Smirella

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
Verovatno ste vec culi da ce sutra u podne u svakom gradu u Srbiji biti pustena smirela za prestanak vazdusne opasnosti,kao provera(to rade sve evropske zemlje,a sta oni rade,to moramo i mi,po njihovoj logici).A sta ce sutra oni koji nisu culi za to?Zamisli kako neke neobavestene babe lete u skloniste.Kakav je vas stav prema probama smirelle?
 
milicaanchy:
Verovatno ste vec culi da ce sutra u podne u svakom gradu u Srbiji biti pustena smirela za prestanak vazdusne opasnosti,kao provera(to rade sve evropske zemlje,a sta oni rade,to moramo i mi,po njihovoj logici).A sta ce sutra oni koji nisu culi za to?Zamisli kako neke neobavestene babe lete u skloniste.Kakav je vas stav prema probama smirelle?


ovo bi bilo dobro kao naslov nekog filma na tu temu :roll:
 
Da sam bila juce tu onda bih vas na vreme informisala da se ove probe vrse 1x mesecno godinama... Ili bi bar trebalo da se vrse, ali sirena se ne pusta onako glasno kao kada je uzbuna - tj. prestanak uzbune nego tek toliko da je cuju ovi iz centra za obavestavanje. Evo danas da li je neko cuo sirenu... ja nisam...
Veruj mi u danasnje vreme nema neobavestenih baba!
 

Back
Top