Kosta Rika priznala Palestinu - i poslednje ambasade se premeštaju iz Jerusalima
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 144

Tema: Kosta Rika priznala Palestinu - i poslednje ambasade se premeštaju iz Jerusalima

Domaćin ArnoldLayne (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano Kosta Rika priznala Palestinu - i poslednje ambasade se premeštaju iz Jerusalima

http://www.forward.com/articles/12761/
    http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1203847467379&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jako bitan dogadjaj. sve ambasade su sad u Tel Avivu, ovo je još jedan od pokazatelja koliko je, ustvari, iako malo ljudi to konta, Izrael na velikim mukama. gadne stvari se spremaju.

Iskusan nisliya (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    http://dl.net.hr/webcafe/misc/podsvjest.html
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: Kosta Rika priznala Palestinu - i poslednje ambasade se premeštaju iz Jerusalima

zasto je to bitno za nas?

kakve stvari se spremaju?

amerika se okrenula resavanju pitanja Kosova i vec problemi

a, da i izbori idu

Ističe se porin50 (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: Kosta Rika priznala Palestinu - i poslednje ambasade se premeštaju iz Jerusalima

Možda je i ovo jedna od posljedica priznanja Kosova,
    samo je pitanje da li je Palestina dio Izraela ili je Izrael dio Palestine

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

heh pa pitah onomad onog koliko josh ostalo izraelu, ..... malo vrlo malo

Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

a to ne treba da nas raduje, već da budemo uz njih, jer su matičnom Izraelu svi okrenuli ledja, a ponajviše njihovi sunarodnici iz USA (levičarski deo, naravno, koji i jeste većinski).

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

tako je, ..... i trebate

Aktivan član Yopa (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Jeste, samo sto Izrael nije Srbija, nego je ona izreka "Ko na nas krene, iz starta je naheb'o" kao izmisljena za njih.

Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

išao ja da kupim monitor, pre jedno nedelju dana, u Tehnomaniju na Crvenom Krstu, i šetam se onim poprečnim ulicama, kad ono neka ambasada. uvek me zanimalo to koja je gde i kako izgledaju, vidim neka arabic-like zastava, pridjem.. Palestina yebote. mislim znao sam da je glupa SFRJ priznala Palestinu ali da i dalje držimo to priznanje, možda smo zato i tu gde smo sad.

jedine dve rušilačke akcije koje bih opravdao su na tu ambasadu i na prokletu 'kuću cveća'.

Izrael je pred slomom, pitanje je meseca.

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

shta da kazhem, .....osim,
    ZHIVELA SLOBODNA PALESTINA

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio porin50 Pogledaj poruku
    Možda je i ovo jedna od posljedica priznanja Kosova,
    samo je pitanje da li je Palestina dio Izraela ili je Izrael dio Palestine
    Израел је старији, палестина је после настала..на територији Израела...

Domaćin
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Baš me briga i za Kostariku, i za Palestinu, i za Izrael. Mi imamo većih problema od njih.

Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

ti problemi su jako povezani, u tome je stvar.

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio Yopa Pogledaj poruku
    Jeste, samo sto Izrael nije Srbija, nego je ona izreka "Ko na nas krene, iz starta je naheb'o" kao izmisljena za njih.
    ma, svako zlo ima skracheni vek trajanja

dakica nije na forumu
    - упишите своју тренутну активност
    Ističe se dakica (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Citat Original postavio ILLUMINAT Pogledaj poruku
    Baš me briga i za Kostariku, i za Palestinu, i za Izrael. Mi imamo većih problema od njih.
    Али независност Косова је форсирана управо због Палестине... наравно, масони ће покушати да заврше Соломонов храм

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio Шалом Pogledaj poruku
    Израел је старији, палестина је после настала..на територији Израела...
    jes i to nije bila asirska zemlja pre izgnanstva izraelaca iz egipta ......

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio epoc Pogledaj poruku
    jes i to nije bila asirska zemlja pre izgnanstva izraelaca iz egipta ......
    Ало...... коју им даде БОГ....и ту је крај, као нама КиМ....

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dakica Pogledaj poruku
    Али независност Косова је форсирана управо због Палестине... наравно, масони ће покушати да заврше Соломонов храм
    То је тачно, већ имају неке компоненте припремљене....али смета им Златна Купола..

Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    139

pa naravno.
    najekspanzionistička religija na svetu dok je sveta, gde god kroči mora svaku veću svetinju da ispolumeseči.

evo, dok mi kuckamo oni su u vrhuncu moći, ali rekoh, zala ima više, gotovi su kad-tad

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Њих ће уништити њихови творци...мухамеданци су неуспели масонски експеримент

Ističe se epoc (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio Шалом Pogledaj poruku
    Ало...... коју им даде БОГ....и ту је крај, као нама КиМ....
    onda neka bude kako BOG kazhe i u jednom i drugom i svakom sluchaju.

nema posle ljutish

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio epoc Pogledaj poruku
    onda neka bude kako BOG kazhe i u jednom i drugom i svakom sluchaju.

nema posle ljutish
    Да ти сада не преричавам шта је ПРОМИСАО БОЖИЈА, да ме не опомену због погршне приче на теми....мораш знато једну ствар...ПРАВОСЛАВЉЕ ЈЕ БОЖИЈА ВЕРА..све остало није...тако да се зна чија је задња

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Izrael to uvek reshava brzo i efikasno
    Palestinci bomba na izlogu u Jerusalimu-oni tenkovima i raketama po chivtavoj zapdnoj obali
    Tako se obrachunava sa teroristima.
    Pa sad nek priznaju "drzavu" kosovo.

dakica nije na forumu
    - упишите своју тренутну активност
    Ističe se dakica (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Застава Палестине

Ističe se
    Učlanjen
    12.12.2007.
    Tekstova u blogu
    16
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dakica Pogledaj poruku
    Застава Палестине

хау јес ноу...какви мухамеданци и њихова држава..дај немој бити смешан...

РАЗЛОГ СПОРА

Aktivan član VelikiMedur (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Citat Original postavio ArnoldLayne Pogledaj poruku
    http://www.forward.com/articles/12761/
    http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1203847467379&pagename=JPost%2FJPArticle%2FShowFull

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

jako bitan dogadjaj. sve ambasade su sad u Tel Avivu, ovo je još jedan od pokazatelja koliko je, ustvari, iako malo ljudi to konta, Izrael na velikim mukama. gadne stvari se spremaju.
    Pa Izraelicani su ti koji su oteli zemlju.I to samo zato sto to pise u nekoj knjizi.Njihovoj.
    Ono sta rade Siptari nama,to su Jevreji uradili Palestincima,i jos nekim.
    Odjednom su se stvorili tu i objavili da je to njihova,pre 3000 godina,obecana zemlja.
    Tako sada rade i Siptari.Pod necijim patronatom.A svi znamo cijim.
    Zar se,da je Papa stvarno protiv nezavisnog Kosova,ne bi promenila politika Amerike?
    Poturili su nam njihovu pricu na mesto naseg Boga.Ali mi smo ostali PRAVOSLAVCI!
    I treba da SLAVIMO:Slovensto,Srpstvo,SvetoSavlje,naseg Boga.
    A ne Boga kod koga mozes da otkupis grehe(nekad je bilo u zlatu) i da se izvinis Bogu,da kazes da znas da si pogresio,i da ti Bog oprosti.Ali ti pre toga svega kazu da ces,ako zgresis,goreti u Paklu.I onda ti tvoj Bog sve to oprosti?Pa ti onda mozes samo da obozavas takvog Boga,koji ti sve dozvoljava.
    Pravoslavlje ima drugu filozofiju.Nas svestenik ti kaze da ce ti Bog oprostiti onda kada i sam sebi budes oprostio.A to znaci:svestan si svoje greske i svoje gresnosti:uradi nesto,iskupi se delima,pokazi da ti je stvarno stalo.Iskreno.Ako stvarno mislis i osecas tako,nece ti biti tesko.Onda ces i Bogu biti mio.
    Katolicka crkva je direktan potomak Starog zaveta.Njihova religija se zasniva na Bogu ciji je Otac,jevrejski Bog.I to samo zato sto su Hebreji prorekli dolasak Spasioca.I sto je on pricao da je on Sin svoga Oca(nije rekao kog,jevreji su nam rekli da je to njihov Bog),i da smo svi mi Njegova deca(zar onda ja ili ti nismo isti kao Isus).Rimljani(Vatikan) su nam poturili Boga(direktnog potomka jevrejskog Boga)koga su prvo ubili,pa proglasili za Kralja,i u ime njega zla cinili.
    Pravoslavlje nije skroz otislo u tom pravcu,pogotovo mi Srbi.Mi smo zadrzali nase stare obicaje,bas kroz tu Hriscansku crkvu,od koje smo preuzeli ono sto valja i dodali ono vec nase.Mi Srbi jos uvek slavimo Peruna,Svaroga,SveVida(ciji dan i danas slavimo,Vidovdan,sto od Kosovskog boja zapamtismo).To su danas Nikola,Jovan,Petar.Mi im na Slavama prinosimo zrtvu,u hrani i picu.Unosimo Badnjak u kucu."Koliko iskrica,toliko srece i zdravlja".Uneli smo nas,kako to pogrdno kazu,paganizam,u Hriscanstvo i SvetoSavlje.Mi se razlikujemo od drugih.I oni su toga svesni.Verujem da zbog toga zele da nas uniste.Mi smo na braniku Pravoslavlja,a oduvek su Katolici hteli da promene Pravoslavce.Nasi dedovi,ocevi,pa i mi sami smo to osetili na svojoj kozi.
    Kako smo mi zadrzali svoju veru u Hriscanstvu,tako su verovatno i oni zadrzali svoju.A ta vera im nije bila lepa,puna je zla.Zasnovana na prevrtacini,izdajstvu,ubistvu,osvajanjima,otimacin ama.Procitajte barem deo Starog zaveta,sve je puno ovakvih stvari.Onda im se Bog obratio i rekao da grese,i oni su sad dobri.Njihov Bog koji je oprostio Kainu na ubistvu brata?Zar je taj Bog otac Isusa,kako mi nazvasmo Boga?Isus je susta suprotnost tog Boga.
    Pravoslavlje do groba!
    Poslednji put ažurirao/la VelikiMedur : 26.02.2008. u 20:30

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Plan za Palestinu
    Autor Marin55 u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 02.01.2009., 17:54
  2. Grb sa ambasade
    Autor Amateracu u forumu Politika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 30.05.2008., 23:07
  3. Grupa A: Nemacka, Kosta Rika, Poljska, Ekvador
    Autor Marauder u forumu Svetsko prvenstvo 2006.
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 20.06.2006., 17:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •