Za devojke...zasto?

pulp

Zainteresovan član
Poruka
148
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?
 
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?

ne podnosim aljkavost i nemarnost. koliko god da nije sve u izgledu, ipak je nesto u opstem utisku. ako je neko zapusten, fuj...
 
Zašto bi morala da bude redovna kod kozmetičara ili frizera ako se sama depilira, pere kosu i fenira. Po čemu je to automatski zapušteno.

A postavljaču teme - očigledno ste različiti; zašto si sa njom ako pokušavaš da napraviš od nje nešto što ona nije?
 
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?

Mozda zato sto vise ceni kod sebe (a i kod drugih) unutrasnju lepotu nego spoljasnju.
 

Back
Top