Hrabrost vs. stidljivost

divIja u srcu

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.447
Na nekoj temi neko je napisao da zene kad se zaljube postaju hrabre, a muskarci stidljivi. Sta vi mislite o tome i kakva su vasa iskustva? U cemu se ogledala njena hrabrost tj. njegova stidljivost? Zene, da li ste postale najednom hrabre i kako se to manifestovalo, muskarci da li vam se desilo da budete stidljivi i u kom pogledu?:P
 
Na nekoj temi neko je napisao da zene kad se zaljube postaju hrabre, a muskarci stidljivi. Sta vi mislite o tome i kakva su vasa iskustva? U cemu se ogledala njena hrabrost tj. njegova stidljivost? Zene, da li ste postale najednom hrabre i kako se to manifestovalo, muskarci da li vam se desilo da budete stidljivi i u kom pogledu?:P

kad sam zaljubljena nisam to ja...smetena sam..onako pomalo, mada vise kao bolesna. sta znam, nije to bas normalno stanje, ti procesi u mozgu i sve to..to da li sam tada hrabrija, mislim da sam ista sto se toga tice..
 
ja znam devojku koja je, kad se zaljubila, skocila sa prvog sprata u pesak... al' je ona bila i bez toga hrabra... a znam i neke muskarce koji su postajali stidljivi kad se zaljube... pa ih stid da napisu sta misle... pa, na primer, stave neki nepotrebni smajli na kraju recenice... ne znam da li sam pogodio temu... isto to rade i neke devojke... ne sve... dok se to ne moze reci za muskarce... ko nije skocio u pesak sa prvog sprata, taj nije mog'o u drustvo...
 
Ja sam skocila sa prvog u pesak kad sam bila klinka i uganula sam nogu.
icon_jokercolor.png
 
Hrabrost=ludost. Kada sam se zaljubila, u rekordnom roku sam porusila svoj mali, sigurni zivot i zakoracila u neizvesnost. Ne zalim ni za cim, sem sto nisam bila jos expeditivnija i reagovala brze. :oops: na primer, brzinom svetlosti:rolleyes:
 

Back
Top