Prepricavanje

M

MeRil

Gost
Koliko vi muskarci pricate tj.prepricavate svoje sexualane dogodovstine prijateljima?Recimo kad budete sa nekom i bude dobro da li znate devojku da pohvalite ili obratno?Govorite li nekada mmmm detalje-kao kako ona dobro p..i i tako to.Hajde recite mi ,bas me interesuje?
 
Naravno da ne postoje pravila i da zavisi od coveka do coveka, ali neki dan je bilo na tv da psiholog kaze da su muski po tom pitanju daleko zatvoreniji i manje elokventni od zena i da se sve svodi na "bio sam sa njom" (cak i ako nije) i vrhunac je bilo je super i nista vise od toga (postoje izuzeci, ali ovako je u globalu)
 
gostNS:
Naravno da ne postoje pravila i da zavisi od coveka do coveka, ali neki dan je bilo na tv da psiholog kaze da su muski po tom pitanju daleko zatvoreniji i manje elokventni od zena i da se sve svodi na "bio sam sa njom" (cak i ako nije) i vrhunac je bilo je super i nista vise od toga (postoje izuzeci, ali ovako je u globalu)
Slazem se,devojke ponekad preteruju sa detaljima...
 
pa ja recimo da je bilo lose nebi je ogovarao, jer mislim da to nije lepo....
a da je bilo dobro, neverujem da bi svima pricao, tj zavisi od nje, jer ako je devojka koju stvarno volim i postujem, onda kada bih naprimer rekao da dobro pusi, onda bi nasi "inteligentni muskarci" na nju gledali kao na kurvicu...
zato zavisi kome i zavisi od nje....

pozdrav
:wink:
 

Back
Top