Blamaza

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Shta je za vas blamaza u iskazivanju "osecanja"?
Da li neshto shto bi vas blamiralo moze da dovede do raskida?
Zato shto vam je to dokaz da ste razlichiti ili da vam i nije toliko stalo do dotichnog/dotichne chim vas blamira?
Primeri bi bili pozeljni za ocenu vishe.
 
Shta je za vas blamaza u iskazivanju "osecanja"?
Da li neshto shto bi vas blamiralo moze da dovede do raskida?
Zato shto vam je to dokaz da ste razlichiti ili da vam i nije toliko stalo do dotichnog/dotichne chim vas blamira?
Primeri bi bili pozeljni za ocenu vishe.

nije mi bas najjasnije...
inace, ako mi neko "iskazuje osecanja" ja to duboko, najdublje postiujem. i nista, ali bas nista ne moze da bude blamaza vezano za taj uzviseni i predivni cin. kako god to on uradio. jedno sam naucila: ako ne cenimo ono sto drugi osecaju prema nama, ne postoji nista, ali bas nista na planeti sto zaista mozemo ceniti. tudja osecanja, poklonjena meni, to je najnezniji i najtopliji oblacak spusten nezno na moj dlan, obraz, dusu....nesto sto se ne da uhvatiti, ali i najmanja grubost, uzvik, trzaj moze ga rasprsiti i odvesti u nepovrat. ne postoji nista merljivo sa tom uzvisenoscu, tananoscu i lepotom. da, jednom recju, to je necija lepota u svom pravom oblicju. i treba je tako i cuvati- kao nedodirljivu, uzvisenu lepotu...
 
nije mi bas najjasnije...
inace, ako mi neko "iskazuje osecanja" ja to duboko, najdublje postiujem. i nista, ali bas nista ne moze da bude blamaza vezano za taj uzviseni i predivni cin. kako god to on uradio. jedno sam naucila: ako ne cenimo ono sto drugi osecaju prema nama, ne postoji nista, ali bas nista na planeti sto zaista mozemo ceniti. tudja osecanja, poklonjena meni, to je najnezniji i najtopliji oblacak spusten nezno na moj dlan, obraz, dusu....nesto sto se ne da uhvatiti, ali i najmanja grubost, uzvik, trzaj moze ga rasprsiti i odvesti u nepovrat. ne postoji nista merljivo sa tom uzvisenoscu, tananoscu i lepotom. da, jednom recju, to je necija lepota u svom pravom oblicju. i treba je tako i cuvati- kao nedodirljivu, uzvisenu lepotu...

moze to i sa manje reci...
al' ja volim ove tvoje momente..
raznezila sam se
zaista
 
Shta je za vas blamaza u iskazivanju "osecanja"?
Da li neshto shto bi vas blamiralo moze da dovede do raskida?
Zato shto vam je to dokaz da ste razlichiti ili da vam i nije toliko stalo do dotichnog/dotichne chim vas blamira?
Primeri bi bili pozeljni za ocenu vishe.

.........najveci mi je blam kad hoce da me je.be ceo dan a ja na sluzbenom putu ......................:lol::lol::lol:....i samo molim boga da nije 3 u mesecu da poshtar ne donosi rachune ...............;-)
 
Shta je za vas blamaza u iskazivanju "osecanja"?
Da li neshto shto bi vas blamiralo moze da dovede do raskida?
Zato shto vam je to dokaz da ste razlichiti ili da vam i nije toliko stalo do dotichnog/dotichne chim vas blamira?
Primeri bi bili pozeljni za ocenu vishe.

kakva blamaza???...radim sve sa dragom i zajedno se kao blamiramo...i naravno da smo razliciti..ja imam kitu,ona picu..ja nemam zenske sise,ona ima lepe i velike sise...ili me mozda blamira sto ima bolje sise od mene...pitanje ti nije na mestu..
 
ako pokazujem osecanja(otvaram se)prema nekome
znaci da mi je do te osobe stalo...
u takvim situacijama ne poznajem blam i sve sam u stanju da ucinim
stvarno mi ne pada na pamet da glumim neko ludilo i posle se pitam sta bi bilo kad bi bilo...
 
Iznenadjen sam izjavom Novalasta. Ne znam ni sam zasto ali na neki nacin je odavala utisak divljakuse. Da li zbog tema koje postavlja ili svojih odgovora.
U svakom slucaju, pozdravljam misljenje doticne.
 
Shta je za vas blamaza u iskazivanju "osecanja"?
Da li neshto shto bi vas blamiralo moze da dovede do raskida?
Zato shto vam je to dokaz da ste razlichiti ili da vam i nije toliko stalo do dotichnog/dotichne chim vas blamira?
Primeri bi bili pozeljni za ocenu vishe.
meni uopste nije jasno sta ti pitas ovde :neutral:

osecanja tesko da mogu da budu blamaticna,vise neki gestovi mogu da budu iritirajuci.samo sto ja nisam uopste takav covek da idem nesto i svima pokazujem osecanja,dajem srce na izvolte i to sve.ustvari osecanja pokazujem ponasanjem u odnosu na tu osobu,a to se valjda vidi :neutral: ali ja sad nesto da tupim na tu temu...njah nekako ne ide uz mene...

vise ustvari pokazujem negativna osecanja tipa neko me iznervira i ja mu zalupim vrata pred nosem,izbacim iz stana,urlam itd...bas sam prgava ljankase : )
 
Nisam ni ja bas razumela pitanje, malo je konfuzno. Pa ovako. Smatram da kada nekog volis ili kad ti se neko svidja te male blamove i ispade i ne primecujes, samo se slatko nasmejes. Osim u bas, bas nekim odvratnim ispadima kada se moze desiti da promeniš misljenje o doticnom. Ukoliko te taj neko nesvesno svojim postupcima blamira u drustvu, nije strasno, al ako to otvoreno i namerno radi, onda tu nesto nije u redu. U svakom slucaju razgovor sve resava. A to sto ste razliciti, pa Boze moj, svi smo na svoju ruku. A primer blama u iskazivanju osecaja, to mi nije poznato. Reci konkretno problem. Poz!
 
Shta je za vas blamaza u iskazivanju "osecanja"?
Da li neshto shto bi vas blamiralo moze da dovede do raskida?
Zato shto vam je to dokaz da ste razlichiti ili da vam i nije toliko stalo do dotichnog/dotichne chim vas blamira?
Primeri bi bili pozeljni za ocenu vishe.
jedino sto mi pada na pamet je da se prijavi na jednu od onih emisija ili tako neki egzibicionizam. ne bi bio toliki problem blam, nego di mi bi mozak pa ne primetih da je ljakse. a sa postovanjem tesko da to ima veze. prosto neko misli da je to bas super.
 
ne volim nista sto je teatralno pa ni teatralno iskazivanje osecanja,ne mislim da bi to dozivela kao blam,ne,samo mi ne bi prijalo,mislim da ne bih ni poverovala u takav izliv osecanja....ne znam,sve sto mi je preterano meni je sumnjio..,ali ne bih dozivela kao blam...
 
nije mi bas najjasnije...
inace, ako mi neko "iskazuje osecanja" ja to duboko, najdublje postiujem. i nista, ali bas nista ne moze da bude blamaza vezano za taj uzviseni i predivni cin. kako god to on uradio. jedno sam naucila: ako ne cenimo ono sto drugi osecaju prema nama, ne postoji nista, ali bas nista na planeti sto zaista mozemo ceniti. tudja osecanja, poklonjena meni, to je najnezniji i najtopliji oblacak spusten nezno na moj dlan, obraz, dusu....nesto sto se ne da uhvatiti, ali i najmanja grubost, uzvik, trzaj moze ga rasprsiti i odvesti u nepovrat. ne postoji nista merljivo sa tom uzvisenoscu, tananoscu i lepotom. da, jednom recju, to je necija lepota u svom pravom oblicju. i treba je tako i cuvati- kao nedodirljivu, uzvisenu lepotu...

Kako ti sa takvim mozgom uspes dici kitu muskarcu?
 
Shta je za vas blamaza u iskazivanju "osecanja"?
Da li neshto shto bi vas blamiralo moze da dovede do raskida?
Zato shto vam je to dokaz da ste razlichiti ili da vam i nije toliko stalo do dotichnog/dotichne chim vas blamira?
Primeri bi bili pozeljni za ocenu vishe.

Kakva 'blamaža'?:roll:
Nije mi sasvim jasno pitanje.
Ako misliš na razotkrivanje (i zašto si osećanja stavio pod navodnike?), onda tu nema nikakve blamaže... Do raskida dolazi usled nesporazuma, nerazumevanja, neslaganja, nedovoljnog poznavanja ili nedostatka ljubavi... a da bi se sve to predupredilo potrebna je potpuna iskrenost.
 

Back
Top