zene,devojke hitno je pomagajte

citala sam u novinama skoro da je jedna skroz zdrava devojka pre operacije umrla za vreme operacije i to bas liposukcije......bolje vezbe i pravilna ishrana i da se tako dovedes u red
Naravno, postoji rizik od nastanka masne embolije, od koje se umire momentalno. I to je rizik za koji se zna i sa kojim pacijent treba da se složi...mislim...čemu operacije tog tipa, ako postoji prirodan put za rešenje problema...mogla bih da razumem operaciju klempavih ušiju, nosa koji je prevelik, abnormalno velikih i malih dojki, ali liposukciju ne razumem!
 
Jedna moja poznanica je radila liposukciju...Niko je nije prepoznao kad se pojavila, toliko su je isisali....medjutim, posle izvesnog vremena, pocela je da se vraca na svoju staru tezinu...ne znam da li je problem sto je ona opet preterivala ili jednostavno organizam radi svoje...
 
Jedna moja poznanica je radila liposukciju...Niko je nije prepoznao kad se pojavila, toliko su je isisali....medjutim, posle izvesnog vremena, pocela je da se vraca na svoju staru tezinu...ne znam da li je problem sto je ona opet preterivala ili jednostavno organizam radi svoje...
pa verovatno jer nije promenila ishranu,dzabe liposukcija ako nastavljas i dalje da krkas,telo ce se isto ponasati i gomilati cvarke :neutral:

ajde da razumem za one xxxxxl debele koji ne mogu ni da se krecu pa tim ni da vezbaju ali sve sto moze da se skida prirodno drugacije i ne treba.em mrsavis,em jacas volju :neutral:
 

Back
Top