Da li je normalno...

guitargirl

Zainteresovan član
Poruka
317
Da li smatrate da je normalno da devojke (ustvari, devojcice:!:) od 15 godina upraznjavaju sex :?:

Dakle, sve mi smo dobile, dala nam priroda da mozemo....jelte...
Ali, jednostavno mislim da je prerano za tako neshto, da je za to (bar za prvi put) potrebno potpuno poverenje, ljubav, emocionalna zrelost...da budesh sigurna da on voli tebe, i bla, bla.....znate vec.
Na sve to mi jedna drugarica kaze: "Ma daj, brate, shto ti to tako ozbiljno shvatash ?!!!" a druga se nadovezuje "Majke mi, shta od jednog sexa pravish bauka"
I eto, ja tu ispadoh smeshna.:-|
Ja svoj stav o tome imam, mislim da je za tako neshto prerano, iz prostog razloga shto se sa 15 ne moze biti dovoljno psihicki zreo za to. Znaci, shta god rekle moje drugarice, i kakvom god me smatrale, ja taj stav teshko da cu promeniti...Mene zanima koji je vash stav o tome, da li mislite da sam u pravu ili ne i zashto?

Sve ovo se vishe odnosi na devojke, momcima je, kao shto i sami znate, mnogo lakshe...;)
 
Naravno da je prerano i naravno da je sex bitan i vazan da bi se tako olako dozivljavao. Posle vuku traume celi zivot i ne mogu da se odblokiraju ili suprotno, izivljavaju se ko stoke, jer ne mogu nista normalno da osete vise.
 
Gade mi se ovi pacenici koji pomamljuju curice da sto ranije krenu u seks. Znam za neke primere kad su cure i starije od 15 godina pocele sa seksom i imale su sizofrene simptome. Osoba mora biti psihicka zrela za tako nesto.
 
Mislim da nisu zrele za sex!
Jednostavno iz razloga sto ne gledaju na posledice, nisu dovoljno informisane, ne znaju kako njihovo tijelo funkcionise a ne musko!
To su djevojcice!
Jednom sam to napisala, i opet cu, od drugarice sestra, posle prvog sexa sa deckom me pitala :'A da li si se i ti uplasila kada si vidjela ****?'..........mala se isprepadala!
Ona nije ni znala kako tacno muskarac izgleda, a ne sta drugo!

Ako vec zeli sex, ja bih im pozeljela iskusnog muskarca, ne nekog nevinog klinca!

A to da je za prvi sex potrebno sve i svasta mi je smijesno..............pa da je tako, malo ko bi ikada i izgubio nevinost!
 
Ako vec zeli sex, ja bih im pozeljela iskusnog muskarca, ne nekog nevinog klinca!A to da je za prvi sex potrebno sve i svasta mi je smijesno..............pa da je tako, malo ko bi ikada i izgubio nevinost!
Bas tako..zasto bi muskarcima bilo lakse?Voleo bi da je mene neka starija teta naucila nesto u 15god..takodje znam devojku koja se udala prosle godine sa 15.
 
Gade mi se ovi pacenici koji pomamljuju curice da sto ranije krenu u seks. Znam za neke primere kad su cure i starije od 15 godina pocele sa seksom i imale su sizofrene simptome. Osoba mora biti psihicka zrela za tako nesto.

Al znash shta je najbolje ?
Moja drugarica ima 15 i spavala je s deckom, kaze da je to uradila zato shto je to zelela, da je taj sex bio na njenu inicijativu...
I posle kad je pricala o tome....shokirala sam se koliko ona u stvari nema pojma o svemu tome. Recimo, morale smo ja i drugarica pola sata da je ubedjujemo da kondom ima rok trajanja. Na kraju nam je rekla da je iskoristila neki koji je dobila na poklon pre godinu dana :shock:
 
Da li smatrate da je normalno da devojke (ustvari, devojcice:!:) od 15 godina upraznjavaju sex :?:

Dakle, sve mi smo dobile, dala nam priroda da mozemo....jelte...
Ali, jednostavno mislim da je prerano za tako neshto, da je za to (bar za prvi put) potrebno potpuno poverenje, ljubav, emocionalna zrelost...da budesh sigurna da on voli tebe, i bla, bla.....znate vec.
Na sve to mi jedna drugarica kaze: "Ma daj, brate, shto ti to tako ozbiljno shvatash ?!!!" a druga se nadovezuje "Majke mi, shta od jednog sexa pravish bauka"
I eto, ja tu ispadoh smeshna.:-|
Ja svoj stav o tome imam, mislim da je za tako neshto prerano, iz prostog razloga shto se sa 15 ne moze biti dovoljno psihicki zreo za to. Znaci, shta god rekle moje drugarice, i kakvom god me smatrale, ja taj stav teshko da cu promeniti...Mene zanima koji je vash stav o tome, da li mislite da sam u pravu ili ne i zashto?

Sve ovo se vishe odnosi na devojke, momcima je, kao shto i sami znate, mnogo lakshe...;)

ti hoces da kazes da imas 15 ili blizu godina? tesko, ovako pise pise neko mnogo zreliji i iskusniji. mozda si i musko, ali to nije vazno.
 
Bas tako..zasto bi muskarcima bilo lakse?Voleo bi da je mene neka starija teta naucila nesto u 15god..takodje znam devojku koja se udala prosle godine sa 15.

Evo zashto....
Ako devojcica od 15 godina spava sa 3 lika u nedelju dana, drugi ce reci : 'ewe one qrve shto se kreshe sa svacim shto je mushko'. Ako decko od 15 godina spava sa 3 likushe u nedelju dana, reci ce : 'uuu, koji frajer...' Uzela sam malo hiperbolican primer, ali on najbolje oslikava situaciju...i mozesh da se pravish da nije tako, veruj mi jeste...

A o toj jadnoj devojci koju su verovatno udali ne zelim da komentarishem....nje mi zao...:-(
 
Al znash shta je najbolje ?
Moja drugarica ima 15 i spavala je s deckom, kaze da je to uradila zato shto je to zelela, da je taj sex bio na njenu inicijativu...
I posle kad je pricala o tome....shokirala sam se koliko ona u stvari nema pojma o svemu tome. Recimo, morale smo ja i drugarica pola sata da je ubedjujemo da kondom ima rok trajanja. Na kraju nam je rekla da je iskoristila neki koji je dobila na poklon pre godinu dana :shock:
Da, a sto je najgore, takvih i slicnih primera imas koliko hoces. Mene muka uhvati od svega toga. Zao mi je te cure, jer neka svako podje recimo od svoje sestre, pa ce biti posten kad prica o ovakvim stvarima.
 
Klinka si..pusti to rekla kazala..devojka se zaljubila i otisla od kuce..qurva je ona koja uzima novac..znam sta smo mi radili u osnovnoj skoli..ako mislis da stariji pricaju svasta..pitaj samo svoje vrsnjake sta misle o tome.
 

Back
Top