Bela Ladja...

Najbolja serija ikad snimljena? :shock: Ma daj, serija je mnogo dosadna, a Shojicj mi je blago recheno odvratan...

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock: :shock::shock:
sojic ti je odvratan,mislish li na samog glumca
sojic je lik za sva vremena-serija je odlichna-nemam zamerki ima dosta parodija na nashe politichare.........
ne mogu da verujem shtas pishete:shock:
 
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock: :shock::shock:
sojic ti je odvratan,mislish li na samog glumca
sojic je lik za sva vremena-serija je odlichna-nemam zamerki ima dosta parodija na nashe politichare.........
ne mogu da verujem shtas pishete:shock:

Ne mislim na samog glumca, vecj na lika kojeg igra Lane... Chim ga vidim, odmah mi se plache...:D
 
Ne želim ni u kom slučaju da zvučim prepotentno, ali:
koje kvalifikacije imaš da o tome realno sudiš? :neutral:
Zašto vrtiš očima, stvarno mi nije jasno...

vrtim ochima jer je meni dovoljan i crno beli film pa da kazem da je odlichno uradjen(mada ima i tih)
a ja sam ovde registrovan korisnik:lol: i mogu da sudim pishem radim crtam....:mrgreen:
 
vrtim ochima jer je meni dovoljan i crno beli film pa da kazem da je odlichno uradjen(mada ima i tih)
a ja sam ovde registrovan korisnik:lol: i mogu da sudim pishem radim crtam....:mrgreen:
Dobro si rekla, tebi je dovoljan.
Ja ne cenim kvalitet po tome. ''Crno-belo'' nije oznaka za nekvalitet, naprotiv. Al' nebitno, ne idemo sada u materiju. Samo želim da ti kažem da moraš da prihvatiš da postoje ljudi koji verovatno imaju više znanja u nekom domenu od tebe, pa da ne moraš biti drčna, čak i ako se ne slažeš. ;)
 
Serija je glupa da gluplja ne moze biti.Gluma,sama prica to je stvarno zalosno.A najgore mi je kad ugledam onog glumca,ne mogu da mu se setim imena koji bi trebalo da glumi Pantica.Ne moze to niko da uradi kao sto je to nekad radio Nikola Simic
 

Back
Top