Bakarec da plati 200.000 dinara zbog uvrede Bebe Popovića

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
Bakarec da plati 200.000 dinara zbog uvrede Bebe Popovića
http://www.blic.co.yu/hronika.php?id=31566

Posle javnog priznanja pokvarenog prasenceta Mihajlova da je lagao o umesanosti vrha DSa u ubistvo Djindjica , pa onda izgubljenog spora Svinjoglavog Tijanica takodje za slicne stvari na red je doslo na red i kvaziurbano slovenacko smece u koznim pantalonicama da takodje placa doduse simbolicnu svotu za izrecene lazi ,klevete i uvrede koje naravno nije ni pokusao da dokaze .Mada ovde nije toliko bitan lik i delo doticnog Popovica Bebe kako ga vikaju, vec je simptomaticno da balegarenje clanova DSS sekte u medijima nikad ne uspeva da bude dokazano i vec po pravilu gube sve sudske sporove sto mora da je jako frustrirajuce za partiju ciji je shef doktor prava i samoproglaseni legalista .Smatrate bi da bi Kostunica trebao da obuzda svoje pekinezere iz strake koji se svojim lajanjem samo brukaju, a posle i sudskih epiloga nanose i stetu istoj?
 
Sve je to lepo,al' da prvo nepismeni Beba Popović objasni kako je došao do para?...ili je on novi uzor demokratske omladine,pa ne sme da mu se dira lik i delo...titova dečica.
pa naravno da sme ,mozda je i nekome uzor ne bi se mesao meni sigurno nije , al kako to da taj i takav Popovic dobija vec nekoliko sporova u svoju korist upravo protiv onih koji ga optuzuju da je mafijas , kriminalac , lopov ... a posto je teret dokazivanja uvek na optuzbi a ne na odbrani kako to da niko nije uspeo da dokaze te svoje tvrdnje na brojnim procesima nego se cak nisu ni pojavili na istima ? samo mi nemoj reci da on kontrolise kompletno pravosudje
 
pa naravno da sme ,mozda je i nekome uzor ne bi se mesao meni sigurno nije , al kako to da taj i takav Popovic dobija vec nekoliko sporova u svoju korist upravo protiv onih koji ga optuzuju da je mafijas , kriminalac , lopov ... a posto je teret dokazivanja uvek na optuzbi a ne na odbrani kako to da niko nije uspeo da dokaze te svoje tvrdnje na brojnim procesima nego se cak nisu ni pojavili na istima ? samo mi nemoj reci da on kontrolise kompletno pravosudje
Pa odlično...imamo čoveka koji je na blago rečeno sumnjiv način došao do para i pravosudni sistem koji je lak na te pare.Zaključak izvuci sam.Zašto nisu priveli Bakareca?Da li će tih 200000 platiti Bakarec,ili ti i ja?
 
Pa odlično...imamo čoveka koji je na blago rečeno sumnjiv način došao do para i pravosudni sistem koji je lak na te pare.Zaključak izvuci sam.Zašto nisu priveli Bakareca?Da li će tih 200000 platiti Bakarec,ili ti i ja?
pa nisu ga priveli jer za uvredu i klevetu se obicno to ne radi jer se izrice iskljucivo novcana kazna tako da ce verovatno on platiti to i bice kraj price
 
Pa kako god da rade bolje od ovih nemamo , a da je Bakarec imao neka stvarna saznanja o onome sto je baljezgario u medijima onda bi se barem pojavio na sudu ako nista drugo , uostalom 3 godine nam je sudstvo uredjivao preposteni DSS i ministar Stojke Vinjak nije valjda da sumnjas u njih ?
Ma ti mene brkaš sa nekim drugim...ja ne verujem ni u sud,ni ljudima.
 
Pa kako god da rade bolje od ovih nemamo , a da je Bakarec imao neka stvarna saznanja o onome sto je baljezgario u medijima onda bi se barem pojavio na sudu ako nista drugo , uostalom 3 godine nam je sudstvo uredjivao preposteni DSS i ministar Stojke Vinjak nije valjda da sumnjas u njih ?
Stojke je bio veliki promašaj.
I dok je on bio, sudstvo nije radilo dobro...ali postoji nešto u šta nisi upućen, a to su oni Batićevi propisi uređivanja sudstva i tužilaštva, ko bira sudije, na koliko, itd.
E Sveto, kad se malko informišeš i dovedeš godine Stojketovog ministrovanja sa tim tada dilejama iz skupštine, neke stvari momentalno postaju jasnije.
Amin!
 
Pa i Čeda Jovanović se izvinio pre mesec dana Šomiju jer ga je oklevetao u istom Insajderu, samo je Čeda odmah priznao krivicu i izvinio se, jer je znao da laže, i da će morati da plati odštetu za tu laž.
Da je ovo neka ozbiljna država i za Čedu i za Bakareca bi to bio kraj karijere na političkoj sceni, ovako će i jedan i drugi da ostanu i dalje u njoj nastavljajući da lažu jer su shvatili da im to neće uticati na karijeru.
 
Bakarec da plati 200.000 dinara zbog uvrede Bebe Popovića
Autor: Beta | 23.02.2008 - 18:10

Drugi opštinski sud doneo je presudu po kojoj je funkcioner Demokratske stranke Srbije Nebojša Bakarec kriv za uvredu nekadašnjeg šefa Biroa za komunikacije Vladimira Popovića.

Advokatska kancelarija Pavićević, koja zastupa Popovića, navodi u saopštenju da je Bakarec kažnjen novčanom kaznom od 200.000 dinara, koja može biti zamenjena kaznom zatvora. Bakarec je dužan i da plati sve troškove sudskog postupka.
Bakarec je tokom emisije Zamka na televiziji Pink vređao Popovića zbog kritika koje je Popović u emisiji "Insajder" na RTV B 92 izneo na račun premijera Srbije Vojislava Koštunice.

U saopštenju advokatske kancelarije Pavičević se navodi da je Bakarec osuđen u odsustvu, kao i da se tokom trogodišnjeg trajanja procesa nije odazivao na sudske pozive: "Nasuprot njegovim javnim tvrdnjama da 'poštuje sudsku vlast, da će se uvek odazvati sudskom pozivu koji mu bude uručen, da se nigde ne krije i da, pošto je zaposlen, sudski poziv može da mu se uruči', Bakarec se nije pojavljivao na suđenjima kako u ovom postupku, tako i po privatnoj tužbi Popovića u Četvrtom opštinskom sudu."
Predmet u Četrtom opštinskom sudu je zastareo, jer se Bakarec za četiri godine, koliko je trajao postupak, nijednom nije pojavio i nije održan nijedan glavni pretres.

Posle javnog priznanja pokvarenog prasenceta Mihajlova da je lagao o umesanosti vrha DSa u ubistvo Djindjica , pa onda izgubljenog spora Svinjoglavog Tijanica takodje za slicne stvari na red je doslo na red i kvaziurbano slovenacko smece u koznim pantalonicama da takodje placa doduse simbolicnu svotu za izrecene lazi ,klevete i uvrede koje naravno nije ni pokusao da dokaze .Mada ovde nije toliko bitan lik i delo doticnog Popovica Bebe kako ga vikaju, vec je simptomaticno da balegarenje clanova DSS sekte u medijima nikad ne uspeva da bude dokazano i vec po pravilu gube sve sudske sporove sto mora da je jako frustrirajuce za partiju ciji je shef doktor prava i samoproglaseni legalista .Smatrate bi da bi Kostunica trebao da obuzda svoje pekinezere iz strake koji se svojim lajanjem samo brukaju, a posle i sudskih epiloga nanose i stetu istoj?

Haha... ima pravde, bar na kasicicu. Ali text je dobar. Sektasi su definitivno, a i pekinezeri. Vole da laju, ali su jadni.
 
Stojke je bio veliki promašaj.
I dok je on bio, sudstvo nije radilo dobro...ali postoji nešto u šta nisi upućen, a to su oni Batićevi propisi uređivanja sudstva i tužilaštva, ko bira sudije, na koliko, itd.
E Sveto, kad se malko informišeš i dovedeš godine Stojketovog ministrovanja sa tim tada dilejama iz skupštine, neke stvari momentalno postaju jasnije.
Amin!
pa znam ja kako se biraju sudije cak sam to i ucio pre koju godinu na faksu al to nije poenta ,nego je stvar u tome da DSSovci u vise navrata izricu teske optuzbe na racun svojih politickih protivnika a nikad ih ne dokazu na jedino relevantnom mestu za to iako se oni najvise kunu u legalizam.A te price sudovi su ovakvi ili onakvi su smesne i glupe ako znamo da je upravo DSS vec 4 godine na vlasti ,a da su 3 potpuno kontrolisali pravosudje , mislim ajd da su opozicija pa da jos razumem ta opravdanja a ovako su stvarno glupa mislim kad ce im valjati ako im sada ne valjaju .
 
To da DSS pljuje a ne dokazuje si potpuno u pravu.
I po tome se razlikuju od svih osalih stranaka jer....?
Pa da al oni su posteni legalisti za razliku od ostalih i jos kontrolisu vlast i pravosudje za razliku od recimo nesrecnog Vucica koji svima vice "ua lopovi " i onda se vadi kako su oni eto jadni opozicionari koje niko ne voli pa ne mogu nista da dokazu jer vlast kontrolise sudove .
 

Back
Top