Oral sa 14

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ninche mache

Zainteresovan član
Poruka
312
Moja najbolja drugarica ima jednu nedoumicu.Ona ima 14 godina (7. je razred kao i ja) a jedan decko koji ima 17 joj je ponudio oral na leto kod njega kuci.Njoj se on,kolko mogu da primetim,mnogo svidja i ne verujem da ce ga odbiti.Poznaju se samo preko neta,nisu se ni videli uzivo.Sta mislite da li da ode ili ne?
Zanimaju me i muski i zenski komentari.
Da napomenem da je ona za svoje godine poprilicno zrela,i fizicki i psihicki.
 
Ma i ja joj kazem da to ne radi,ali ona je izgleda bas zaljubljena...imam neki osecaj da kad bi joj rekao: "Oces da skocimo zajedno kroz prozor?",da bi ona pristala.Luda je za njim.Ali ne znam stvarno,i ja mislim da mozda on ima nameru samo da je iskoristi....
Ajd nek mi momci tih godina (16-19) a moze i stariji,kazu sta oni misle o tome i da li misle da on samo zeli da je iskoristi?
 
bre ljudi, skola zivota.... Ninche, ovim joj neces pomoci ni u ludilu. Mora sama da se skonta. Ako zeli da mu odradi oral, nek odradi. Nece se ona bash mnogo obazirati na to sta kazemo Mirko, ja i ko god na netu....
Pusti ortakinju, neke stvari moramo sami da prodjemo.
 
@Mirko
Potpuno se slazem sa tobom ali ja kad joj to kazem ona mi kaze "Pa sta ima veze,njemu lepo,meni lepo..." i sta ja da joj kazem da bi shvatila da on samo zeli da je iskoristi? Musko si,valjda se razumes u to. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top