Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Ajd da vidimo.Glavni lik je tip kojeg pljačkaši angažuju kao vozača (živi u jeftinim hotelima i voli kaubojsku muziku),poslije jedne pljačke policajac (plav,visok,kovrdžav)) odluči da ga uhvati i sprema mu namještaljku da ga uhvati tako što ucjenjuje jednu bandu koju je uhvatio i traži od njih da ga angažuju pare od pljačke da zadrže za sebe, a njega da im isporuče, kad oni traže provjeru njegovih sposobnosti on razvaljuje žutog mercedesa u podzemnoj garaži. Gledao sam ga neko veče ali nisam uhvatio naslov, a ni kraj
 
Moj misteriozni film ima male šanse da ga prepoznate :(, ali...
Njemački je, a priča je o njemačkom agentu koji traga za zločincima iz II Svj. rata i tako dolazi u neku manju varošicu u potrazi za ženom koja je u logorima ubila veliki broj ljudi, čini mi se - između ostalih i njegovog oca ili oba roditelja ili tako nešto. Tu je on i slučajno upozna (možda je čak bila i doktorica ili medicinska sestra) i zaljubi se u nju ne znajući ko je (ona nije stara, radnja se ne dešava dugo poslije rata). Na kraju saznaje istinu i, u šoku, pušta je da ode iz njegovog stana, ali mu ona ukrade pištolj i kroz otvoren prozor nedugo zatim on čuje pucanj negdje u mraku. Ubila se.
Jako dobar film, žao mi je što ne znam kako se zove...
 
maja04:
zna li neko naziv filma u kome indeticne bliznakinje zamenju jedna drugu. rekla bi da je romanticna komedija u pitanju, lepa plavusica igra glavnu ulogu. bas dugo trazim taj film.

Pazi ovako:Meni se cini da je to film sa Lindzi Lohan(njena prva uloga).Ako ima neka scena kad jedna drugoj busi uvo.I jedna skace u neko jezero.Ili sam j ato pobrkala sa nekim od filmova bliznakinja Olsen.Probaj sa :"Klopka za roditelje"
Kad svi vec pitaju...
Neka devojcica,cini mi se Ana...Pa sad da li je bolesna ili ih kloniraju,ne secam se.Ima neke veze sa Filadelfijom.Secam se neke scene kad ona svira klavir,Pa ne sme da prodje kroz neka vrata kroz koja blesti svetlost...Zna li neko ko glumi i koji je film?

Ili neki...iz dva-tri dela.Mali grad,neka ubistva.Pa svi mislili svestenik a on pogine.A na kraju se ispostavi da su svi roditelji i dede bili deo nekog drustva pre pedeset godina a njima rukovodio neki starac i na kraju njegov lik kao sad je isto toliko mator.Ne secam se najbolje...
 

Back
Top