Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

E imam ja jedan horor,davali su ga na PINK-u pre par godina,Francuski.Jbte.,uvek kad ga se setim utrnem,jedan od najstrasnijih filmova koje sam gledao.Nesto kao na nekom izolovanom ostrvu u zabacenoj mocvari nalazi se neki tajni vladin zatvor sa super ultra mega giga obezbedjenjem.Puno cuvara, specijalne opreme za nadzor a cuvaju samo sedmoricu mladica koji se ponasaju ko pusteni s lanca,ko Hanibal Lektor,grizu,ubise par cuvara koji su bili nesmotreni.I sad oni kad pobegnu a beze i uvek ih uhvate ali pre toga briju se do glave i mazu lice blatom.Mladici tako celavi i maskirani blatom izgledaju identicno.Ono jednom konacno uspeju da pobegnu ali pre toga naprave sranje u tom zatvoru-mislim pokolj.Razlog zbog koga su pobegli je jer traze majku(neka devojka koja je ako se dobro secam njima vestacki oplodjena).Na kraju se ispostavi da su oni stvoreni od celija embriona nekog vanzemaljca koji je 30-tih nadjen kod nekog plemena u Africi i koga je to pleme zvalo nesto kao Bog zla ili Djavo(izgleda ko zlocudna verzija bebe sa kraja Odiseje 2001.).Taj embrion se isto nalazi u bazi iz koje su mladici pobegli i valjda ih telepatski kontrolise a traze majku da ga nabiju u nju(embrion) da valjda sazri i onda izadje iz nje.
 
Bullitt13:
Meni treba jedan ruski ratni film! Radnja se odvija u Staljingradu chini mi se, Shvabe tamane Ruje di ih nadju a jedan kapetan plavushan, veoma hrabar deran, sakriva se sa svojim pobratimima i draganom po podrumima i rushevinama zgrada! Shvabe nikako da ga smaknu jer je momak veoma vesht! Medjutim koliko se dugo sa njima igrao i od njih se kruo u mraku osedeo i oslepeo jadnik! Film sam gledao davno, i mnogo je realistichan pa ako neko znade naziv, nek' me reshi muka! Aj pozdrav i sretan Bozic!!!

***** ti forum kad moram sam sebe da citiram!!! Vratio sam se sa Zlatibora i niko ne navede bar jedan primer za reshenje mog problema! Pa kakvi ste bre to ljudi!!!
 
Dakle, film su preveli kao "Dzoj radost zivota" ali ne znam kako glasi u originalu. Prilicno je star, sigurno 20-tak godina, a po zanru je nesto kao erotski triler. Gledao sam ga kao klinac (u bioskopu negde izmedju '85 i '87) i za njega me vezuju lepe uspomene.
Treba mi naslov u originalu da bih saznao nesto vise.
 
maja04:
zna li neko naziv filma u kome indeticne bliznakinje zamenju jedna drugu. rekla bi da je romanticna komedija u pitanju, lepa plavusica igra glavnu ulogu. bas dugo trazim taj film.


Film: Zamena Mesta (A Change of Place)



Kim Džejmson je uzorna studentkinja, dok je njena sestra bliznakinja Kejt model, pod umetničkim imenom Dominik. Kejt-Dominik ima problema sa alkoholom, i neophodna joj je rehabilitacija. Kim dolazi da pomogne sestri, smešta je u centar za rehabilitaciju i zauzima njeno mesto...


Režija: Dona Dejč (Donna Deitch)
Uloge: Rik Springfild (Rick Springfield), Andrea Rot (Andrea Roth), Stefani Bičam (Stephanie Beacham)



Eto... Film imate sutra uvece, ili da preciziram Cetvrtak, 25.01.2006. na B92, pa posto se digla ovolika frka oko njega mislim da bi ga vredelo pogledati... :)

Film Pocinje u 21:10.

Uzivajte :!:


P.S. Inace ovo je moj prvi post ovde posto sam se tek uclanio, tako da pozdravljam sve clanove ovog foruma :!: :!: :!:


;)
 
Glumi onaj lik iz "Poverljivo iz L.A."(mrsavi sa cvikerima) Gaj Pirs, valjda i riba iz matriksa.Njemu su silovali i ubili zenu a njega roknuli u glavu i sad ima trip da razmislja normalno valjda pola sata a onda sve zaboravi,te tako uvek iza sebe ostavlja stvari koje ce ga podsecati ko je i gde je(najvaznije podatke-ime i prezime,te sta mu se desilo je istetovirao po sebi) pre nego sto se oduzme.Isao je na Pinku 2-3 puta,i ne samo da me zanima naziv, nego i j****i kraj posto uvek zaspem.
 
Kaa:
Glumi onaj lik iz "Poverljivo iz L.A."(mrsavi sa cvikerima) Gaj Pirs, valjda i riba iz matriksa.Njemu su silovali i ubili zenu a njega roknuli u glavu i sad ima trip da razmislja normalno valjda pola sata a onda sve zaboravi,te tako uvek iza sebe ostavlja stvari koje ce ga podsecati ko je i gde je(najvaznije podatke-ime i prezime,te sta mu se desilo je istetovirao po sebi) pre nego sto se oduzme.Isao je na Pinku 2-3 puta,i ne samo da me zanima naziv, nego i j****i kraj posto uvek zaspem.

"Memento"
 
Svaka čast za Gay Purr-ee!Gde ste se toga setili.Ako pronadjem javi ću.
Mene interesuje film koji je skoro bio na studiju B a i često ga daju na TV.Film je malo čudan...Nemački je film(nisam ga gledala od početka).Uglavnom, ona doživljava saobraćajnu nesreću.On je spašava tako što joj slamčicom probuši grkljan...ona se oporavlja i odlučuje da ga nadje..pronalazi ga i on je grub prema njoj.Inače ona radi kao medicinska sestra na psihijatriji i ima obolelog brata.TO je to u kratkim crtama.
 

Back
Top