Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Devojcica je ostavljena od strane roditelja dok je bila beba, ona trazi roditelje dok pohadja muzicku skolu, daju joj umetnicko ime, ona ne zeli da je predstavljaju pod tim imenom, jer oseca da je mama i tata traze,posle nekog vremena otkriju da je devojka rodjeni talenat za muziku i pevanje, to ke nasledila od roditelja koju su isto muzicari, roditelji slucajno pronalaze cerku na muzickom festivalu, pod drugim imenom, a izvodi pesmu koju su joj roditelji pevali dok je bila beba... ????
 
Dugo pokusavam da pronadjem španski film u kom se momak i devojka upoznaju u klubu, ili posle izlaska na ulici. Onda završe kod njega u stanu i pričaju o svemu, ona tu ostaje danima dok on ide na posao i sl - to je praktično ceo film. Imaju odlične dijaloge, a sećam se da ona nešto pokuša da skoči sa krova, možda se čak tako i ubije na kraju....
 
Pozdrav,

Da li se neko seća serije u kojoj jedna devojčica svira violinu...???..
serija se prikazivala otprilike pre 30ak godina na 1 programu...
Može li još neka informacija o seriji, žanr, strana-domaća, ko glumi itd.
Ne znam da li je to što tražiš, devojčica svira violinu u "Are You Afraid of the Dark?" The Tale of the Last Dance
 
Zdravo,

Meni trebaju imena dva filma.

Prvi je kung-fu film gde se pojavljuju nindze u odelima raznih boja, mislim da je u pitanju film B klase i gledao sam ga kao dete tamo 90-tih. Karakteristicno za ovaj film je sto se pojavljuju zlatne nuncoke (nunchucks). I oko njih se vrti radnja filma, inace film je komedija i osim kug-fu ucitelja mislim da niko vise nije bio azijata.

Drugi film je isto komedija, isto period 90-tih kada sam ga gledao. Lik cuva senilnog oca/dedu koji stalno ulazi u neke probleme, a lik pokusava da ga sacuva od nezgode i zbog toga sam upada u iste.
U jednoj sceni pada sa neke zgrade i medjunozjem se nasadjuje na jarbol na zgradi, u nekoj sceni kao lomi ruku dok brani dedicu, a jos jedna scena koje se secam je da se je dekica setio da je ostavio neku kutiju u svom bivsem lokalu i odlazi po nju, a sada je tu kao prodavnica cipela ili tako nesto.
 
Zdravo,

Meni trebaju imena dva filma.

Prvi je kung-fu film gde se pojavljuju nindze u odelima raznih boja, mislim da je u pitanju film B klase i gledao sam ga kao dete tamo 90-tih. Karakteristicno za ovaj film je sto se pojavljuju zlatne nuncoke (nunchucks). I oko njih se vrti radnja filma, inace film je komedija i osim kug-fu ucitelja mislim da niko vise nije bio azijata.

Drugi film je isto komedija, isto period 90-tih kada sam ga gledao. Lik cuva senilnog oca/dedu koji stalno ulazi u neke probleme, a lik pokusava da ga sacuva od nezgode i zbog toga sam upada u iste.
U jednoj sceni pada sa neke zgrade i medjunozjem se nasadjuje na jarbol na zgradi, u nekoj sceni kao lomi ruku dok brani dedicu, a jos jedna scena koje se secam je da se je dekica setio da je ostavio neku kutiju u svom bivsem lokalu i odlazi po nju, a sada je tu kao prodavnica cipela ili tako nesto.

Mislim da je ovaj drugi komedija " Folks (1992) " https://www.imdb.com/title/tt0104283/ , a sto se tice prvog stvarno ne znam , mozda https://www.imdb.com/title/tt0118708/?ref_=ttrel_rel_tt , mada cisto sumnjam da je taj. Nadam se da sam pomogao bar za drugi film.
 
Mislim da je ovaj drugi komedija " Folks (1992) " https://www.imdb.com/title/tt0104283/ , a sto se tice prvog stvarno ne znam , mozda https://www.imdb.com/title/tt0118708/?ref_=ttrel_rel_tt , mada cisto sumnjam da je taj. Nadam se da sam pomogao bar za drugi film.

Da, jeste, prvi je "Folks". Prvi film nikako ne mogu da nadjem jer je mozda snimljen i pre 90-tih. Uzimao sam ga jos u video klubu na VHS-u cak i tada je bio deo "jeftine" produkcije tako da kapiram da ga nije mnogo ljudi gledalo.
U svako slucaju veliko hvala. :)
 
Par koji ne može da ima decu.
On je mikrobiolog(osoba A)
a ona ne znam šta je po vokaciji, igra neku psihički poremećenu ženu, navodno zaljubljenu u mikrobiologa(osoba B)?.
Taj par zarobljava u podrumu devojku(osoba C, plava kosa, 30-40 godina),
koju je prethodno na veštački način oplodio ovaj mikrobiolog svojim spermatozoidima,
rekavši svojoj ženi, osobi B da je u osobu C ubacio i svoje spermatozoide ali i jajnike osobe B.

Ceo film se bavi zatočeničkim danima te devojke.
U međuvremenu, osoba B ubija svog muža i ostatak filma se bavi odnosom osobe B i osobe C koja je u zatočeništvu treba da rodi dete osobi B, na kraju osoba C uspeva da ubije osobu B.

Kroz ceo film, momak ili muž osobe C traži osobu C, prvo pomoću policije a onda i samostalno.
Osoba C se vodi kao da je poginula u nekoj nesreći valjda a ustvari je žreživela istu ali je zatočena do strane ovog para,
čija je namera da im ona rodi dete.

KAKO SE ZOVE OVAJ FILM???.
Bio pre par dana na PINK MOVIES ili PINK THRILLERS.
 

Back
Top