesto sto se zove tipichni chovek....krivis psa za idiotizam njegovog vlasnika.Ako hoces da "dash nesto" nekome,daj gazdi tih pasa a ne psima,sram te bre bilo...
    a sta mislis da meni ne smeta lavez pasa nocu? Smeta mi ali ja to njima oprashtam zato sto oni tako prichaju i imaju sva prava da se oglase,a i nisu oni krivi sto su na ulici,vec su krivi ljudi,tako da kada psi pochnu da laju i ja ne mogu da spavam,ja ne proklinjem pse,nego ljude....

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

Citat Original postavio NatasaNatasa Pogledaj poruku
    A to što vama smeta jaukanje, lavež, štenjenje, štenci i njihova starost - to je već vaš problem - koji morate rešiti na ''ljudski'' način.
    Nemoj molim te da resavaju to na ljudski nachin,znas i sama kakvi su ljudi.... :x:x:x:x

Poznat
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Oк, сви смо дошли до истог закључка. Закључавам тему и спречавам сваку даљу расправу/провокацију. Ако неко буде сматрао да је тема корисна, нек ми пружи аргументе и откључаћу је.

Е да, морам да се вратим на ово - још увек ми боде очи онај Ацин наслов "Како натерати туђу керушу на побачај" (који сам ја изменила) и мислим да нормална особа не би могла тако нешто да изјави.

Што рече Мачкић, седи и учи, Ацо, немој да си докон а такву врсту "забаве" коју овде упражњаваш, бар док сам ја овде, нећеш имати!

Slične teme

1. KAKO SA PSOM U INOSTRANSTVO???
    Autor Tinar u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 28.12.2014., 10:45
  2. sa psom na crnogorsko primorje
    Autor coana u forumu Putovanja
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 05.07.2007., 22:06
  3. ISKUSTVA SA PRSTICIMA (svojim ili tudjim)
    Autor MagicFinger u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 02.03.2006., 18:20
  4. Preturanje po tudjim stvarima...
    Autor spring_storm u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 12.07.2005., 19:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku