Nedelja, dan za odmor, ili...?

al' je petak posle podne uvek bio najbolji dan... i danas obavezno odem posle negde... stanem za sank... popijem pivo... dva... zavisi koliko mi lezi... onda se osecam super... malo ljudima treba da budu srecni... al' ne ide uvek tako lako... k'o kad nekome ko je bolestan pokusate da objasnite da je najlaksi nacin da pobedi bolest da shvati da on i nije bolestan... al' u to mogu da vas ubede samo ljudi kojima je stalo do vas... oni srecniji imaju vise takvih ljudi... oni manje srecni imaju samo jednu takvu osobu... volim da mislim da nema onih koji nemaju takvih osoba oko sebe...
 
...ja sam za to da se lidersice tushiraju zajedno sa igrachima i da naravno menjamo dresove po zavrshetku tekme...:) ravnopravnosti radi, nishta lichno:)

...ako tjesh ti da nosish tigraste, kozzne, tesne ( dva broja manje) boxerice ja tu da obuchem tvoje tange ako treba i naopachke ili naglavachke samo da te vidim...:)

Posto sam napisala pa obrisala, moram opet...
Dragi Chwaj ako si u svemu ko na terenu...khm khm neka hvala
nemam ja vremena za gubljenje:D
 
Zasto ne volite Nedelju..to je dan koji mozete posvetiti samo sebi..iskljuciti zvuk na mobilnom telefonu i uraditi za sebe sve one stvari koje ne stizete preko nedelje..zbog raznih obaveza i nemanja vremena..ili ne sami .vec sve to sa osobom koju volite..
 

Back
Top