Опредељење и образовање

У NATO или не?

  • Имам завршен факултет (радим) и за улазак сам у NATO

  • Студент сам и за улазак сам у NATO

  • Запослен сам и за улазак сам у NATO

  • Незапослен сам и за улазак сам у NATO

  • Имам завршен факултет (радим) и против сам уласка у NATO

  • Студент сам и против сам уласка у NATO

  • Запослен сам и против сам уласка у NATO

  • Незапослен сам и против сам уласка у NATO


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Да би се ушло у ЕУ мора се прво ући у НАТО (није правило али је тако). Нешто се не сећам да се у државама које су приступале ЕУ организовале референдум о приступању истом.

Да би Србија приступила ЕУ није потребно да се организује референдум за разлику о приступању НАТО-у.
 
Obrnuto.Za EU mora,za NATO ne.Hrvati za ulazak u NATO nece imati referendum nego ce Vlada da ih oslobodi mozganja o odluci.

Европска Унија је организација ко и свака друга:) Када се Србија учлањивала у ММФ и остала чуда народ није био питан.

Скупштина Србије је недавно усвојила резолуцију о војној неутралност што за последицу има да је предуслов учлањивање у НАТО расписивање референдума. Па ако се на референдуму народ изјасни позитивно онда се може приступити НАТО-у.
 
Скупштина Србије је недавно усвојила резолуцију о војној неутралност што за последицу има да је предуслов учлањивање у НАТО расписивање референдума. Па ако се на референдуму народ изјасни позитивно онда се може и приступити НАТО-у.
Pazi da se narod ne izjasni pozitivno.
 
Ко год мисли да је за нас добро да удјемо у нато, нек рачуна на рокање са Русима за највише 50 година. А ваљда је свима познато како су се ратне игре завршавале са Русима. Увек до сад.
 

Back
Top