DA LI SU SRBI SA KOSAOVA DRUGACIJI?

Da predpostavim da si me pitao sa iskrenim interesovanjem, meni je stalo do istine
A patike imam vise para.
A sto se tice kradje vaspitana sam da se ne krade da je to i u moralnom i u religiskom smislu neprihvatljivo. To je smrtni greh.
E sad u srbiji se na to malo drugacije gleda ovde vazi kralatica da samo nesposobni nekradu.
Ma tebi je do udaje, sto nam odmah ne kazes, nego tu trch levo - trch desno..:heart:
 
Mozda ne komplexa ali ostecenje ili zakinutost jeste.
Prvo mama i tata nisu mogli da mu citaju price pred spavanje:)

Kako sad od Srba sa Kosova dodjosmo do Seselja i njegovih roditelja????

Kakav li ti komplex imas kada to potezes?Verovatno je to tvoj problem pa ga iznosis preko tamo nekog Seselja i slicno.Nema veze devojko sto ti roditelji nemaju fakultet a sto ga ti imas posto s obzirom koliko si pametna nece se videti razlika.
Ako su vam svi u LDP-u tako pametni i pismeni kao ti pa vama je maximum ovih 6 % sto ste uzeli na proslim izborima i to zahvaljujuci nesrpskim glasovima.Da nema nacionalnih manjina ne bi ni 1% imali.
 
Nije uopće.Jel ste vi upoznati s tim da su preci dotičnoga posrbljeni Hrvati? Mora da je neki predak nešto zasro,a možda je to bilo i u bliskoj prošlosti. Tek toliko da znate kako nije čisti Srbin osim što je pijandura i kompleksaš.
везе ти са животом немаш..Шешељи су стара Српска фамилија, и то страија од хрватске нације..тако да није могућа временски та глупост што ти тврдиш.
Имаш тако и Гавриловиће, Јерковиће, Драшковиће, Филиповиће..итд...који су унијаћени...мало историје да си учила, уместо што си бежала са часова..била би паметнија-.
 
везе ти са животом немаш..Шешељи су стара Српска фамилија, и то страија од хрватске нације..тако да није могућа временски та глупост што ти тврдиш.
Имаш тако и Гавриловиће, Јерковиће, Драшковиће, Филиповиће..итд...који су унијаћени...мало историје да си учила, уместо што си бежала са часова..била би паметнија-.

Seselj je bolesnik. Hvala bogu da je u Hagu kad bi mogao da mu se i Vucic pridruzi .
 
IZ LICNOG ISKUSTVA ZNAM DA SRBI IZ SRBIJE NEVOLE SRBE SA KOSOVA. LICNO SAM IMALA PRILIKE VISE PUTA DA SE U TO UVERIM.
INTERESUJE ME POSTOJELI STVARO MENTALITETSKE RAZLIKE IZMEDJU SRBA U SRBIJI I SRBA NA KOSOVU.

Ima kako nema Srbi sa Kosova, imaju ime ponos tradiciju i Srbiju. A mi Crnogorci sa Kosova sve to jos i .......,pare. Da kupimo pola Srbije.........
 
Zeno,zapocela si temu i sada ti je Seselj glavna preokupacija.Ili se dobro zezas ili si neeeeeeeeeeevidjeno glupa!
Kad sam procitala pitanje pomislila sam da si ozbiljna...Dozivela si nesto lose kao student sa Kosova,neko te je vredjao i sl.OK. o tome mozemo da pricamo.Ali cemu ona prica o Hagu,Seselju...kakve on ima veze?8)
 

Back
Top