Da li je normalno...

Da li smatrate da je normalno da devojke (ustvari, devojcice:!:) od 15 godina upraznjavaju sex :?:

Dakle, sve mi smo dobile, dala nam priroda da mozemo....jelte...
Ali, jednostavno mislim da je prerano za tako neshto, da je za to (bar za prvi put) potrebno potpuno poverenje, ljubav, emocionalna zrelost...da budesh sigurna da on voli tebe, i bla, bla.....znate vec.
Na sve to mi jedna drugarica kaze: "Ma daj, brate, shto ti to tako ozbiljno shvatash ?!!!" a druga se nadovezuje "Majke mi, shta od jednog sexa pravish bauka"
I eto, ja tu ispadoh smeshna.:-|
Ja svoj stav o tome imam, mislim da je za tako neshto prerano, iz prostog razloga shto se sa 15 ne moze biti dovoljno psihicki zreo za to. Znaci, shta god rekle moje drugarice, i kakvom god me smatrale, ja taj stav teshko da cu promeniti...Mene zanima koji je vash stav o tome, da li mislite da sam u pravu ili ne i zashto?

Sve ovo se vishe odnosi na devojke, momcima je, kao shto i sami znate, mnogo lakshe...;)

Sto jes jes....:D hahah mada ovaj ako hoce pa ti kazes nemoj pa ono opet 'oce bode u oci ma daj smiri to ....:D
 
Da li smatrate da je normalno da devojke (ustvari, devojcice:!:) od 15 godina upraznjavaju sex :?:

Dakle, sve mi smo dobile, dala nam priroda da mozemo....jelte...
Ali, jednostavno mislim da je prerano za tako neshto, da je za to (bar za prvi put) potrebno potpuno poverenje, ljubav, emocionalna zrelost...da budesh sigurna da on voli tebe, i bla, bla.....znate vec.
Na sve to mi jedna drugarica kaze: "Ma daj, brate, shto ti to tako ozbiljno shvatash ?!!!" a druga se nadovezuje "Majke mi, shta od jednog sexa pravish bauka"
I eto, ja tu ispadoh smeshna.:-|
Ja svoj stav o tome imam, mislim da je za tako neshto prerano, iz prostog razloga shto se sa 15 ne moze biti dovoljno psihicki zreo za to. Znaci, shta god rekle moje drugarice, i kakvom god me smatrale, ja taj stav teshko da cu promeniti...Mene zanima koji je vash stav o tome, da li mislite da sam u pravu ili ne i zashto?

Sve ovo se vishe odnosi na devojke, momcima je, kao shto i sami znate, mnogo lakshe...;)

Moj ti je savet da u narednih godinu dana (dok ne napuniš 16 ipo) dobro proučiš mere zaštite od trudnoće i polno zaraznih bolesti. A onda udri brate do zore!. Ako budeš čekala Princa na belom konju, on može da zaluta i nikad da ti ne dođe a vreme p..i prođe. Oni koji to nisu probali, naravno da neznaju kako to izgleda. Mnogo žešće od desanke šakić-prstić
 
Da li smatrate da je normalno da devojke (ustvari, devojcice:!:) od 15 godina upraznjavaju sex :?:

Dakle, sve mi smo dobile, dala nam priroda da mozemo....jelte...
Ali, jednostavno mislim da je prerano za tako neshto, da je za to (bar za prvi put) potrebno potpuno poverenje, ljubav, emocionalna zrelost...da budesh sigurna da on voli tebe, i bla, bla.....znate vec.
Na sve to mi jedna drugarica kaze: "Ma daj, brate, shto ti to tako ozbiljno shvatash ?!!!" a druga se nadovezuje "Majke mi, shta od jednog sexa pravish bauka"
I eto, ja tu ispadoh smeshna.:-|
Ja svoj stav o tome imam, mislim da je za tako neshto prerano, iz prostog razloga shto se sa 15 ne moze biti dovoljno psihicki zreo za to. Znaci, shta god rekle moje drugarice, i kakvom god me smatrale, ja taj stav teshko da cu promeniti...Mene zanima koji je vash stav o tome, da li mislite da sam u pravu ili ne i zashto?

Sve ovo se vishe odnosi na devojke, momcima je, kao shto i sami znate, mnogo lakshe...;)

To nije ništa...Upražnjavaju ga i one sa 13...
 
Gade mi se ovi pacenici koji pomamljuju curice da sto ranije krenu u seks. Znam za neke primere kad su cure i starije od 15 godina pocele sa seksom i imale su sizofrene simptome. Osoba mora biti psihicka zrela za tako nesto.

pa ako cemo tako, cesce od sizofrenije obole one koje nisu upraznjavale seks a imale su 15 godina, osim toga, sizofrenija pocinje mnogo pre nego simptomi.

a evo sta kazu psiholozi: 90% populacije cijelog zivota ne dostigne "zreo karakter" (tj onaj koji se smatra da takav covjek sa tim upraznjava normalan seks). Obicno je seks bolja ili gora (mozda i 100% dobra, ali ipak imitacija) imitacija normalnog seksa.

devojcice od 15 godine i te kako imaju seksualne fantazije.
 
Juce u busu citam ja neke tinejdzerske novine, cisto da mi prodje vreme, i tamo pise: "Vodila sam ljubav sa bivsim deckom jer sam mislila da cemo se tako pomiriti", u potpisu neka devojcica 14 godina... uzas!
U principu, pravo vreme je kad devojka oseti da je spremna za to, ali, pitanje je da li sa 14-15 uopste mogu biti spremne...Mislim da je prerano u tim godinama...
 
pa ako cemo tako, cesce od sizofrenije obole one koje nisu upraznjavale seks a imale su 15 godina, osim toga, sizofrenija pocinje mnogo pre nego simptomi.

a evo sta kazu psiholozi: 90% populacije cijelog zivota ne dostigne "zreo karakter" (tj onaj koji se smatra da takav covjek sa tim upraznjava normalan seks). Obicno je seks bolja ili gora (mozda i 100% dobra, ali ipak imitacija) imitacija normalnog seksa.

devojcice od 15 godine i te kako imaju seksualne fantazije.

E ipak mislim da je omen1608 donekle upravu.Jedna mala lujka iz nekog sela u blizini mog grada je sedmi razred a imala je odnose sa svim momcima iz sela od 13-24 godine...Mala je zatrudnela sa jednim od njih,zatim abortirala i na kraju pokušala da se ubije pijući ogromnu količinu tableta za spavanje,nakon čega su joj isprali stomak i odveli na neuropsihijatriju...
 
E ipak mislim da je omen1608 donekle upravu.Jedna mala lujka iz nekog sela u blizini mog grada je sedmi razred a imala je odnose sa svim momcima iz sela od 13-24 godine...Mala je zatrudnela sa jednim od njih,zatim abortirala i na kraju pokušala da se ubije pijući ogromnu količinu tableta za spavanje,nakon čega su joj isprali stomak i odveli na neuropsihijatriju...

ti si kralj ....imas svoj grad:shock:
 
Shesti razred, to je 12 godina?
Jedno mesto u kom sam zivela, regrutovalo je svoje najbolje udavace u tim godinama. Mozda su se samo ljubakale po coskovima, mozda su imale sex, nebitno, ali su one procenile da nemaju nista drugo cemu bi se posvetile, i sto bi njihovo dosadno, pozno detinjstvo ucinilo zanimljivim i uzbudljivim. Normalno je da devojcice od 15 godina zele sex, takodje i da imaju s kim da ga upraznjavaju, jos bi bilo dobro kad bi mogle da shvate s kim mogu da ocekuju ljubav a s kim zabavu. Pa ni u spanskim serijama vise se devojcice ne daju tako lako zavesti i iskoristiti.
 

Back
Top