sve pa onda vi....

Ako osetis to,nemoj da ocajavas,jednostavno desava se.Okreni se sebi,svojim prijateljima,obavezama i zanimacijama.Vrlo brzo ce te postaviti na prvo mesto,kada shvati da on tebi vise nije na prvom mestu.
tako to uglavnom bude.
 
Dechkima je sve bitnije od devojke...jer oni tako su "mushkarci" chak i oni klinci,,ali ok.Meni to potpuno svejedno.:rtfm:Lazem...nije mi sve jedno.Ako hotje devojku nek se malo vishe potrudi.:whistling:Nisu motori ili auto(redak sluchaj) sa njim u vezi nego devojka.Drugovi?Pa hajde josh nekako..ali sve ostalo???:think:NE.ALI to je samo moje mishljenje:roll:
 
oni se prave da im je nesto bitnije od devojaka ali nije tako,misim to je vecina!!ali dobro ima onih koji su zaludjeni fudbalom i koji se ne odvajaju od svojih ortaka!!

gle, devojka bude tu neko vreme a onda ti nju ili ona tebe ostavi... i onda samo u retkim slucajevima ostanes stvarno dobar sa njom... a ortaci su ti tu ceo zivot... normalno je da ces biti sa ortacima ponekad [ne stalno]...

ruzno je kad dok si u vezi zaboravis na ortake koji su ti tu bili uvek i pre te ribe a bice i posle... ;);)
 
pa ako je posle weze .... sta ima da se tu prica ...veza bila pa prosla ...sto bi se trudio ... mislim zavisi...
ako ste sada dobri prijatelji ili ako se sada kao i ne poznajete.... mislim nisi lepo definisala
 
oni se prave da im je nesto bitnije od devojaka ali nije tako,misim to je vecina!!ali dobro ima onih koji su zaludjeni fudbalom i koji se ne odvajaju od svojih ortaka!!

pa ne moze recimo samo da provode vreme sa devojkom....to je vec gusenje....recimo ako ona zeli da ide sa drugaricama negde i da ne moze da se vidimo onda bi bio red da i mene ispostuje i da odem sa ortacima da gledam fudbal....
 

Back
Top