Pogodite razliku

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Pre nego li postavim pitanje,ispricacu jedan vic..
U skoli,uciteljica pita Pericu: Ako na jednoj grani drveta ima 2 ptice,a lovac ispod njih puca iz puske,koliko ptica ostane na grani?…Nijedna,kaze Perica…Jedna Perice ali mi se svidja kako razmisljas….tek ce Perica..Odgovorite mi uciteljice…ako idu 3 zene ulicom I sve 3 imaju sladoled u ruci..prva ga gricka,druga ga lize,a treca ga uvlaci i izvlaci….koja je udata od njih 3?.... Pa valjda ona koja uvlaci I izvlaci,odgovara uciteljica…Ne,vec ona koja nosi burmu…ali mi se svidja kako razmisljate…
Pitanje..moze li se prepoznati udata od neudate,a da se negleda u burmu na ruci jer nijedna burma nije ista,a I veliki broj I udatih I neudatih zena ima poprilican broj prstenja na obe ruke..da li se mogu razlikovati…da li postoji nesto sto izdvaja udate od neudatih..da li muskarci mogu razlikovati zene I da li same zene mogu znati koja je udata ,a koja nije…govorim o nepoznatim zenama koje svakodnevno srecemo na ulici,prodavnici,gradskom prevozu..itd…
 
Pitanje..moze li se prepoznati udata od neudate,a da se negleda u burmu na ruci jer nijedna burma nije ista,a I veliki broj I udatih I neudatih zena ima poprilican broj prstenja na obe ruke..da li se mogu razlikovati…da li postoji nesto sto izdvaja udate od neudatih..da li muskarci mogu razlikovati zene I da li same zene mogu znati koja je udata ,a koja nije…govorim o nepoznatim zenama koje svakodnevno srecemo na ulici,prodavnici,gradskom prevozu..itd…

Divno je vidjeti udatu zenu, koja jos ima i dijete, a da je pri tom to poslednje sto bi ti palo na pamet, jer se nije zapustila, kao sto mnogo njih udavsi se uradi!
 
Pa kada u tramvaju vidim neku koja smrducka, vuce kese sa pijace, kose u crveno farbane sa izrastkom od par centimetara.............sigurno znam da je udata!
Kako razlikovati njegovane udate od neudatih, razvedenih..........zaista ne znam..............
Zagledaju li udate zene muskarce po ulici?:lol:
 
Pa kada u tramvaju vidim neku koja smrducka, vuce kese sa pijace, kose u crveno farbane sa izrastkom od par centimetara.............sigurno znam da je udata!
Kako razlikovati njegovane udate od neudatih, razvedenih..........zaista ne znam..............
Zagledaju li udate zene muskarce po ulici?:lol:

sigurno zagledaju..ovo je trik pitanje??...koja zena ne zagleda kako muskarce,a pogotovu druge zene....nebitno da li je udata ili nije
 
sigurno zagledaju..ovo je trik pitanje??...koja zena ne zagleda kako muskarce,a pogotovu druge zene....nebitno da li je udata ili nije

Nije trik, nego me zanima, otkud ja znam, mozda su udate operisane od zagledanja...........pa rekoh, ako neka nezainteresovano prodje pored dobrog macana, onda mora da je udata............ne znam po cemu bi drugo zakljucila da je ududata!
 
Nije trik, nego me zanima, otkud ja znam, mozda su udate operisane od zagledanja...........pa rekoh, ako neka nezainteresovano prodje pored dobrog macana, onda mora da je udata............ne znam po cemu bi drugo zakljucila da je ududata!

U principu ne zagledaju. Al' znas kako, sad ide ovo toplo vreme, pa shorcevi, misici, ramena, majice, noge, opasni dvotochkashi...Oci same se lepe na takve stvari...Al to brzo prodje, pocetak sezone, ogugla se i onda udate zene samo gledaju ispred sebe.
 
Ma odkud znam po chemu se razlikuju...Tako kad ih ne znas,na prvi pogled...Ja znam 2 koje su udate mojih godina,jedna poznanica koju ne gotivim,jedna malo bolja poznanica koju gotivim...Ni po jednoj ne mozes pretpostaviti da su udate jer i po gradji,nachinu oblachenja,licu,mladolike su skroz...Ali ta koju ne gotivim ,nju mozes skontati da je udata jer je posesivna zenica-sto je recimo meni tipicno za udate...za zene generalno ali se ne otkrivaju dok se ne udaju:mrgreen: Tako da ova ima tu osobinu jako istaknutu,fora nigde muzic bez nje,gde si sta si,s kim si,kad izadjemo onda kao super raspol. al je vecito nesto nervozna...Al to opet mozes skontati ako je bolje poznajes,ne mozes provaliti bas po tome da je udata:roll: A po ovoj drugoj tek nikako...al bas ne mozes... Tako da Dragane,pomoci ti ne mogu moras da pitas.:twisted:
 

Back
Top