TRAZI SE...KO JE...

guest:
DOKONI UM:
Mislim da je vreme da pređeš na biznismene.
Oni imaju sedište. :wink:

Ne sedište na stadionu nego sedište firme pa ih je lakše naći. :lol:
Ovog navijača ćeš morati potražiti na severu ako pripada FIRMI ili na istoku ako pripada RED FIRM-u.

Brutalno. :roll:
Kako god okreneš neka FIRMA je u igri :wink:

:D hvala ali ja ne idem na utakmice..ipak :wink:

Pa ništa onda nastavi da ga tražiš na netu ... možda se javi neka FIRMA koja se bavi pronalaženjem nestalih osoba :lol:
 
guest:
DOKONI UM:
Mislim da je vreme da pređeš na biznismene.
Oni imaju sedište. :wink:

Ne sedište na stadionu nego sedište firme pa ih je lakše naći. :lol:
Ovog navijača ćeš morati potražiti na severu ako pripada FIRMI ili na istoku ako pripada RED FIRM-u.

Brutalno. :roll:
Kako god okreneš neka FIRMA je u igri :wink:

:D hvala ali ja ne idem na utakmice..ipak :wink:


ok, ne morate da budete toliko neprijatni :cry: ..mislila sam da ce mi neko mozda pomoci :cry:
 
Srela si ga nekoliko puta u centru iveć znaš d aje navijač Vojvodine ???

Majku mu kako meni nikad ne polazi za rukom da odmah provalim za koga li navija neka riba koja se uvija u haljinici dok igra pored barske stolice... :?
 
on mi je rekao ... on i njegov drug su sedeli za stolom pored mene i moje drugarice i pozvali nas da sednemo za njihov sto :cry: i tako je pocela prica..na zalost ne vidjam ga vise.. pa sam mislila da ce mi neko mozda pomoci :(
 
DOKONI UM:
Srela si ga nekoliko puta u centru iveć znaš d aje navijač Vojvodine ???

Majku mu kako meni nikad ne polazi za rukom da odmah provalim za koga li navija neka riba koja se uvija u haljinici dok igra pored barske stolice... :?

Mogu da se kladim da to nije ni medju prvih sto stvari na koje pomislis, kada vidis takvu ribu :lol:
 
guest:
on mi je rekao ... on i njegov drug su sedeli za stolom pored mene i moje drugarice i pozvali nas da sednemo za njihov sto :cry: i tako je pocela prica..na zalost ne vidjam ga vise.. pa sam mislila da ce mi neko mozda pomoci :(

tip bas ima sirok dijapazon tema kojima osvaja devojke kad mu je spika startovala sa klubom za koji navija :wink: :D
 
IZTOK:
PRE PAR MESECI SAM UPOZNAO PUTEM INTERETA, JEDNOG DRUGA, PUTEM PRILIKE SADA SAM IZGUBIO NJEGOVO EMAIL ADRESO.... SVE STO ZNAM O NJEMU JE DA JE MOMOK STAR ODPRILIKE 25 GODINE, ŠTUDIRA U NOVOM SADA(PRAVO) A SADA JE PRED ZAKLUČKOM... VOLI DA PECA RIBU, IMA MALO VIKENDICO NA DUNAVU A MISLIM DA JE NJEGOVO IME I PREZIME: MILOSEVIČ ALEKSADER, A STALNO ZIVI VAN NOVOG SADA?
AKO MI BILO KO MOZE DA MI POMOGNE BILO KAKVOM INF. BIČU MU PUNO ZAHVALAN. A SVE INF POŠALJITE MOLIM VAS NA izidor.stih@amis.net

pozdrav iz slovenije!
 
atanzopen:
Ne znam da li je dozvoljeno da ovako nesto radim na forumu, ali ipak cu pokusati, pa ako me zakljucate - sta se moze.

Naime, hitno su mi potrebne informacije o jednoj zenskoj osobi sa Limana I ili II godiste izmedju 1980. i 1983. (po mojoj slobodnoj proceni) koja se bavi plesom i ima vrlo karakteristicno ime, ja nikada u zivotu nisam cula da se neko tako zove. E sad, da ne bi ispalo da ja ovde iznosim necije licne podatke, molim one koji znaju nekog ko bar priblizno odgovara ovom profilu da mi se javi na private, pa cu njima reci ime (ili jos bolje, neka kazu oni meni, ako na nekoga sumnjaju). Zaista ne radim ovo ni iz kakve lose namere, neko me je zamolio da se raspitam, pa nemojte odmah na mene da ospete paljbu. Zbog situacije je glupo da probamo da se raspitamo preko poznanika, pa nam je zato pao internet na pamet.

Hvala unapred!
 
spawn:
Da li neko zna Nesu sa Limana,zivi u nekoj od onih zutih zgradica oko Stranda,pored stadiona!79-80 godiste,visok,crn,ima kuma Bobana sa Limana 3!Davno sam bio kod njega,ne znam tacno koja je zgrada,secam se samo da je na krovu radjena neka velika popravka,pre jedno 2,5 godine,kada sam bio!Hvala unapred svima!
 
...туд и мали Мујо!


Тражим Софију Шилић(тако се презивала `85-е), ако ико зна нешто о њој, где могу да је видим или да јој се јавим. Мислим да је била из Ченеја. :cry:
 
guest:
pokusavam da nadjem nekoga ko zna Gorana sa bulevara? `82 god, navijac Vojvodine. srela sam ga nekoliko puta u centru vaseg grada, pa.. posto nisam iz ns-a .. ako neko zna doticnog? gde se krece? devojke? :D
a to sto je on navijac nema nikakve veze sa tim da ga neko "navata" i nije "satro"/ :(

znam ja jednog Gorana koji odgovara tom opisu! Kazi jos nesto o njemu da budem sigurna da je on,ima dosta Gorana u ovom delu grada. Sta te interesuje?
 

Back
Top