Siptarske pretenzije u Srbiji !

Da Vi imate moc odlucivanja siptarskog pitanja na Srpskoj zemlji, odlucili bi sledece

  • Pomirio bi se sa gubitkom KiM, jer oni vise i ne zele.

    glasova: 7 12,7%
  • Preselio bi se na sever (BG, NS) i nadao da se dalje nece siriti.

    glasova: 3 5,5%
  • Proterati ih sve u Albaniju.

    glasova: 29 52,7%
  • Istrebiti sve siptare sa ove strane Prokletija da se nikad ne vrate.

    glasova: 16 29,1%

  • Ukupno glasova
    55
  • Anketa je zatvorena .

SH0GUN

Primećen član
Banovan
Poruka
617
Ovo je slika preuzeta sa Albanske wikipedije sa njihovim pretenzijama na Srpsko KiM i delove centralne Srbije sa Nisom kao glavnim gradom te regije.

kosovopu7.gif


Da se Vi pitate, tj. da imate apsolutnu moc odlucivanja u vezi stanja na Balkanu koji scenario bi izabrali ?
 
Pretenzije su odavno poznate, e sad, da li će se sprovesti u realnost, to ćemo videti.
Mislim da će biti pokušaja.
Samo da se ratosiljamo šljama sa političke scene koji ima mogućnostda potpisuje, a dalje neće zavisiti od nas, već od toga ko od velikih duže izdrži u toj trci.
 
Mislim da DSS i radikali samo cekaju da shiptari nesto pokusaju oko Bujanovca ili Preseva pa da im to da povod za rat. Mislim da ne bi pogresili

Ne pitaju se ni radikali ni DSS oko dejstvovanja nasih oruzanih snaga, vec predsednik Srbije Boris Tadic kao glavnokomandujuci, a njemu direktno odgovaraju i njegovi kadrovi ministar odbrane Sutanovac i major armije Ponos.

Mnogi ce problemi iskrsnuti na KiM, da Bujanovac i Presevo nece imati vremena da dodju na red.

p.s. nadajmo se da rata ne bude i da se ovo sve bude moglo resiti mirnim putem uz ocuvanje Srpske zemlje.
 
Znaš kako, vojska je zeznuta stvar!
Može Ponoš da naređuje kome hoće, ali oficir uvek može da postupi protivno naređenju.
Tako da...videćemo.
Medvedev je juče došao uSrbiju u sred izborne kampanje ( izbori su u nedelju)...smatra se da je razlog posete bilo još nešto osim davanja moralne podrške i potpisivanja ugovora sa Gaspromom.
 
Znaš kako, vojska je zeznuta stvar!
Može Ponoš da naređuje kome hoće, ali oficir uvek može da postupi protivno naređenju.
Tako da...videćemo.
Medvedev je juče došao uSrbiju u sred izborne kampanje ( izbori su u nedelju)...smatra se da je razlog posete bilo još nešto osim davanja moralne podrške i potpisivanja ugovora sa Gaspromom.

Dos'o buduci predsednik da kaze sta ocekuje od Srpske vlasti :D , sta ? videt cemo uskoro .... mada se moze naslutiti sa lica nasih predstavnika ;)
 
Ja se stvarno cudim kad neko kaze da cemo sacuvati zemlju mirnim putem. Slusate li vi sta svako vece pricaju Americki drzavnici? Oni smatraju da je Srbija izgubila Kosovo zauvek. Oni nece odustati od toga, jer je to stvar principa. Nece ni Rusija odustati da se protivi, jer bi pokazala slabost. Ja ne mislim da treba da ratujemo, ali se bojim da cemo morati u doglednoj buducnosti, jer se Shiptari nece smiriti.
 
Ja se stvarno cudim kad neko kaze da cemo sacuvati zemlju mirnim putem. Slusate li vi sta svako vece pricaju Americki drzavnici? Oni smatraju da je Srbija izgubila Kosovo zauvek. Oni nece odustati od toga, jer je to stvar principa. Nece ni Rusija odustati da se protivi, jer bi pokazala slabost. Ja ne mislim da treba da ratujemo, ali se bojim da cemo morati u doglednoj buducnosti, jer se Shiptari nece smiriti.

Pa ako Rusi budu "balans" Amerikancima, a na drugoj strani ostave Srbe i siptare da rese probleme medjusobno, ja to nebi nazvao ratom :D Stvarno ne mogu da nadjem adekvatno rec koja bi opisala tak dogadjaj (tj. dozivljaj) :P
 
ma zato ti: čuješ bolje - vidiš dalje, ko Telenor si:mrgreen:

posebno mi je drago kad bežiš od onog što sama napišeš/izgovoriš:cool:
Ne bežim ni od čega, nego mi malo, kao pripadne muka, kad moram da crtam neke stvari koje su činjenične.
Nemam ja ništa protiv tvoje vere u televizijske prenose, uživaj i dalje, život ti je i lepši i lakši bar duplo, nego nama ostalima.;)
 
Ne bežim ni od čega, nego mi malo, kao pripadne muka, kad moram da crtam neke stvari koje su činjenične.
Nemam ja ništa protiv tvoje vere u televizijske prenose, uživaj i dalje, život ti je i lepši i lakši bar duplo, nego nama ostalima.;)

opet mi nisi odgovorila:mrgreen:
20% srba se hrani u narodnim kuhinjama, oficiri UVEK mogu da odbiju naredjenje,... to su dve najsvežije:lol:

šta je od toga činjenica?:mrgreen:
mislim, ako uopšte znaš šta su činjenice. to nije ono....tvoj izvor:lol:
 

Back
Top