Milka Canić, supervizor

Ben_Adam

Poznat
Poruka
7.834
Dragi korisnici, dobro veče.
Na zahtev korisnika djorax, otvorena vam je tema.
Razlika je u tome što ovde spam neće ni u kom slučaju biti dozvoljen. Štaviše, svaki korisnik koji isto pokuša će biti kažnjen, iz prostog razloga što se to kosi sa nekoliko pravila.
Odredite prioritete!

S poštovanjem,
Nikola, Urednik Foruma.
 
Milka je snimila 30-40 razlicitih klimanja glavom i izgovora DOBAR DAN koji se prikazuju ciklicno da ljudi ne provale. Ona i ne radi vec par godina na RTS-u, u penziji je od 2006te.

Ne verujem u to. Koliko sam primetio ona je uvek u različitom odelu, nekad se i nasmeje pre neko što izgovori legendarnu rečenicu. A i neće je nikad zameniti, ona je zaštitni znak kviza i bez nje kviz ne bi bio tako poseban!
Inače Milku često možete videti u pozorištu. Nedavno sam je video 2 puta - u Narodnom i u PNT-u. Što se tiče PNT-a, nedavno je jedan od takmičara bio upravo solista hora u PNT-u, i kada sam video Milku odmah sam to povezao sa njim i da je preko njega dobila karte! A da, pošto je to sve bilo u januaru ove godine, znači da si 100% sve izmislio ili ti je neko preneo pogrešnu informaciju.
Jel se seća neko da su pored Milke pre možda godinu-dve dana u žiriju bile još 2-3 bake? Mislim da su one još veći likovi od Milke, ali pitam se gde su se izgubile :?:
 
Милка Цанић

Највећа тајница Наплатне телевизије Србије. Мозак целе операције зване Музичка слагалица.

O њој се зна врло мало. Заправо - ништа. О њој сме само да се мисли, евентуално и шапуће...

Наша истраживачка екипа је успела да сакупи пар хипотеза о овој особи које се могу чути у народу:

* то је онo што, кад водитељка каже "морамо да консултујемо нашег супервизора", значајно климне главом...
* мислим да је Милка Цанић мртва већ 5 година и да је два лика само придржавају у тих пар секунди програма. (снимак)
* Особа која се већ 10 година појављује на ТВ без изговорене речи. То је успех!
* градом је кренула урбана легенда да је проговорила у једној емисији (link)
 
Milka je snimila 30-40 razlicitih klimanja glavom i izgovora DOBAR DAN koji se prikazuju ciklicno da ljudi ne provale. Ona i ne radi vec par godina na RTS-u, u penziji je od 2006te.

Бака Милка је пензионер од 1994.год. На РТС-у је радила хонорарно.
Предавала је српски језик у Војној гимназији , и могу вам рећи да је била одличан професор.
Поздрав за Милку....
 

Back
Top