Kolika vam je plata???

Koliko i dali zaradjujete???

  • ne zaradjujem!

    glasova: 32 21,8%
  • da zaradjujem priblizno 100eura

    glasova: 3 2,0%
  • da zaradjujem priblizno 200eura

    glasova: 20 13,6%
  • da zaradjujem priblizno 300eura

    glasova: 19 12,9%
  • da zaradjujem priblizno 400eura

    glasova: 17 11,6%
  • da zaradjujem 500 ili vise od 500...

    glasova: 56 38,1%

  • Ukupno glasova
    147
  • Anketa je zatvorena .
Evo dajem izvod iz banke....:)
Proseci proseka i nad proseka.Statistika govori jedno,a iskustva ljudi drugo.Postoje sredine gde privatnici recimo,verovali ili ne,dau plate 9.000,00 na mesecnom nivou.Taj ko prima toliko,njemu je ono od 34 hiljade na cetiri meseca.Sta su pravilni i istiniti podaci
 
како се крећу примања у војводини кад је грађевинарство и конкретно занатство у питању? мислим на примања квалификованих радника за то!
 
Evo dajem izvod iz banke....:)
Proseci proseka i nad proseka.Statistika govori jedno,a iskustva ljudi drugo.Postoje sredine gde privatnici recimo,verovali ili ne,dau plate 9.000,00 na mesecnom nivou.Taj ko prima toliko,njemu je ono od 34 hiljade na cetiri meseca.Sta su pravilni i istiniti podaci

Ti podaci ništa ne valjaju. Radnici više od 2/3 plate dobiju u DEVIZAMA na ruke, preko banke ide samo "zvanični" deo.:lol:
 
Ne zaradjujem ništa posto sam PR (preduzetnik) :D

Ovo ti verujem. Tako sam i ja počeo,što ja pošteniji Država gora. Nigde dinara, dete mi ide u pocepanim patikama a ja nosim naramak para u SDK (tadašnji). I onda lepo pitam nadležne "Ljudi moji, braćo moja može li to tako", a ljudi lepo kažu 95% naše a sve ostalo TVOJE z:( meni se to učinilo malo ali kad su potekli novci. Trošiš i levom i desnom i ne možeš da stigneš potrošiti.
NARAVOUČENIJE: ili si podoban (plaćaš reket) ili nisi (podoban a ni likvidan)z:hi:

Ovo ti je ISTINA ko god da kaže drugačije LAŽE.
 

Back
Top