UDRUZENJE METALACA
Strana 1 od 15 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 364

Tema: UDRUZENJE METALACA

Aktivan član Corey (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano UDRUZENJE METALACA

posto su ,,reperi'' osnovali udruzenje vreme je da na to odgovorimo.otpor .Posto nas ima vise pobedicemo i ovaj put.
    SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
    I'll reach in and take a bite out of that
    Sh*t you call a heart...

Početnik
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ima vas vishe? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Otkud ti to? E stvarno su ovi MENTALCI budale zhive! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Chuj, ima ih vishe... Haha, daj bre, nemoj vise da me nasmejavash... HAHA, HAHA, HAHA, stvarno si smeshan, Haha...
    MA NABIJEM JA SVE METALCE NA KU*AC METALCI, METALCI, STERAM VAM GA MAJCIIIIIIIIIII !!!

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Kakvi bre reperi.odavno ste vi propali
    SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
    I'll reach in and take a bite out of that
    Sh*t you call a heart...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: UDRUZENJE METALACA

Ma daj, dosta s vise s tim anti-udruzenjima! Na kraju cete pristupiti jebenom Kju Kluks Klanu!!! Niza bica odsada kuliram, sve sto su toliki ljudi imali da kazu o crapu vec je odavno receno, nek superzvezdica nadje i procita ako sme da se suoci sa bolnom istinom. Crap uostalom nije ni muzika (molim te - one smejurije od textova i muzika, pardon, zvuci od dva i po takta - jel to muzika? Hahaha, mozda ali za laku noc! ) - sto praviti udruzenje kako bismo "pokazali" mafiji i manekenima??? Bez poente!

Guest

Podrazumevano Re: UDRUZENJE METALACA

Citat Original postavio DeepPurple
    Ma daj, dosta s vise s tim anti-udruzenjima! Na kraju cete pristupiti * Kju Kluks Klanu!!! Niza bica odsada kuliram, sve sto su toliki ljudi imali da kazu o crapu vec je odavno receno, nek superzvezdica nadje i procita ako sme da se suoci sa bolnom istinom. Crap uostalom nije ni muzika (molim te - one smejurije od textova i muzika, pardon, zvuci od dva i po takta - jel to muzika? Hahaha, mozda ali za laku noc! ) - sto praviti udruzenje kako bismo "pokazali" mafiji i manekenima??? Bez poente!

e opet ovaj majmun izigrava nekog peace makera..... ajde gubi se ako nemas sta da kazes).ovde se govori o mrznji i niza bica kao sto smo mi samo mozemo da razumemo sta corey zeli da kaze)..... tako prestani sa sae mesas i spustas na nas nivo ili cemo i tebe da nabijemo na kolac zajedno sa kreperima ).... Metal u glavu reperima!!!
    sve ih treba prikucati na krstacu))

hate all the way!!!!!!

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Citat Original postavio Anonymous
    e opet ovaj majmun izigrava nekog peace makera..... ajde gubi se ako nemas sta da kazes).ovde se govori o mrznji i niza bica kao sto smo mi samo mozemo da razumemo sta corey zeli da kaze)..... tako prestani sa sae mesas i spustas na nas nivo ili cemo i tebe da nabijemo na kolac zajedno sa kreperima ).... Metal u glavu reperima!!!

hate all the way!!!!!!

uuuuuuuuuuuuuuuuu ovo su vec zestoke prozivke?!?!?!?

Guest

Podrazumevano

HAHAHHAAA

kazi da nisam majstor)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Odlepih

Citat Original postavio yugoslav

hate all the way!!!!!!

Pa zar ti nisi bio svedok prepucavanja izmedju mene i gdje. Gosce u svakom mogucem topicu? Hehehe, idi i pogledaj malo kako se obuzdava retardirani magarac na cije idioterije ne odgovaram vise zbog ovdasnjeg mira i uostalom zato sto na tipuse sa IQ-om od -130 gledam sa nekom mesavinom sazaljenja i podsmeha! Najobicniji krembil cija je svaka poruka bilo kome upucena u ovom maniru
    (kao sto vidis, cak mi je posvetio i temu - pocastvovan sam - jer ocigledno ne moze da se pomiri sa tim kako sam ga argumentovano i u stilu napusavao pre toga - cak je i odgovorio na svoju poruku u toj istoj temi, hahahaha, jadno), sta se cimas yugoslave, ti si bar pametan covek! 8)

Primećen član
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Odlepih

Ma shvatam ja to Purple!!!

Ma ocu ja da slusam tvoje izjave
    svidjaju mi se!!!Tvoje izjave bar mogu da citam, a da se ne smejem.

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

ne bih se bash udruzivao.

Guest

Podrazumevano Re: Odlepih

Citat Original postavio DeepPurple
    Citat Original postavio yugoslav

hate all the way!!!!!!

Pa zar ti nisi bio svedok prepucavanja izmedju mene i gdje. Gosce u svakom mogucem topicu? Hehehe, idi i pogledaj malo kako se obuzdava retardirani magarac na cije idioterije ne odgovaram vise zbog ovdasnjeg mira i uostalom zato sto na tipuse sa IQ-om od -130 gledam sa nekom mesavinom sazaljenja i podsmeha! Najobicniji krembil cija je svaka poruka bilo kome upucena u ovom maniru
    (kao sto vidis, cak mi je posvetio i temu - pocastvovan sam - jer ocigledno ne moze da se pomiri sa tim kako sam ga argumentovano i u stilu napusavao pre toga - cak je i odgovorio na svoju poruku u toj istoj temi, hahahaha, jadno), sta se cimas yugoslave, ti si bar pametan covek! 8)

hahah kako ti sam sebe ispaljujes to je envidjeno.... prica kako ne odgovara ,na poruke )... a nije ni svestan da je sada odgovorio

ej deep posveti cu ti jos tema ako zelis)... pa da budes jos vise poscatvovan

Devilish Dog
    Guest

Podrazumevano

PODRŽAVAM IDEJU!!!
    Razbićemo Ih.

Obećava
    Učlanjen
    03.07.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

OVIH PAR REDOVA POSVECUJEM PEVACU BENDA DEATH-CHUCK-U SHULDINERU, KOJI JE UMRO OD TIMORA MOZGA, SMATRAO JE DA JE MUZIKA I PRVO UMETNICKO STVARANJE VISI SMISAO ZIVOTA LJUDI KOJI SU ISPUNJENI ENERGIJOM.TAKODJE JE JOS GOVORIO DA POSTOVAOCI OVOG PRAVCA TREBA DA SE UJEDINE I DA TREBA U MANJOJ ILI VECOJ MERI DA SE PODRZAVAJU!!METAL WITH US!!

IN MEMORIAM CHUCK

Početnik
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Superstar
    Ima vas vishe? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Otkud ti to? E stvarno su ovi MENTALCI budale zhive! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Chuj, ima ih vishe... Haha, daj bre, nemoj vise da me nasmejavash... HAHA, HAHA, HAHA, stvarno si smeshan, Haha...
    MA NABIJEM JA SVE METALCE NA KU*AC METALCI, METALCI, STERAM VAM GA MAJCIIIIIIIIIII !!!
    Pozdrav seljacini sta vi reperi znate gomila debila koji misle da su mnogo jake face ako oblace presiroku odjecu nabace koju kajlu furaju se nesto a u dzepu ponesu marku dvije uzmu jedno pice i razvuku ga na tru godine

U americi se reperi rokeri (pravi reperi)slazu a kod nas je to samo gomila seljaka koji se ne znaju potpisati a nesto pjene svaki debil moze pjevati rap
    a pravi rokeri cijeli svoj zivot posvete muzici da je dovede do savrsenstva a dj moze biti svaki debil kome drhte ruke i da je bar prave kako treba nego uzmu PlayStation uzmu CD muzic maker i za deset minuta naprave neko bezlicno sranje.

KRETENU

Početnik
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Javljam se u pokret.Kada budete isli da palite diskoteke zovite.

Vanja HM bass player

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio shabilo
    Javljam se u pokret.Kada budete isli da palite diskoteke zovite.

Vanja HM bass player
    Ponesi bombe ja cu bazuku

Tarja and co.
    Guest

Podrazumevano Racunajte i na mene

Hail to the metal people a NEK SE CREPERI krckaju u vecitom ulju u ambisu!!!!!!!!!!!
    Krajnje je vreme da se mi metalci udruzimo!!!!Dosta mi je onih Crepera i Skinsa,koji samo znaju da se fajtaju i kurce!!!!Ali da skrenemo temu sa takvih debila i da se vratimo onom u cemu svi uzivamo a to je MUZIKA!!!!

Tarja and crew( Luthien and $helobina)

. . .
    Guest

Podrazumevano

Drage face metalci samo jedno pitanje gde ste vi na yumetal.net-u? Ovde izigravate neke face isl. pa zasto onda neidete na neke prave metal sajtove i sl. a u ostalom gde ste na metal svirkama? Sedite kuci i slusate kasetofon, pardon CD player?

goxybutcher
    Guest

Podrazumevano

Shta ti znash o bilo chemu??A?!

goxy
    Guest

Podrazumevano Re: Racunajte i na mene

Hardrok vlada!!!!!!!!!!!!!!

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio . . .
    Drage face metalci samo jedno pitanje gde ste vi na yumetal.net-u? Ovde izigravate neke face isl. pa zasto onda neidete na neke prave metal sajtove i sl. a u ostalom gde ste na metal svirkama? Sedite kuci i slusate kasetofon, pardon CD player?
    Ja sam tamo.Pogledaj Corey[666] i nacices me :?

. . .
    Guest

Podrazumevano

Ti si jedan, a ostali?

Učlanjen
    02.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Citat Original postavio . . .
    Ti si jedan, a ostali?
    Ma vazno je da sam ja tamo Just kidding

Guest

Podrazumevano

pravi metalci su na koncertima ,a ne na forumima

Guest

Podrazumevano

a shta ti onda radish ovde,ako si "pravi" metalac?

Slične teme

1. Odgovora: 159
    Poslednja poruka: 21.11.2007., 11:47
  2. udruzenje spijuniranih...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Arhiva
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 21.04.2007., 13:01
  3. Da li podrzavate stil oblacenja metalaca?
    Autor reWenex u forumu Muzika
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 04.05.2006., 20:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •