Gledao sam film, ali ne znam kako se zove...

Ups
g062.gif
, progutala sam slovo J
Ja se duboko izvinjavam ;)
 
I ja sam primetio to "otkrijte"... No uzdam se u "law & order" da će to biti ispravljeno. :lol:

BTW, jel' neko zna naziv onog serijala filmova... U pitanju je nešto ala horor. Glavni je junak matori, osedeli i dugokosi tip koji se bori protiv vanzemaljaca u obliku letećih metalnih loptica koje ispaljuju laserske zrake... On se bori protiv njih i putuje opustelom Amerikom pokušavajući da ih uništi... Ne mogu da se setim naziva nikako... Samo znam da je naziv jedna reč. U svakom nastavku se doda samo broj 1, 2 ili tako nešto... Nije sfera... Ali nešto slično...
 
E, aj pomazite....Iz jednog filma se secam samo jedne scene, pa bih vas molio da mi pomognete da se setim naziva.Prica je o ocu i devojcici, valjda, a za tu devojcicu otac misli da je valjda luda, jer spominje brata koji je ubijen i zakopan u dvoristu.Secam se samo scene otkopavanja, te kuce i toga da je neki mesec imao vaznu ulogu u pronalazenju groba.Aj ako se setite, recite mi i glumce...:)
 
A jel zna neko mozda za ovaj film - radi se o nekoj deci koja tek treba da se rode, i samo jedno po jedno izlaze kroz neka velika vrata, medjutim, jedan deda dolazi po svog unuka pre vremena i vodi ga u "pravi svet" jos pre nego sto ce se roditi, onda deda umire a mali se radja...tako nekako ide, gledala sam pre par godina, ali ne znam kako se zove film, pa ako neko zna bila bih mu vrlo zahvalna.
;-)
 
*xyz*:
A jel zna neko mozda za ovaj film - radi se o nekoj deci koja tek treba da se rode, i samo jedno po jedno izlaze kroz neka velika vrata, medjutim, jedan deda dolazi po svog unuka pre vremena i vodi ga u "pravi svet" jos pre nego sto ce se roditi, onda deda umire a mali se radja...tako nekako ide, gledala sam pre par godina, ali ne znam kako se zove film, pa ako neko zna bila bih mu vrlo zahvalna.
;-)
Evo ga Milo.
Mali ima kudravu kosu?
 

Back
Top