Forum: Fotografija

Alexandro

Zainteresovan član
Poruka
180
Ljudi,
Hajde malo radova da vidimo ovde, a ne samo diskusija tehnickim detaljima.

Otvaram sezonu.

jeca.jpg
 
Alexandro:
Ljudi,
Hajde malo radova da vidimo ovde, a ne samo diskusija tehnickim detaljima.

Otvaram sezonu.

www.artvark.co.yu/photos/jeca.jpg

ps: Ima li nacina da se umetne slika u forum poput
komandi?
E to pitam i ja po ne znam koji put! Mislim da bi bilo krajnje prikladno da foto- forum prošaramo fotografijama, diskutujemo o njima, a početnici bi koješta i naučili. Dakle moderatori- administratori i ostali otkrivajte već jednom toplu vodu pa da radimo kako valja. Pozdrav.
 
Espanol:
Alexandro:
Ljudi,
Hajde malo radova da vidimo ovde, a ne samo diskusija tehnickim detaljima.

Otvaram sezonu.

www.artvark.co.yu/photos/jeca.jpg

ps: Ima li nacina da se umetne slika u forum poput
komandi?
E to pitam i ja po ne znam koji put! Mislim da bi bilo krajnje prikladno da foto- forum prošaramo fotografijama, diskutujemo o njima, a početnici bi koješta i naučili. Dakle moderatori- administratori i ostali otkrivajte već jednom toplu vodu pa da radimo kako valja. Pozdrav.
Lep ti je neoštar prednji i zadnji plan. Malo bih poradio na izrezu (kada bih znao da postavim svoj predlog ovde). Evo , ako smem još jedan savet. probaj sve na malo "mekšem" papiru i sa "dekovanjem" na desnom obrazu da dobiješ malo polutonova. Čini mi se da je svetlo malo "tvrdo". Sve ostalo je OK i kompletan pokušaj je vredan hvale. pozdrav.
 
Espanol:
Lep ti je neoštar prednji i zadnji plan. Malo bih poradio na izrezu (kada bih znao da postavim svoj predlog ovde). Evo , ako smem još jedan savet. probaj sve na malo "mekšem" papiru i sa "dekovanjem" na desnom obrazu da dobiješ malo polutonova. Čini mi se da je svetlo malo "tvrdo". Sve ostalo je OK i kompletan pokušaj je vredan hvale. pozdrav.

Kucaj samo [.img]http://adresa.tvoje.fotke[/img]
bez tacke na prvom

Svetlo je kasno popodnevno sunce, a fotografiji nisam radio nista, sem prebacivanja u crno-belo. Inace nikad ne radim fotografije na papiru vec skeniram negative. ;)

Hvala na komentarima. Dobrodosli su!
Pozdrav.
 
Alexandro:
Espanol:
Lep ti je neoštar prednji i zadnji plan. Malo bih poradio na izrezu (kada bih znao da postavim svoj predlog ovde). Evo , ako smem još jedan savet. probaj sve na malo "mekšem" papiru i sa "dekovanjem" na desnom obrazu da dobiješ malo polutonova. Čini mi se da je svetlo malo "tvrdo". Sve ostalo je OK i kompletan pokušaj je vredan hvale. pozdrav.

Kucaj samo [.img]http://adresa.tvoje.fotke[/img]
bez tacke na prvom

Svetlo je kasno popodnevno sunce, a fotografiji nisam radio nista, sem prebacivanja u crno-belo. Inace nikad ne radim fotografije na papiru vec skeniram negative. ;)

Hvala na komentarima. Dobrodosli su!
Pozdrav.[/quote][b][i]Alexandro, očigledno je da imaš dobro oko i talenat za kadar, i moram opet da davim. Prava je šteta što se ne baviš mračnom komorom, papirima i hemikalijama. VERUJ MI, pojma nemaš kakvu magiju propuštaš![/i][/b]
 
Kao klinac sam visio pored svog matorog (koji se jedno vreme zamajavao time) i zajedno sa njim eksponirao fotke, razvijao, susio... blabla :)

Danas, veruj mi, nemam vremena za tako nesto.
Cak razmisljam i da uzmem Canon FS4000U film skener (posto digitalne aparate nikako ne gotivim) i da skeniram u 48 bita za svoju dusu ;)
 
Alexandro:
Kao klinac sam visio pored svog matorog (koji se jedno vreme zamajavao time) i zajedno sa njim eksponirao fotke, razvijao, susio... blabla :)

Danas, veruj mi, nemam vremena za tako nesto.
Cak razmisljam i da uzmem Canon FS4000U film skener (posto digitalne aparate nikako ne gotivim) i da skeniram u 48 bita za svoju dusu ;)
Budi siguran da ti se matori nije zamajavao. Nađi malo vremena da to ponovo bućkaš, sušiš i bla, bla... Šteta je da talenat arčiš na digitaliju. OK, bavim se i ja tim ali LAB je LAB. I budi siguran, uz svu reklamu i ovu digitalnu pošast, živeće još dugo.
 
Leko, lopove neotkriveni :)
Bacio sam onu CB fotku kao poslednju sto sam uradio, a probrana kolekcija mi stoji pa stoji na sajtu :)

Dajte bre vase radoveeeeeeeeeee! Nisam otvorio ovaj thread da bih samo moje fotke bile ovde (Leko, sklanjaj je... hehe) Hajdete ljudi. Svi imate po neki digitalni aparatic makar. Dajte nesto ovde.
:-D
 

Back
Top