Gde su sve maske pale.

Nexyok

Zainteresovan član
Poruka
195
Braca Rusi koje vidim da vecina vas na ovom forumu voli vise nego svoj narod cuvaju nase najvece neprijatelje koji su upropastili i nasu drzavu i nase zivote.
U toplim Moskovskim domovima sa statusom azilanata sada sede Mira Markovic, Marko Milosevic, Slobin brat...verovatno Karici i ko zna koji jos olos.
 
Када видим овако реактивну тему, која већ насловом опонаша једну моју, знам да сам погодио у мету.
Што рече мој другар Тони Дон Тони: "Тад-е знам да сам фаца" :)

БРАВО ЈА!
 
Mozda su neprijatelji al' su nasi......tako da oni ipak cuvaju nas.....:D

A to sto mi volimo Ruse.....nije mi jasan stav evropejaca.....neko te bombarduje cepa drzavu lupa sankcije...a ti i dalje vise volis njih od ljudi koji ti nikada nisu nista uradili i nisu bili protiv tebe...
 
Mozda su neprijatelji al' su nasi......tako da oni ipak cuvaju nas.....:D

A to sto mi volimo Ruse.....nije mi jasan stav evropejaca.....neko te bombarduje cepa drzavu lupa sankcije...a ti i dalje vise volis njih od ljudi koji ti nikada nisu nista uradili i nisu bili protiv tebe...

kao prvo nisu mene bombardovali nego nastranu fasisticku politiku Slobodana Milosevica, nisu nam oni pocepali zemlju nego isti ti koji su zemljom vladali 90tih.
 
kao prvo nisu mene bombardovali nego nastranu fasisticku politiku Slobodana Milosevica.

Тебе нису бомбардовали само ако си као Машан био код њих баш тада. А ако си био у Србији, онда си неопевано глуп. Но, можда си ти био у неком имагинарном свету...
 
Када видим овако реактивну тему, која већ насловом опонаша једну моју, знам да сам погодио у мету.
Што рече мој другар Тони Дон Тони: "Тад-е знам да сам фаца" :)

БРАВО ЈА!
Tema ti je dobra,samo se drži činjenica u odgovorima,i ne daj da te isprani mozgovi skrenu sa osnovne ideje zamenom teza
 
Mozda su neprijatelji al' su nasi......tako da oni ipak cuvaju nas.....:D

A to sto mi volimo Ruse.....nije mi jasan stav evropejaca.....neko te bombarduje cepa drzavu lupa sankcije...a ti i dalje vise volis njih od ljudi koji ti nikada nisu nista uradili i nisu bili protiv tebe...


Zabrinjavajući je podatak da je sado-mazo nastrojena bar trećina sa ovog foruma.
Mislim da su to največim delom impotentni i krivo nasađeni tipovi a možda ima dosta i evnuha.
 
Politika se ne bombarduje...bombarduje se narod,infrastruktura,resursi...a moćne ratne mašine se pokreću zbog otimačine i pljačke.

Колега, не спорим да сте у праву, само сумњам да телетабиси то могу схватити. Остаје нам она Исусова мисао, пред кога се не излази са бисерима ;)
 
Politika se ne bombarduje...bombarduje se narod,infrastruktura,resursi...a moćne ratne mašine se pokreću zbog otimačine i pljačke.

Svima je jasno da je politika vodjena 90tih godina dovelado bombardovanja Srbije. Kao sto se zna tu politiku sprovodila je porodica Milosevic podrzavana od radikala, bombardovanje nije bilo usmereno na srpski narod u celini. To je fakat.
 
Svima je jasno da je politika vodjena 90tih godina dovelado bombardovanja Srbije. Kao sto se zna tu politiku sprovodila je porodica Milosevic podrzavana od radikala, bombardovanje nije bilo usmereno na srpski narod u celini. To je fakat.

а наши амерички и европски "пријатељи" ни лук јели, ни лук мирисали:roll:
само се питам, како после осам година "демократских власти" да се понашају исто, и још горе, као када је у Србији био диктатор?!?
 
Није маскарада, нема маски.... никад их нису ни имали...

sorosiekipake7.png
 
Svima je jasno da je politika vodjena 90tih godina dovelado bombardovanja Srbije. Kao sto se zna tu politiku sprovodila je porodica Milosevic podrzavana od radikala, bombardovanje nije bilo usmereno na srpski narod u celini. To je fakat.

kakva gomila gluposti.

verovatno je i politika srba izmedju dva svetska rata dovela da hrvati izvrse genocid nad srbima i naprave Jasenovac.

verovatno je i devojka koju su silovali sama kriva zbog toga jer je obukla taj dan mini suknju i "provocirala" siledzije.

kakva zamena teza i gomila drogeraskih gluposti.
 
Svima je jasno da je politika vodjena 90tih godina dovelado bombardovanja Srbije. Kao sto se zna tu politiku sprovodila je porodica Milosevic podrzavana od radikala, bombardovanje nije bilo usmereno na srpski narod u celini. To je fakat.

Naravno imaju pametne i glupe bombe.
One pametne biraju da li si SPS ili DS.
A one glupe ništa ne biraju samo padaju.I sada ispade da su nas gađali samo glupim bombama.
Pa gde može američko da bude još i glupo.To je prosto nespojivo sa njihovom uzvišenom ideologijom koja kaže da su oni naj..... narod sveta.
Samo čega naj....?
Ja mislim najgori i najalviji.
Ima li ko da se neslaže sa mnom?
 
а наши амерички и европски "пријатељи" ни лук јели, ни лук мирисали:roll:
само се питам, како после осам година "демократских власти" да се понашају исто, и још горе, као када је у Србији био диктатор?!?

Prvo nebih se slozila da imamo demokratsku vladu. Kostunica nije demokrata.
Kad ga malo bolje pogledas on je cist radikal.
 
kakva gomila gluposti.

verovatno je i politika srba izmedju dva svetska rata dovela da hrvati izvrse genocid nad srbima i naprave Jasenovac.

verovatno je i devojka koju su silovali sama kriva zbog toga jer je obukla taj dan mini suknju i "provocirala" siledzije.

kakva zamena teza i gomila drogeraskih gluposti.
To je sasvim druga i obimna tema. Srpska politika izmedju dva rata bila je sasvim pro srpska ukinuta je sloboda veroispovesti, banovina..itd. sto naravno neopravdava hrvatski genocid koji su oni priznali.
 
Mnogo stvari je ovde receno...ali da se bombarduje politika ......no comment...

Pitanje za sve evropejce: zasto vise volite nekog ko vas ne voli (provereno), a u isto vreme ne volite nekoga ko je u najmanju ruku indiferentan prema vama (da ne kazem da nas voli)....
 

Back
Top