Sexualnost/homosexualnost u natalnoj karti

Neptuni ? A osmu u Vodoliji ima pa je ne znam, skoro svi ljudi podznak rak i kraj blizanaca :lol: ... sa druge strane Mesec u Biku i aflikovan Mars daju homoseksualnost ??, daj nam elaboriraj malo :)
I ja sam cuo da ljudi pricaju ovo za Vage :S ali iskreno nisam to primetio u praksi ...
:poklon:z:bv:z:dm5:


Kao sto rekoh, mislim da astrologija ne moze da bash pokaze na homoseksualnost koliko sredina i geni. Sredina je odredjena aspektima. Znaci aspekti koji izazivaju kod decaka bare:

~vezanost za majku pri cemu je majka dominatna
~nedostatak mushkog uzora pre formiranja sexualnosti dakle pre 7 godine.

Prvo vezanost za majku se ostvaruje kroz jak Mesec, znaci Mesec u Biku, ono osecanja i slatkost. Ljudi koji imaju ovakav Mesec cesto su vezani za majku dozivotno. Medjutim veza ne mora biti sretna, npr kroz aflikatacije Marsa i/ili Plutona kvadrati i ili opozicije sve to izaziva malo destruktivniju majku koja ostaje ipak vezana sa detetom.

Nedostatak oca je tradicionalno vezan za Saturn konjukcija Sunce, josh kada je umeshan kvadrtat sa Neptunom na te planete po Marion Marc i Dzoan Mekever, koji su istrazivali homosekulasnost u karti. Kroz pomenutu konjukciju dolazi do udaljavanja oca, a cesto se zna umeshati i kvadat Plutona. Ovo sam naucio na temi astromedicina na nekom decaku koga je tukao otac pa kaze da konjukcija saturna i sunca dovodi do odbijanja oca. To sam spojio sa znanjem iz psihologije i dobio da aspekti odredjuju sredinski uticaj sto znaci da ne odredjuju u potpunosti sexualnost u karti, jer fali josh uticaj sredine.

Mars u afliktacijama cesto daje neke probleme sa ocem, npr Mars u 12 u Ribama oca koji se odaje drogama alkoholu, u Raku opijanje, itd...Eto tako ;)


Ne znam ako te konfuzira, ali ja barem homoseksualnost vidim kao spoj sredine i gena, a astrologija moze da odredi sredinu, tako da cesto neki imaju pokazatelje homosa ali to u stvari nisu ;) hehehe eto :)z:dm:z:dm:
 
Ok, onda nam se misljenja razilaze :P ... mada to opet zavisi kako ko gleda na homoseksualnost, da li kao neke urodjene nagone ili votevr ili kao posledicu sredine i genetike ... jel, mada nama ne vredi puno da pricamo o tome jer se ni naucnici ne slazu ... naravno astrologija je univerzalan jezik :) pa se i ovi pojmovi koji se odnose na seksualnost odnose i na nesto drugo, tako da je to sto ti pricas i logicno, ali ja samo kazem da se seksualnost gleda u astrologiji na odredjen nacin :)
Ja cu postaviti neke natalne karte pa vi pogledajte sami, pricu sa nagonima, i slobodi, nastranosti, kako kome, jer naravno Uran je tu :P xD ... o tome da se seksualnost gleda kroz osmo i peto polje i one planete :) ...
















I dan kada je u Bgu odrzana gay parada ;) polja ne gledajte, stavio sam pet sati bzvz ... Primetite samo egzaktan aspekat Uran u vodoliji 90 Venera :)








Pa koga zanima :) ...
 
Istopolnih ? :lol: ...


Posto je tema konkretno homoseksualnost pa da pocnemo od toga, pokazatelja moze biti puno :) aspekti Urana i Venere i Urana i Meseca, konjukcije, kvadrati i opozicije su najcesci, Uran jer on daje potrebu za rusenjem normi, ovde konkretno u vezi sa seksom, potrebu da se seks obavi sa nekim ko je isti nama, pa cak i sa prijateljima (kao i npr vladar pete u jedanestoj, Uran u petoj itd)

:shock:
ja imam kvadrat meseca i urana kao i venere i urana...
istina je da imam ponekad jako cudne erotske snove i da u njima ima svega, ali definitivno nisam gey. zaista volim muskarce i samo muskarce! i nisam za neke eksperimente i gluposti... klasicno i lepo, 1 na 1, musko&zensko...
ali da imam svakakve snove, imam ih... :zstidljivko:
 
Ao znam neke ;) lol, ali mislim da ako ga nisi pitao da ne stavljash i njegovu kartu ;)

Pa ipak naucnic se slazu da u formiranju sexualnosti ulogu ima i sredina i geni. Toliko bar ja znam jer se sexualnost razvija u priblizno istom periodu kod svih, sto znaci da je uzrokovana genetski ali i da sredina moze da je formira, jer se vaspitanjem menaju strkture u mozgu. Kod mushakraca s8 limbicki sistem je takav da izaziva nasilje, otpor a kod gej on ima strukturu kao kod zena. Zato mislim da je se ne moze izolovati uticaj nti jednog, vec da su oba u simbiozi.

Elem, poanta moga posta je da cak i ako postoje neki pokazatelji ne mora biti homo. To je zato sto se ne gledaju pokazatelji sredine, koja ucestvuje u homosexualnosti.
 
Neptuni ? A osmu u Vodoliji ima pa je ne znam, skoro svi ljudi podznak rak i kraj blizanaca :lol: ... sa druge strane Mesec u Biku i aflikovan Mars daju homoseksualnost ??, daj nam elaboriraj malo :)
I ja sam cuo da ljudi pricaju ovo za Vage :S ali iskreno nisam to primetio u praksi ...



Pa Uran u petoj bi pokazivao jel na slobode u ljubavi ;) jel ? Pogotovu sto je vladar osme ... gde ti je Mars ?


Mars je iz 11 otisao u 5 u strelca, ali on je slabo aspektovan, sem ako ne racunas egzaktni polukvadrat sa mesecom, on je poslednji u nizu merkur, uran (oni su u skorpiji), mars i pravi separacionu konjukciju sa uranom.
qq bolje da cutim, da se ne javljam. Mars je vladar 11........z:lol:
A da volim pikanterije, ali sa suprotnim polom:per: :zstidljivko:
 
Poslednja izmena:
Ao znam neke ;) lol, ali mislim da ako ga nisi pitao da ne stavljash i njegovu kartu ;)

Jeste, znas jednog :P ...
Sve sam ih pitao, hvala sto se brines :) ...

Elem, poanta moga posta je da cak i ako postoje neki pokazatelji ne mora biti homo. To je zato sto se ne gledaju pokazatelji sredine, koja ucestvuje u homosexualnosti.

To sam i ja rekao :P ... cela karta mora potvrdjivati na tako nesto :) ... sto se tice uzroka, ja sam cuo drugu pricu, zato i ne mozemo oko toga da se raspravljamo jer nista nije utvrdjeno, a i tome nije mesto ovde :)

Kako bi mesec mogao da igra ulogu u odredjivanju seksualnog opredeljenja zar ne igra vecu ulogu venera?

Po mom iskustvu, a ovo nisu sve karte xD, Mesec igra veliku ulogu :) vec sam pisao, on je ono sto nas privlaci, iracionalno u nama, ono sto volimo, ono podsvesno ... to igra veliku ulogu u seksualnosti ;) Venera je takodje jako bitna naravno :)


qq bolje da cutim, da se ne javljam. Mars je vladar 11........

:lol: koliki je orbis Mars Uran konjukcije ?
 
Moja dobra prijateljica pozna tko je gej: po izgledu i ponasanju i uvek meni kaze: pogledaj ga, on je pravi homic. Ja nisam toliko upoznata sa tim, jedino kad duze posmatram onda vidim, koji je "zenska" u paru.

Ovde su dve karte od muskaraca, ceo svet zna za njih.

2udyyk1.gif
 
Hm, Michael Jackson je Vaga u podznaku pa nije homoseksualac... Cak mislim da mu Vaga kao muski znak i daje onu muzevnost u odnosu na znak (Devica). Nadjite na netu kartu George Michael-a, on se davno izjasnio povodom toga, cak je rekao da je oduvek bio homoseksualac samo se plasio kako ce to uticati na njegovu majku... Cini mi se da je dupli Rak sa Mesecom u Lavu...
 
Ovde su dve karte od muskaraca, ceo svet zna za njih.

Jel su to Backstreet boys-i xD ?
E vala imamo primera, haha ... Ovaj prvi, ono sto ja primecujem sto bi moglo imati veze sa tim bi bilo ... Mars konjukcija Sunce u ovnu, jaki nagoni i izrazena seksualnost u svakom slucaju, prilepljeni za DC, vladar pete Uran u sedmoj opozicija Mesec, vladar osme Venera u petoj u Vodoliji u konjukciji sa vladarem pete Saturnom ...

Kod drugog :) ... Uran na DCu u Blizancima, vladar osme Mesec 90 Saturn iz osme, Venera, vladar pete 90 Jupiter iz Skorpije ... Mesec i Saturn bi eventualno povezao sa time da oboje govore o osmoj kuci i da bi to dalo neku neuskladjenu energiju, a Venera i Jupiter su skloni preterivanju, pa kako je to ovde povezano sa petom kucom, koja je u Vodoliji, a i znakom Skorpije moze se povezati sa time :) i Mars kvadrat Uran koji bi eventualno i govorio o muskarcima koje ima i naglasenoj seksualnosti iako je Mars u Ribama, uostalom njegov dispozitor je u Skorpiji 90 Venera ;)
Ne znam da li znate ko je Azis ? Imao sam negde nejgov horoskop kada sam proucavao ovo, pogledacu opet ... uglavnom neki transvestit iz Bugarske koji se oblaci veoma kic ... on ima Uran u Skorpiji na ASC 90 Mesec u Vodoliji egzaktan aspekat, i egzaktno Venera na 27 Riba u petoj kuci 90 Jupiter u Blizancima, sto pre svega daje da se preterano oblaci, ne znam da li ste ga videli, skroz se uklapa u aspekte ;) ... Mesec i Venera napadnuti od svojih dispozitora, povezani sa znacima koji bi upucivali na slobodno izrazavanje seksualnosti, ima Mars u Raku, koji ucestvuje u velikom trigonu u vodi, tako da je jaci, a i dispozitor je u Vodoliji 90 Uran ...


http://img506.imageshack.us/img506/6212/azis14ss.jpg

Jos nesto u vezi loseg aspekta Venere u Jupitera :) Gledao sam sticajem okolnosti :lol: Stoju na jutjubu xD kada sam video kako je obucena (Venera), jel neukusno ?, padne mi na pamet da nadjem dan kada je rodjena i potvrdim da ima aflikovanu Veneru od Jupitera ili Urana ... Jupiter je na pocetku Jarca, a Venera na pocetku Raka bila, hehe ...

Naravno Elle je pricala ranije da je ovo samo naknadna pamet i da vec znamo sta trazimo pa zato ide lako, mogli bi kasnije, kada pogledamo jos neke primere probati da pogodimo iz karte osobe koju ne znamo, da li je gay ili ne :) bar da probamo :lol: ...


Tesko je odrediti ko je zenska u paru izmedju dve prilozene karte


Zar nisu oboje muskarci ? Eno ga i Mars pored imena :S ...



Hm, Michael Jackson je Vaga u podznaku pa nije homoseksualac...

Majklica je Blizanci u podznaku :) ako si gledala kartu na onom francuskom sajtu ne valja ...
:D ima i konjukciju Venera i Urana, nesto jeste xD ... ali takodje dobar primer za preterivanje ;) plasticne operacije su simbolu te konjukcije, a verovatno i nacin na koji se oblaci ... i sljasti i zlatno i svemirskih odela i svacega tu ima :lol:

http://www.mp3lyrics.org/m/michael-jackson/michael-jackson_2.Jpg
 
Poslednja izmena:
Ne diraj mi Misu, bre! z:((

Znam kako se oblaci, znam sve o njemu (veliki sam fan). z:)

Ali vidis, sad sam isla na astro.com i stvarno je Blizanac... Hm...
Mesec u Ribama, zato je umetnik...

Ali prirodno je stvarno bio lep decko. A Blizanci u podznaku obicno daju lepe ljude.

Pa ako nije tako, onda ne znam nijednog muskarca sa Vagom u podznaku. z:mrgreen: Proverite natalnu kartu George Michaela, mozda nadjete nesto zanimljivo...
 
Ne diraj mi Misu, bre! z:((

Znam kako se oblaci, znam sve o njemu (veliki sam fan). z:)

...

Ja vise ne pisem na njegovoj temi na muzici, ali ako pogledas staru primetices me :lol: :P ...

Mesec u Ribama, zato je umetnik...
Mali offtopic samo xD - zanimljivo je ...
Mesec vladar druge (glas, grlo) na MCu, dakle izuzetno jak glas, ali i nezan, lepe boje ... u trigonu od dispozitora u konjukciji Netpuna i Jupitera, veoma nadaren, sto se glasa i umetnosti tice ;)
 
Sledeci je lep i ovde nista ne razumem. Zasto?

Pre nekoliko godina sam videla u Diskacu dva muskarca, slicna njemu. Plesali su i ljubili se. Ja sam zinula i pitala se: pored tolikih zenskih, zasto bas muskarac kao partner? Sto je najgore: vecina njih jako dobro izgleda.

John Barrowman je Skot i koliko sam videla, najlepsi muskarci - glumci dolaze iz Skotske.

Ovde je:

1. On sam,
2. On sa svojim dragim,
3. Njegova natalna karta.

b6tr9w.jpg


ifs6e0.jpg


1zmjlhj.gif
 
Ne znam koliko su ove dve karte dobar primer ... kod prve eventualno Pluton Mars konjukcija kvadrat Merkur Venera konjukcija, ali je to malo, jer puno ljudi tada rodjenih ima te aspekte, cak mozda neki i egzaktnije, ovde bas i ne nalazim nesto posebno :S ... kod drugog primera Venera u ovnu u osmoj kuci kvadrat Jupiter, to bi se svakako odnosilo na nesto mozda malo cudnije i nesto sto bode oci sto se njegove seksualnosti tice ...
Sa druge strane ja nasao jedan primer koji bi mogli pogledati da bi bolje shvatili ...



 

Back
Top