Oral sa 14

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
aha, pa se ona samostalno vaspitava hotchatovima....

vidis, to sa pokusajem zadobijanja paznje starije osobe moze biti dosta dublje od puke zelje za povaljivanjem
(da se tako izrazim jer u tim godinama ni lj od ljubavi nema)
a dosta vise sa nekim nesvjesnim dokazivanjem sebi i roditeljima
 
aloooo bre ljudi kakvo volenje.....kako moze neko nekog da voli ako ga ni ne poznaje aman za man vise....??? :shock::shock::roll::roll:8-) mislim bre takvih kao sto je on sam sretao stalno dok sam isao na net....kladim se da je pedofil garant.....


ja sam rekla ma koliko ga ona volela .... naravno slazem se sa tim da ona ne moze da nekoga woli koga i ne zna , drugo ne moze nekoga da voli sa svojih 14 da bi tako nesto radila .... sta sam ja lose napisala kada si napisao kakvo voljenje ?????????
 
pa eto...ti njeni roditelji su sigurno poslowni ljudi tj jesu pa nemaju vremena za nju i lose je waspitana tj nije otisla ka pravom putu ....ali najbitnije je da ti nju odgovoris od toga i sve ce biti ok..
 
ja sam rekla ma koliko ga ona volela .... naravno slazem se sa tim da ona ne moze da nekoga woli koga i ne zna , drugo ne moze nekoga da voli sa svojih 14 da bi tako nesto radila .... sta sam ja lose napisala kada si napisao kakvo voljenje ?????????

hehe sorry ako sam tako nekako lose postupio...ali pogresno sam protumacio.....a i nekoliko puta sam doziveo da bas pricaju o takvoj ljubavi i ja se prosto zgrozim....;)sorry jos jednom....
 
pa eto...ti njeni roditelji su sigurno poslowni ljudi tj jesu pa nemaju vremena za nju i lose je waspitana tj nije otisla ka pravom putu ....ali najbitnije je da ti nju odgovoris od toga i sve ce biti ok..

najbitnije je da roditelji pripaze malo i da vode racuna....to sto ce ona da pomogne nece mnogo promeniti stanje....ona je sad bas zaebanim godinama....
 
Moja najbolja drugarica ima jednu nedoumicu.Ona ima 14 godina (7. je razred kao i ja) a jedan decko koji ima 17 joj je ponudio oral na leto kod njega kuci.Njoj se on,kolko mogu da primetim,mnogo svidja i ne verujem da ce ga odbiti.Poznaju se samo preko neta,nisu se ni videli uzivo.Sta mislite da li da ode ili ne?
Zanimaju me i muski i zenski komentari.
Da napomenem da je ona za svoje godine poprilicno zrela,i fizicki i psihicki.

To je veoma veoma ludo i ne promisljeno.
Mislim to je net.
Taj lik moze da izvodi svasta preko neta.
Da se pravi fin, da stavlja lazne slike . . .
Ne bi to nikom preporucijo.
 
hehe sorry ako sam tako nekako lose postupio...ali pogresno sam protumacio.....a i nekoliko puta sam doziveo da bas pricaju o takvoj ljubavi i ja se prosto zgrozim....;)sorry jos jednom....

ma nistha.... doshlo je do male zabunice ??? mislim znam da jeste .... da nece pomoci nista sto je sada odgowori ona treba da zna to za svaka wremwna - mislim dok ne odraste :) ... al nazalost sve dok se ne naprawi greska nema nista....
 
Mislim ono 7-8 razred,pa ti hormoni,ono pubertet,pa deca hoce da se isprobaju,ali to ce raditi sa kolegama iz razreda ili eventualno nekim starijim koga poznaju iz vidjenja,iz kafica ili tako nesto...Ova prica mi je nerealna.Mlada je ona da bi bila call-girl
 
Dovoljno psihichki i fizichki zrela? :shock: Da, kako da ne... Da jeste, ne bi se zaljubila u dechka kojeg chak ni ne poznaje, a josh i da mu papa mecu... :lol: Mislim strashno, kuda ide ovaj svet...
 
Ne, ne treba da ide.
Da, hoce da je iskoristi, sasvim sigurno.
Ne, drugarica ti nije nimalo zrela, kao ni ti, cim te muci ovako trivijalno pitanje.
Ne znam kako ces da je odgovoris, mlati i rukama i nogama, ako ti je stalo i imaj na umu da to moze u napadu nerazumevanja da utice i na vase prijateljstvo.

KLL je bio u pozoristu, kad vas toliko znaima.

Case closed.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top