TRAZI SE...KO JE...

Ljena:
:wink:
Trazim bracja Igora i Davora iz Rijeki sada zivu u NS. Oko 30g.
Bajkeri. Davor je mladje ali vise Igora.
Drzali su przionicu kafe “Seka” u Kablaru Banovci-Dunav (96-98g).

Ja sam zivela u Novim Banovcima 96-98g.
Treba me VASA POMOC da pronadjem staro drustvo.

Saljam pozdrave za:
Blagojevic Djordje, Blagojevic Milicu, Lazarevic Maju (udala se i zivi u St.Banovcima),
Marcetic Zeksa i Seku, Severca Darka, Lukic Dusana, sestre Jecu i Korneliju sa Kablara...

Javiti se ko me pamti:

tiourinaelena@yandex.ru

za mob.poruke: +997 912 94 98 647
 
Leka:
luda:
Leka:
luda:
ne znam rasu. A zna li ko bracu LAZICIC?

Znam ja. 8)
pa mooolim te daj mi bilo kakve informacije, bicu ti jakoo zahvalan :D


Jel mislis na Acu i Luku?Sta ti treba?

Samoo nesto mi tu smrdi.
DDDDDDDDDDAAAAAAAAA, e hvala ti puno, da, mislim na njih, zanima me bilo kakva inf. tj. sve, gde se krecu, kakvi su, da li imaju devojke, ma sve... Unapred ti hvala. Ps.Sta ti smrdi?
 
Ubi me radoznalost!!!

Kako mogu da ti se svidjaju a mene pitas "Kakvi su".Jesi li ih ti uopste videla?!
naamloos.bmp
 
Leka:
Ubi me radoznalost!!!

Kako mogu da ti se svidjaju a mene pitas "Kakvi su".Jesi li ih ti uopste videla?!
naamloos.bmp
Leko hvala puno, iskreno oni meni jako lice, videla sam ih par puta samo u gradu, a pitala sam te kakvi su kao osobe, znas psihicki, mada po tvom opisu za njih je to ne postojeci pojam... Zasto mislis da nemam samse? Sta je potrebno?Imaju li devojke? Sta je jedan kao ozbiljan, a drugi vetrojeb? Meni se vise svidja onaj nizi,mislim da je to Aca,da li i zasto kod njega imam sanse? U cemu je fora? Gde je u vojsci????????? Iskreno nemam pojma sta voze, a i Acu sam uvek vidjala da ide peske.... U svakom slucaju puuuuuuuuno ti hvala, ako imas jos neke inf. SVE me interesuje :cry: Stvarno mi se svidja-ju
 

Back
Top