kusturicin govor na mitingu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

snipes

Zainteresovan član
Poruka
369
sta kazete na kusturici govor,
hocemo da menjamo svetosavsku srbiju za holivudsku
neznam za vas ali licno nisam video tu holivudsku srbiju a svetosavsku gledam vec 20 godina i nesvidja mi se a da mu verujem na rec da je lepsa od holivudske ne zelim!!!
covek koji se nafatirao para po zapadu i sad mi prodaje .... za bubrege ovde dok narod gleda dal da kupi pola ili ceo hleb ona pravi etno sela po nacionalnim parkovima... sljam!!!
a da i dobra mu je fraza "gde su sad misevi iz da vide koliko nas je" koju je ukrao od svabe i pinkija, jel to nasa kulturna elita!!!!!!!!!!
ogorcen sam
 
sta kazete na kusturici govor,
hocemo da menjamo svetosavsku srbiju za holivudsku
neznam za vas ali licno nisam video tu holivudsku srbiju a svetosavsku gledam vec 20 godina i nesvidja mi se a da mu verujem na rec da je lepsa od holivudske ne zelim!!!
covek koji se nafatirao para po zapadu i sad mi prodaje .... za bubrege ovde dok narod gleda dal da kupi pola ili ceo hleb ona pravi etno sela po nacionalnim parkovima... sljam!!!
a da i dobra mu je fraza "gde su sad misevi iz da vide koliko nas je" koju je ukrao od svabe i pinkija, jel to nasa kulturna elita!!!!!!!!!!
ogorcen sam

bezveze je da se i on mesa u politiku

ko da menja?
kako?
kada?
neka nastavi da snima filmove koji nas prikazuju kao cigane a ovamo prica
kao da nesto korisno radi za nas
 
bezveze je da se i on mesa u politiku

ko da menja?
kako?
kada?
neka nastavi da snima filmove koji nas prikazuju kao cigane a ovamo prica kao da nesto korisno radi za nas

Ma nije problem u tome što nas predstavlja kao Cigane, nego što nas predstavlja kao mentalno zaostale. Ali, sad će dobri poznavaoci sedme umetnosti da ti objasne da je to u stvari umetnička sloboda koju ne bi trebalo sputavati, naprotiv, uporedjivati Kusturičino (ili kako se već zove) delo, sa delima režisera "crnog talasa"... Samo gledaj.:D:D
 
Meni nije jasno likovima koji misle da je njemu duznost Srbiju nekako da predstavlja?:confused:
Zashto se vi identifikujete sa njegovim filmovima?
Nije uloga umetnika da predstavlja drzavu u svojim delima.
Ako vam je do takvih imate kinoteku pa pravac maraton-ciklus filmova Veljka Bulajica,tamo je drzava bash bash predstavljena...jeste da je sa zadrshkom od nekih 30k godina..ali dok se ne pojave novi drushtveno-podobni drugovi.
 
Ma nije problem u tome što nas predstavlja kao Cigane, nego što nas predstavlja kao mentalno zaostale. Ali, sad će dobri poznavaoci sedme umetnosti da ti objasne da je to u stvari umetnička sloboda koju ne bi trebalo sputavati, naprotiv, uporedjivati Kusturičino (ili kako se već zove) delo, sa delima režisera "crnog talasa"... Samo gledaj.:D:D

razne slobode uzivaju oni koji bi da nas predstave kao pleme iz Afrike

voleo bih da vidim neki film ili da procitam nesto gde velicaju nesto nase

kako se neko ne seti da napravi neki film o Vizantiji koje je postojala 1000 god

kao da se tamo nikad nista nije desilo, a o plemenima sabrana dela
 
sta kazete na kusturici govor,
hocemo da menjamo svetosavsku srbiju za holivudsku
neznam za vas ali licno nisam video tu holivudsku srbiju a svetosavsku gledam vec 20 godina i nesvidja mi se a da mu verujem na rec da je lepsa od holivudske ne zelim!!!
covek koji se nafatirao para po zapadu i sad mi prodaje .... za bubrege ovde dok narod gleda dal da kupi pola ili ceo hleb ona pravi etno sela po nacionalnim parkovima... sljam!!!
a da i dobra mu je fraza "gde su sad misevi iz da vide koliko nas je" koju je ukrao od svabe i pinkija, jel to nasa kulturna elita!!!!!!!!!!
ogorcen sam

Nije mu pametno da se upliće u politička zbivanja u Srbiji.Treba da ostane u poslu koji odlično radi i da na način kao i do sada bude naš ambasador u svijetu.U njegovom izlaganju sam vidio kompleks što ipak nije Srbin... to je ono "HOĆE DA BUDE VEĆI POP OD PATRIJARHA" i da dokaže da je VEĆI SRBIN od "miševa ".........mislim...žalosno......:roll::roll::roll:
PS
u proteklim ratovima najveće gluposti su pravili upravo ovako iskompleksirani NESRBI koji pod svaku cijenu hoće da dokažu da su se pokajali za grešku svojih predaka.
 
ne razumesh ti nish, kao ni klonovi sa kojima pishesh... bolje idi pa kopaj malo.

ma super si ti koji znaš mnogo vise od svih i razumeš neke stvari koje niko ne razume al ne znate da objasnite... naslusao sam se u zivotu takvih gluposti i u jednom trenutku dok sam bio veoma mlad cak i poverovao. usledilo je veliko moje istrazivanje i ucenjje da vidim sta to znate i na kraju pogodi do kojeg zakljucka sam dosao...
sve je shit... zivi zivot kako ti se zivi to je jedina istina
 
Ma nije problem u tome što nas predstavlja kao Cigane, nego što nas predstavlja kao mentalno zaostale. Ali, sad će dobri poznavaoci sedme umetnosti da ti objasne da je to u stvari umetnička sloboda koju ne bi trebalo sputavati, naprotiv, uporedjivati Kusturičino (ili kako se već zove) delo, sa delima režisera "crnog talasa"... Samo gledaj.:D:D

ccc.. ljudi imamo jednog filmskog eruditu, doktora :) kako reche kako se vec zove delo... :) a shta cemo sa svim svetskim nagradama? bash sa zapada?
 
takvu budalastinu od govora istorija covecanstva jos nije videla

taj se nazivei i iziveo pa bi sad da mu zivot stoji na 17om februaru
da malo odmori u svom drvengradu

lako je njemu da stoji kad on ima para gradove da gradi a ja nemam ni za kiriju, ja nemam ni gde da stojim

u pravu si takvima možda izolacija odgovar...ali nama sa kirijom od 250 eura nije do eksperimentisanja.............
 
ma super si ti koji znaš mnogo vise od svih i razumeš neke stvari koje niko ne razume al ne znate da objasnite... naslusao sam se u zivotu takvih gluposti i u jednom trenutku dok sam bio veoma mlad cak i poverovao. usledilo je veliko moje istrazivanje i ucenjje da vidim sta to znate i na kraju pogodi do kojeg zakljucka sam dosao...
sve je shit... zivi zivot kako ti se zivi to je jedina istina

i ti klon? ja pisao "registri"... koj se trpash ako se tako ne osecash? :)
 
sta kazete na kusturici govor,
hocemo da menjamo svetosavsku srbiju za holivudsku
neznam za vas ali licno nisam video tu holivudsku srbiju a svetosavsku gledam vec 20 godina i nesvidja mi se a da mu verujem na rec da je lepsa od holivudske ne zelim!!!
covek koji se nafatirao para po zapadu i sad mi prodaje .... za bubrege ovde dok narod gleda dal da kupi pola ili ceo hleb ona pravi etno sela po nacionalnim parkovima... sljam!!!
a da i dobra mu je fraza "gde su sad misevi iz da vide koliko nas je" koju je ukrao od svabe i pinkija, jel to nasa kulturna elita!!!!!!!!!!
ogorcen sam

jedan veliki srpski vitez
u jednom kultnom filmu reche:

"ako je turchin krvav do lakata, poturica mora biti do ramena. Izdajniku niko ne veruje!"

ko razume, shvatice...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top