ko su bre bolji navijaci grobari ili delije?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 63

Tema: ko su bre bolji navijaci grobari ili delije?

joksa delija
    Guest

Podrazumevano ko su bre bolji navijaci grobari ili delije?

hvala bogu sto je tako.ima nas vise,jaci smo,bolje navijamo,pravimo bolje koreografije,uvek smo sa zvezdom u velikom broju,ludji smo od vas...(delije)zato dodjite na u obrenovac.na marakanu obavezno svaku utakmicu skupite se u velikom broju i krenite!

mikos
    Guest

Podrazumevano F.C.R.S.

NORMALNO DA SU CIGANI BOLJI NAVIJACI NECU DA KOMENTARISEM VISE.MI SMO CIGANI NAJJACI SMO NAJJACI!

Jelena-Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Pa naravno delije!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Jelena-Vukovar
    Pa naravno delije!
    Govnarcino jedna usrana mater ti budjavu ***** idi navijaj z tvoj hask gradjanski ********* jedna usrana...Mrsss!

Jelena-Vukovar
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Pa naravno delije!
    Govnarcino jedna usrana mater ti budjavu * idi navijaj z tvoj hask gradjanski ********* jedna usrana...Mrsss!
    Mrs u p.m. krethenu!Da znas citati,znao bi da sam Srpkinja,da me hrv.fudbal ne zanima,vec samo Zvezda,ali to je suvise komplikovano za tvoj pileci mozak,ipak si ti idioth idiothske vrste!!! Mrs,mrs,mrs...djubre jedno

Guest

Podrazumevano

****** vas zvezda odavno je ona prdnula u cabar !
    RAD UNITED FORCE

DECAK_Bg
    Guest

Podrazumevano

OD DOMACIH NAVIJAM ZA ZVEZDU,
    A OD EVROPSKIH ZA PARTIZAN

Guest

Podrazumevano

Partizan

Tinejdzer
    Guest

Podrazumevano Re: ko su bre bolji navijaci grobari ili delije?

Citat Original postavio joksa delija
    hvala bogu sto je tako.ima nas vise,jaci smo,bolje navijamo,pravimo bolje koreografije,uvek smo sa zvezdom u velikom broju,ludji smo od vas...(delije)zato dodjite na u obrenovac.na marakanu obavezno svaku utakmicu skupite se u velikom broju i krenite!
    MUKA MI JE VISE OD TIH SELA KADA CEMO KRENUTI KAO GROBARI U MADRID,PARTUGAL,FRANCUSKU,ENGLASKU?

da smo jaki kao sto pricas pobedili bi makar Rozangborg i dan danas placem kada se setim toga!

Guest

Podrazumevano

pitali cigu za koja navija a ciga kaze;pa bato od domacih za zvazdu a od evropskih za partizan!

Jelena-Vukovar
    Guest

Podrazumevano

pitali cigu za koja navija a ciga kaze;pa bato od domacih za zvazdu a od evropskih za partizan!
    Obzirom da je Srbija u Evropi,i Zvezda i Partizan su evropski klubovi.Normalno da nisu americki ili neki drugi.Mislim...logicno je "cigo"

Guest

Podrazumevano

PARTIZAN

Guest

ti da si neki navijac,znao bi da grobari ne preferiraju koreografiu (mislim na front,ne na smrdljive agente)vec samo dlanovi i pesma.
    pozivas ovdje delije u obrenovac??? a da li si ti isao na tu utakmicu?

tako sam i mislio,naravno da nisi.

smrdite misevi,puno

DO KONACNE POBEDE...

Guest

JEL ZNAS DA STE GOVNA CIGANSKA SMRDITE KROZ CELU SRBIJU JER NISTE BILI U EVROPI 15 GODINA!
    USMRDELI STE SE OD STAJANJA I RUKE I NOGE VAM SMRDE NECOVJESTVOM!
    Bruko nasa!

Jelena-Vukovar
    Guest

JEL ZNAS DA STE GOVNA CIGANSKA SMRDITE KROZ CELU SRBIJU JER NISTE BILI U EVROPI 15 GODINA!
    USMRDELI STE SE OD STAJANJA I RUKE I NOGE VAM SMRDE NECOVJESTVOM!
    Bruko nasa!
    Ovaj nastrebo ovu recenicu i ne zna vise nista osim toga reci...

DJOLE PFC ZR
    Guest

Podrazumevano

GROBARI SU NAJJACI NAVIJACI I TU NEMA DISKUSIJE.I KAD DODJU NEVOLJE I KAD DODJE TUGA UVEK CE TE VOLETI TVOJI GROBARI SA JUGA.NAPRED PARTIZAN

bane kralj rostilja
    Guest

Podrazumevano

ma meni su najbolje cameron diaz i kate hudson
    a volim i da pijem pivo

mrlinho
    Guest

Podrazumevano grobari do tokija

najbolji su grobari a vi cigani puknite od muke

pfc_girl
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio DJOLE PFC ZR
    GROBARI SU NAJJACI NAVIJACI I TU NEMA DISKUSIJE.I KAD DODJU NEVOLJE I KAD DODJE TUGA UVEK CE TE VOLETI TVOJI GROBARI SA JUGA.NAPRED PARTIZAN
    E bre Djole,uze mi slogan...zna se da su GROBARI NAJJACI I NAJJJVATRENIJJI NAVIJACI U EVROPI!!!
    P.F.C. FOREVER CHAMPION 8) 8) 8)

goggie
    Guest

Podrazumevano

u svakom slucaju,bolji su navijaci starijeg kluba.partizan je osnovan tek kad su videli kako to gospoda iz zvezde rade.o,grobari!sta je partizan osvojio u evropi?mi imamo titulu evropskog sampiona,a vi?ko je trenutno bolji-zvezda il´ partizan?ma nista nam ne mozete!

LOKI
    Guest

Podrazumevano ZVEZDA

ko nezna ZVEZDA JE IME SAMPIONA IMA NAS PREKO 200 MILINA

Guest

Podrazumevano

CELTIC RULES!!!!!!
    vi ste be seljani luzerski
    svi
    cast izuzecima, mislim na kamerun diaz

Guest

Podrazumevano

Pa naravno delije!
    DELIJE!!!

Danilo-pfc-nis
    Guest

Podrazumevano partizan

sta delije vise ste pa sta mislite da ste jaki.vidimo kakvi ste a i videcemo se na derbiju

Danilo-pfc-nis
    Guest

Podrazumevano partizan

idiote da li znas na cijem je terenu igrala zvezda dok vam drzava nije marakanu napravila ako neznas pitaj one koji znaju i koji prate fudbal

Slične teme

1. DELIJE ILI GROBARI
    Autor Neo(Srbin) u forumu Fudbal
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 13.02.2005., 02:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •