Jutra nasa...

Orome

Obećava
Poruka
88
Koliko su vam bitna jutra s partnerom, jel stvarno za sve to nesto posebno, kad se probudite u cik zore jedno pored drugog, ta bliskost koja se pretapa... Mnogima je jutro vrijeme najvece ljubavi i najboljeg sexa.


Izvinjavam se ako sam ponovio temu!
 
Koliko su vam bitna jutra s partnerom, jel stvarno za sve to nesto posebno, kad se probudite u cik zore jedno pored drugog, ta bliskost koja se pretapa... Mnogima je jutro vrijeme najvece ljubavi i najboljeg sexa.


Izvinjavam se ako sam ponovio temu!

ujutru ne pricam niti volim da mi neko nesto prica, moze samo jaka kafa bez secera i nikakvo uzmeniravanje..
 
Koliko su vam bitna jutra s partnerom, jel stvarno za sve to nesto posebno, kad se probudite u cik zore jedno pored drugog, ta bliskost koja se pretapa... Mnogima je jutro vrijeme najvece ljubavi i najboljeg sexa.


Izvinjavam se ako sam ponovio temu!


Jutro sa partnerom koga voliš je jedan od lepših osećaja .... jutro sa bilo kojim partnerom je ništa.
 
Nekad sam najsrećnija bila ujutro kad smo zajedno. sad je to nekako prešlo u naviku, u nešto podrazumevano. Valjda bismo se zapitali da se NE probudimo zajedno...
Mada, desi se nekad ako se probudim ranije da ga gledam dok spava i beskrajno sam srećna što je to navika i što se podrazumeva :)
 
Koliko su vam bitna jutra s partnerom, jel stvarno za sve to nesto posebno, kad se probudite u cik zore jedno pored drugog, ta bliskost koja se pretapa... Mnogima je jutro vrijeme najvece ljubavi i najboljeg sexa.

Kada imam decka, uzivam u svakom trenutku provedenom sa njim..........
Bitna su mi jutra, bitne su mi veceri, bitan mi je svaki sekund u kom je moja glava na njegovim grudima, a tu joj je najljepse!
Gledati ga kako spava, umoran, maziti mu kosu, obrve, usne, opet ga probuditi poljupcima, osjecati kako mu se tijelo opusta, kako mu se misici trzaju....pitam se da li i on tada ima osjecaj da se okliznuo, promasio stepenik i slicno....ljubiti ga, ljubiti ga................uf, tesko mi je zaspati pored muskarca!
Volim osjecaj kada se probudim prije njega, nalaktim se i posmatram ga kako lezi na ledjima i pajki kao mala beba..........a onda se probudi i maltretira me.....voli da me dovede skoro do suza golicajuci me...a onda me ozbiljno pogleda i bude sta bude:D
 

Back
Top