nase igrice?

robilad

Početnik
Poruka
4
cekajte bre ljudi.covek pokazao malo entuzijazma a vi ga odmah secete ko salatu. nek neko pogleda kakve ljude traze programerske kuce (blizzard npr) pa tek onda sudite o tome. entuzijazam je sustina svega... za pravu stvar treba prava ideja (tetris?) a toga je sve manje u novim igricama. svi recikliraju stare ideje. zato tapsite coveka malo po ramenu a ne samo miniranje... :? :?
 
Za to mi nemamo nijednu igru jer ne postoji kod nas to sto se zove podrska i sloga.Pogledajte samo hrvate kako rasturaju na to polju :?
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
idojot ti cale koji te napravio:))

a ja sam realan i nisam pesimista iskreno se nadam da ce neka generacija i napraviti igru ,ali ne cory-eva:)....samo kazem da se to nece uskoro desiti ,jel sam svedocio pokusaju da se proizvede nasa igra i mogu vam da se skoro desilo samo kod nas je sve sudjeno na propas pa i video igre:)....tako nadajte se nadajte..i negubite nadau mozda se i nesto desi:)

drzim vam palceve ,ali idalje kaem da se to nece desit!
 
Anonymous:
idojot ti cale koji te napravio:))

a ja sam realan i nisam pesimista iskreno se nadam da ce neka generacija i napraviti igru ,ali ne cory-eva:)....samo kazem da se to nece uskoro desiti ,jel sam svedocio pokusaju da se proizvede nasa igra i mogu vam da se skoro desilo samo kod nas je sve sudjeno na propas pa i video igre:)....tako nadajte se nadajte..i negubite nadau mozda se i nesto desi:)

drzim vam palceve ,ali idalje kaem da se to nece desit!



Nisi pesimista ti si idiot
 

Back
Top