Kikinda

bobansestic

Početnik
Poruka
7
Naravno da pored svih ovih gradova u Srbiji i Kikinda zauzima jedno malo mesto za mali grad kakav je Kikinda.sve pojedinosti o ovom veoma raznolikom i veoma monotonom gradu mozete dobiti od svakog kikindjana kojeg slucajno zateknete bilo na ovom ili nekom drugom forumu ...za zavrsnicu bi samo izdvojio jednu recenicu od kikindskog veoma poznatog zitelja ....EJ KIKINDO KIKINDO MARS U...........(Sveti Sava)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Naravno da pored svih ovih gradova u Srbiji i Kikinda zauzima jedno malo mesto za mali grad kakav je Kikinda.sve pojedinosti o ovom veoma raznolikom i veoma monotonom gradu mozete dobiti od svakog kikindjana kojeg slucajno zateknete bilo na ovom ili nekom drugom forumu ...za zavrsnicu bi samo izdvojio jednu recenicu od kikindskog veoma poznatog zitelja ....EJ KIKINDO KIKINDO MARS U...........(Sveti Sava)

Izvini,ali moram da te ipravim...."ZBOGOM,KIKINDO,NA KU*AC TE NABIJEM!"
Takodje poznati citat:"Sve su to qrve,****** i demoni...i licimuri" :)
Leganda je taj Sava,mada ima jos interesantnih "pacijenata" poput Sakija,Galeta,Milka(Savin rodjeni brat),Smeska,Klint Istvuda itd.
Pozdrav svima!!!:D
 
Ja znam samo Savu, on se ponekad shecje po autobuskoj dok chekamo bus... Da se uplashi chovek od njega... Moracju jednom da mu zatrazhim autogram, samo se plashim da me ne poshalje na Mesec... :D
 
HAHAHAHA :D Zashto svi pamte Kikindu po tome ffs ;D

Ja sam iz Kikinde i mogu vam retji da je dosta lep graditj.. S` tim da te ljudi chudno gledaju ako si drugachiji i razliqjesh se .. :) Lichno isqstvo *** :P
 
Ne znam kako sad izgledaju gimnazijalci,ali u moje vreme su se razlikovali od ostalih,u pozitivnom smislu,naravno....ti sto delis zgradu gimnazije....tvoje koleginice u moje vreme su bile katastrofa...Prosto ne znas dal su se lepse obukle ili nasminkale....a i bas su bile pametne!:)Nije ni cudo sto bacas oko na devojke iz suprotne smene!:)
 
Ja sam iz Kikinde a likove su extra mada je i grad lep ali su ljudi qrwe,******,demoni i licimuri sto lepo rece Sava
A ja sedim u Iponu(jedan kafic)i dolazim mi Sava:Rajke mozes da mi kupis jedno pivo ja reko moze i udjem unutra i kupim mu pivo i kad sam izaso on vec bio kod crkve zaboravio...kakav car
A doktro Gale je naaaajveci lik ide u zutom mantilu i gacama na -10 stepeni....e kad sam ga video otiso sam u menjacnicu i smejao se ko budala ovi me pitaju sto se smejem ja im kazem da izadju napolje i pogledaju Galeta oni kad su se vratili se isto cepaju ko moroni...
 
Lep grad kekenda - cesto dolazim - svi mi tu zive ...
na ulici mi prilazi sava i dere se "aaaahaaa ti si doktorov sin, ahaaa, breee... " izlazi moj cale iz
prodavnice 'vata ga za gusu i pita ga " ima neki problem "
Sava ga gleda, i kaze "a neee ma nema komso problema "
ahahah ja se smejo ceo dan, a sto je upicanjen, cipele, texas farmerke i jaknu, obrij'o se aahahahaah
 
eee a kaze i meranderi :D :D :D
Demoooni

uzmem krst napravim krst :D
oni tamo kartaju saha ... :D
znas ti kolko to para, to je sto pdest iljada maraka, - a to po petsto ahahah :D :D :D
sava legenda ...
 
Ja zivim u Kikindi i mislim da je super grad i da uopste ne zasluzuje da bude pod 'ostala mesta'..... Ima prelep trg, malo ali lepih mesta za izlaske, puno cveca, zelenila, svega... :super: jedina zamerka su Sava i oni slicni njemu sto kvare mir al ostalo je bas dobro.... ma ko to sme da dira moju Kekendu, a ni ne zivi u njoj....? ;) salim se.... pozdrav :bye:
 

Back
Top